BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 9 miesiąc temu #712219 przez martyna123
Hey kochane mialam napisac nazwe plasterkow nazywaja sie Nexcare odezwe sie pozniej. Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712399 przez ewelinda83
Witam :)

My juz po urlopie, wrocilismy wczoraj ale bylam tak padnieta tym wyjazdem ze jeszcze dzisiaj czuje zmeczenie :( urlop sie udal ale niestety juz musze sie zbierac do pracy :/
ostatni tydzien jak pracuje na starych warunkach :(
postaram odezwac sie wieczorem i napisac co nie co :)
milego dnia zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712441 przez gaabrysia
Hej, u nas zimno ale mimo tego już o 9 jesteśmy na placyku. Bosko, ze mamy go pod domem. Młody wychasa się do 11.3 i o 12 pada na 2 częściej 3 h;) nawet jak by zaczęło lać to daleko nie mamy.
W sumie to teraz pogoda mi nie przeszkazda byle od sób się poprawiła!
A wy Emma jak z pogoda?
Gusiag szkoda ze taka padnięta, nabieraj sił i wypoczywaj! szkoda telefonu, a radar może będzie łaskawy..
Justyna gratulacje, opowiadaj co i jak...
Marigra fajnie, ze się układa! Oby jak najdłużej.
Mariola tak jak dziewczyny piszą, zosia i tak wspaniałe się rozwija.. Potrzebuje więcej czasu ale nie martw się jeszcze się za nią niabiegasz;)
Dorota co z Tobą??!????
Asia 3 mamy kciuki i za Kapiego i za bratanka! Oby wszystko się unormowalo jak najszybciej

Ja nie korzystam z zasiłku istnieje wogóle takowy? Myslalam, ze wychowawczy jest bezpłatny, ale może źle myslalam..

Nie wiem co tam jeszcze miałam napisać w każdym bądź razie zamelduje się, jestem czytam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712507 przez aisod
Hejka!

Chyba znam jednego z winowajców nieprzespanych nocy (przynajmniej u Miśka), wyczaiłam, że pełnia jest teraz, a on zawsze niespokojny przy pełni... Czemu tak ma to nie wiem, ale ja też coś spać wtedy nie mogę, więc może my wilkołakami jesteśmy czy cuś :P

U nas ładna pogoda trwa nadal, a jeszcze mamy plac budowy na podwórku, bo dziadki stodołę budują, więc jest koparka, co chwilę przyjeżdża jakiś tir z materiałami budowlanymi, no mówię Wam hicior wakacji. ;) Tylko za Miśkiem muszę biegać, żeby nie wpadł w jaką dziurę, ale gdyby mógł to pracowałby z robotnikami przy tej budowie :) Siedzi ze mną na ławce i oczy ma jak pięciozłotówki z zadowolenia :D

Dobra na tyle mi syn pozwolił, bo już się budzi... :/
Buziaki dla wszystkich i miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712825 przez mariola2041

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713189 przez ewelina.zak.1991
Jest takie cos wlasnie jak dochod nie przekracza. U nas tylko maz pracuje wiec bierzemy rodzinne i ten.zasilek za opieke nad dzieckiem.t ez jestesmy za bogaci ale wiecie jak to jest w prywatnej firmie wszystkie umowy na najniSza krajowa wiec tylko to jeden plus. Bo jesli chodzi o skladki i np chorobowe to masakra...

te noce to chyba byly zeby... Wczoraj caly , doslownie calutki dzien paluszki w buzi. Dalam na noc camilie i tyllo raz sie przebudzil i spal ladnie do 7. Wiec pewnie cos tam z tylu wylazi i wyjsc nie moze.

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714138 przez ewelina.zak.1991
Czemu taka cisza?

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714148 przez gaabrysia
No właśnie? Pogoda czy co?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714162 przez emma
Pogoda, nareszcie...
Gdyby nie.dzisiejszy dzień, mielibyśmy nad morzem w trakcie pobytu całe 3 godziny ze słońcem (tak, liczyłam :P). No ale grunt, że chociaż dzisiaj poświeciło :-).
Ja mam ciągle jakieś bóle... Aż się trzęsę na myśl o testowaniu ;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714165 przez emma
A z zasiłków to korzystałam w życiu jedynie z macierzyńskiego podczas urlopu po urodzeniu Zosi, o inne się nie ubiegałam i nie zamierzam, więc nie pomogę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714167 przez gaabrysia
No to testuj;) też jesteśmy ciekawe czy dolaczysz do aisod;)
Ja wzięłam tabsy, żeby nie mięc okresu na wyjazd a plamie już ponad tydzień. Nam nadzieję, ze dziś jest ostatni dzień! ;)
Jak zosia się ma poza domem? Ja się trochę obawiam reakcji adka.. Jeszcze nigdy nie spal poza domem:) macie lozeczko turystyczne?
Słońce ma być cały weekend, korzystacie!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714183 przez emma
Gabi, początkowo było słabo... Pierwszego dnia byliśmy tak z mężem wykończeni, że spaliśmy w dzień razem z Zosią. Dostała małpiego rozumu po przyjeździe :-(. Ale dziś na przykład cudowna jak anioł. Koleżanki ze starszymi już dziećmi mówiły, że u nich w tym wieku też tak było. Ale to temat na dłuższą rozmowę ;-). Łóżeczka nie braliśmy, bo wzięliśmy apartament i Zosia miała swój pokój i swoje duże łóżko :-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714184 przez emma
Gabi, początkowo było słabo... Pierwszego dnia byliśmy tak z mężem wykończeni, że spaliśmy w dzień razem z Zosią. Dostała małpiego rozumu po przyjeździe :-(. Ale dziś na przykład cudowna jak anioł. Koleżanki ze starszymi już dziećmi mówiły, że u nich w tym wieku też tak było. Ale to temat na dłuższą rozmowę ;-). Łóżeczka nie braliśmy, bo wzięliśmy apartament i Zosia miała swój pokój i swoje duże łóżko :-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714193 przez gaabrysia
Miala? Czyli już się nie wczasujecie? Ja wezmę, ale coś czuje ze młody będzie spal z nami ostatnio go z tym rozbestwilam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714217 przez aisod
Padnięta i śpiąca :/ Wpadłam się tylko przywitać, ale widzę, że dużo mnie nie ominęło ;)

Dobrej nocy dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl