BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 9 miesiąc temu #714219 przez emma
Za godzinę dojedziemy do domu :-). Dlatego tak narzekałam na pogodę ;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714246 przez ewelinda83
Witam :)
mialam napisac wczesniej ale po przylocie jakos wene stracilam :(
dzisiaj tez dzien z emocjami :dry: ostatni dzien w pracy :( tzn w tej firmie i ze znajomymi bo czesc ludzi odeszla :( od poniedzialku a w moim przypadku od srody zaczynam prace w nowej firmie :huh: dobrze ze czesc ludzi zostaje ta sama :)

urlop zaliczam do udanych :) pogoda slonecza :lol: a wracalismy w burze, z ktora tez mi sie podobala bo na wyspach to niecodzienne zjawisko :side:
najpierw bylismy u mojej kolezanki, ktora ma dwoch chlopakow. dialby jak nic :huh: tzn mlodszy, nie mozna mu nic powiedziec, zwrocic uwagi albo nakrzyczec bo odrazu krzyczy, piszczy, bije :ohmy: na mnie raz lecial z grabiami :ohmy: ale jak ma dobra chwile to istny aniolek :) Kinia pozniej troche mi fochy pokazywala i piszczala ale juz sie powoli naprawia ;)
a pozniej odwiedzilismy mojego przyjaciela i jego zone z corka i tym samym Kini chrzestnego :) bylo super, takie spotkanie i grilowanie :) pomijajac to ze mocniejszego alkoholu nie pilam od poczatku ciazy :( na drugi dzien umieralam :(
no ale coz ... raz sie zyje :silly:

Krolewskie dziecko bym przegapila gdybym nie weszla na pudelka :P bo w tej miejscowosci w ktorej bylam niec sie nie dzialo.

Gosiu piwka tez nie znalazlam :( no ale moze kiedys ...
kurcze ale Olenka pieknie mowi :) jestem pod wrazeniem :) Kinia tez duzo mowi i powtarza ale jeszcze nie tak wyraznie, a najlepsze jest to ze chodzi i mowi kuwa :cheer: z poczatku myslalam ze mowi Kuba bo dla nie wszyscy lacznie z nia to Kuba ale imie wymawia wyraznie a te kuwa uzywa jak jej cos nie wyjdzie :S :side:

emma to jak mam gratulowac :unsure: :lol:
mam nadzieje ze mimo pogody urlop byl calusny i udany :silly:

Gabi szafa spakowana ? ;) oby wam pogoda sie udala i zeby Adek nie odczul zmiany otoczenia tylko korzystal z wakacji :)

Justyna super ze tak szybko poszlo ci z praca :) pisz tutaj szybciutko co to za posada :)

Asiu duzo zdrowka dla twoich chlopakow :)

ktos pytal o jogurty ale nie pamieta juz kto :dry: my podajemy bakusia albo te z lidla, Kiniga nie pogardzi tez moim monte ale to tak przy okazji ;)

musze sie pochwalic ze dzisiaj byla kupka do nocnika :lol: wczoraj ponoc siusi ale ja nie widzialam :dry: no a kolejna kupka byla na dywan :S

ja zasilkow w Polsce nie pobieram bo tam nie mieszkam wiec nie pomoge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714271 przez strangerwold
Hej pytałyscie co to za posada. Nic wielkiego będę salowa w szpitalu psychiatrycznym będę robić na same ranki 12h ja tam sie cieszę zobaczymy jak ty wyjdzie w praktyce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714305 przez ewelinda83
Justyna jak to 12h godzin bedziesz robic czy do 12 ? zadna praca nie hanbi a i pieniadze zawsze jakies beda ;)
zastanawiam sie tylko nad tym szpitalem :S tzn ciekawi mnie jak tam jest, byc miedzy tymi ludzmi ( mam tylko wizje z filmow ) :blink: sama nie zbzikuj :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714324 przez strangerwold
Praca po 12 godzin zapomniałam wspomnieć że dojście do pracy zajmie mi niecałe 2minuty uprzedze twoje pytanie nie boję sie tych innych ludzi chorych od małego można powiedzieć mam z nimi kontakt nie raz do mnie zagadywali i nie bałam sie ani nawet nie śmiałam mieć z nich śmiechu bo tak nie ładnie poza tym zawsze szkoda mi było tych ludzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714551 przez gaabrysia
My w drodze... Całe szczęście bo jeszcze trochę, a wcisnelabym cały dom do auta;) myślę ze za jakąś godz będziemy na miejscu!;)
Zapomnialam wanienki, ale nic kupie jakąś miskę!;) nie wiem jak będzie wyglądam prysznic i wolę tam młodego nie sadzac.

Justyna kiedyś pracowałam po 13h na początku luzie ale z czasem zaczęło mi wychodzic zmęczenie bokiem i taki dzień był wdzięcznością teraż było by mi jeszcze gorzej zostawic małego na tyle...
Ale Tobie oczywiście życzę wytrwałości i mam nadzieję ze będziesz pracowac na przemian z dniem wolnym. Tak czy inaczej powodzenia!;)

Emma kiedy testujesz? ;) jestem ciekawska a zresztą ile można kciuki trzymać;)
Ewa fajnie, ze część zostaje... Podobnie się czułam jak klasę rozdzielili, głupie porównanie;)

Gusiag widzę pogoda dopisuje! Ola pewnie szczęśliwa, morze zimne?

Będę wpadać systematycznie z tel:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714645 przez ewelinda83
Gabi spokojnej drogi :) hehe z ta wanienka to mnie rozbroilas :lol: ale z drugiej strony masz racje nigdy nie wiesz co tam czyha :huh: :silly:

Justyna nie chodzilo mi o banie sie tych chorych ludzi tylko bardziej o atmosfere jaka tam panuje, czy sa dobrze traktowani i nie ,, oglupiani ,, niepotrzebie lekami :dry:
obe te 12h szybko ci mijaly :)

Gosia plazuj ile wlezie :) zazdroszcze lenistwa na pisaku, na pieknym slonku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714654 przez ewelinda83
Chce i musze kupic nowe butki( z Befado ) dla Kini bo nasze rozmiar 20 sa juz na styk ale nie wiem czy teraz wziasc 21 czy juz 22 zeby dluzej posluzyly :S jak radzicie i jak wy robicie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714657 przez emma
Lepiej nie bierz "z górką". Kiedyś się pomyliłam i wzięłam rozmiar za duże i nadal leżą nieużywane w szafie. Befado ma dużą różnicę między kolejnymi numerami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714658 przez ewelinda83
dzieki emma :)
robilas juz test ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714660 przez ewelinda83
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714661 przez emma
Robiłam, na razie cisza, ale objawy nadal mam, więc pewnie jeszcze za wcześnie. Kolejna próba za tydzień. Trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714663 przez ewelinda83
trzymam, trzymam i stresuje sie razem z toba :huh: :)
ja czekam na nowa umowe i odstawiam tabletki :side: :blush:
buciki zamowione :) rozmiar 21 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714905 przez ewelinda83
Mamusie gdzie sie pochowalyscie ?
prowadze monolog :dry: jak ja jestem to was nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714906 przez aisod
Hejka!
My dziś już po lodach, Michał pierwszy raz dostał i jadł aż mu się uszy trzęsły :) Oby tylko jkie gardło się z tego nie odezwało :)

Emma to trzymamy kciuki za przyszły tydzień :) Może będziesz musiała iść na badanie z krwi, jak dalej będzie ;)

Ewa fajnie, że się urlop udał :) Pokaż jakie buciki zamówiłaś? Myśmy wczoraj też kupili nowe sandały, bo te co mamy to już na styk... Rozmiar 23 już :)

Gabi jak tam urlop się rozpoczął? Pogoda narazie super, tylko się pluskać :)

Strangerworld super, że z pracą wypaliło :) Jeszcze, jak masz tak niedaleko to jeszcze lepiej, bo nawet, jakby coś z małym było nie tak to zawsze możesz wyskoczyć na chwilę, myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu :)

Dobr spadam obiad gotować, a później idziemy na imieninowego grilla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl