BezpiecznaCiaza112023

siara

14 lata 2 miesiąc temu #4796 przez ilona
ja u siebie zauważyłam ok 22 tygodnia pierwsze plamki na koszulce nocnej a teraz (27) mnie porostu w nocy zalewa.... :) miejmy nadzieję ze pokarm będzie i to długo i dużo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4850 przez kasiora
u mnie to sie sprawdzilo, mialam bardzo duzo siary, i jeszcze wiecej pokarmu po porodzie :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5618 przez angellika1
O ile dobrze pamiętam to jak byłam w ciąży to w ostatnim tygodniu leciała mi siara no i niestety po porodzie miałam bardzo mało pokarmu, więc myślę, że im wcześniej pojawia sie siara tym lepiej dla przyszłego karmienia dzidzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5622 przez Madzia89862
oj to fakt bo mi w 6 miesiacu zaczeloa leciec siara i potem po porodziedwa dni musialy minac az rozpoczeła sie"masowa produkcja"mleczka ktora po dzis dzien wystarcza maluchowi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5623 przez sloneczko
u mnie sie pojawila od wczoraj czyli od 29 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5625 przez _aga86_
Mi nic nie lecialo przez cala ciaze, a i po porodzie nie mialam zbytnio pokarmu:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5637 przez Moniq
ja nie miałam siary przed porodem i potem kilka dni trwało zanim ruszyła produkcja i sporo walki kosztowało mnie, żeby karmić Niunię, bo był czas że się nie najadała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #6025 przez becia*1980
hejka, ja właśnie kończe 26 tydzień ciąży i rano zauważyłam siarę lecącą z piersi, gdyż rano były lekko oklejone wkoło. Dodam, że oczekuje drugiego dziecka i piersi nie powiększyły mi się zbytnio. W poprzedniej ciąży milam dużo większe piersi, ale z kamieniem miałam kłopoty, a siara pojawiła się dopiero po porodzie. Ciekawa jestem czy teraz może pojdzie mi lepiej z kamieniem, zobaczymy. Ale to dziwne, o dziś w nocy sniły mi się piersi i sutki, ale nie moje, to tak jakby jakaś moja koleżanka miała karmić. Ale w tym śnie bylo widać wyrażnie piersi i sutki. Co o tym sądziecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7925 przez sloneczko
mnie leciala tylko w 29tc i to kilka kropelek, dziwne uczucie ( tak mokro )

ale co inngo chce zapytac bo ja np mam strasznie suche brodawki, dzis kupilam sobie masc bo juz nie moge wytrzymac, tez tak mialyscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8840 przez sloneczko
jakiego koloru u Was byla siara, strasznie malo mi leci,praktycznie jak brodawke nacisne, jest koloru zoltego, czasem wodniste...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8846 przez _aga86_
Mi w ciazy nic nie lecialo, ale zaraz po porodzie byla wodnista...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8856 przez sloneczko
no u mnie jak sie pojawi to kilka kropelek, i wlasnie z Waszych wypowidzi wynika ze jak tez tak mialyscie to nie mialyscie pozniej pokarmu...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8861 przez Mirella
sloneczko napisał:

no u mnie jak sie pojawi to kilka kropelek, i wlasnie z Waszych wypowidzi wynika ze jak tez tak mialyscie to nie mialyscie pozniej pokarmu...:(


Nic z tych rzeczy, u mnie tylko po kropelce co kilka dni, a po porodzie pojawiło się od razu dużo, miałam cesarkę i żadnych problemów z karmieniem, jak mi na trzeci dzień przyszedł nawał to myślałam że mi piersi rozerwie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8864 przez sloneczko
aha czyli to nie ma znaczenia ;) super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8869 przez Mirella
Słoneczko, ja myślę, że to kwestia nastawienia. Ja naiwnie myślałam że jak co parę dni coś kapnie to to jest bardzo dobra wróżba na przyszłość :) Wtedy jeszcze nie było tego forum i nie miałam z kim skonsultować moich domysłów i może dobrze, bo jakbym się dowiedziała że powinno lecieć ciurkiem, to jak nic bym sie zablokowała i Klaudia od urodzenia by była na butelce. A ja miałam taką teorię że do porodu nic a po porodzie od razu dużo i u mnie to się sprawdziło. Nie porównuj sie do innych dziewczyn tylko zrób założenie że będziesz karmić a wtedy będziesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl