BezpiecznaCiaza112023

siara

14 lata 3 tygodni temu #12137 przez sylwus136
no zaczeło mi se kleic juz okolo 19 tygodnia a zaczeło leciec gdzies tak koło 21/22 ( dokładnie to juz nie pamietam ) ale ogolnie bardzo szybko.
Bardzo szybko tez urósł mi biust i pojawiły sie rozstepy :D ale to tak na marginesie
a co do siary teraz to do porodu zostały mi 4 dni :D leci mi albo żółty płyn albo taki przejrzysty :) i jest go bardzo duzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12357 przez Kathi
ja nie miałam do porodu, dopiero jak mi położna położyła Małego do cyca i przycisnęła to poleciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12643 przez mysia-sia
no u mnie nadal nie leci, tylko jak nacisnę to się sutek lekko wilgotny robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #15618 przez mysia-sia
siara w końcu zaczęła samoistnie lecieć i brudzić ubrania:P jeszcze nie jest to jakiś nieprzerwany strumień, ale kilka kropek na bluzce i szlafroku się pojawiło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #15625 przez kolorowa
U mnie też jak nacisne to sie tylko wilgotny sutek robi i nic wiecej,mam głupie przeczucie ze wogole nie bede karmiła piersia jak moja mama mnie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #15690 przez Madzia89862
aj tam kolorowa przestan juz z takim gadaniem to ze twoja mama nie znaczy ze ty.mi tez sie tylko pare kropel pojawialo przy nacisnieciu a kilka razy samoistnie i co>i pokarm jest i karmie do dzis.poporodzie zawsze jest malo go ale czesto przystawiajac malucha do piersi stymulujesz produkcje mleka ktorego z zasem jest wiecej.wiadommo niektore kobiety maja malowartosciowy pokarm.ale trzeba wierzyc ze wy bedziecie mialy odpowiedni i wykarmicie maluchy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 20 godzin temu #15733 przez mysia-sia
kolorowa Ty nie dołuj się jeszcze przed startem... skąd możesz wiedzieć co to będzie, to że komuś się nie udało nie znaczy, że Tobie się też nie uda, a jak będziesz tak myśląła i tak się nastawiać to masz większe prawdopodobieństwo, że się sprawdzi. Podobno od nastawienia też dużo zależy. Więc nie marudź tylko czekaj na maleństwo, a potem walcz;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 20 godzin temu #15736 przez kolorowa
Aj dziewczyny bo ja juz dłuzej nie moge:) nie moge sie doczekac malenstwa dzieki!! juz nie bede:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18583 przez Katarzynka
Myslałam że siara może lecieć dopiero przed porodem a u mnie pojawiła się wczoraj w nocy pierwszy raz czy to nie za szybko i czy często będzie lecieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18587 przez sloneczko
Katarzynka to jest normalne, juz od 20tc moze sie pojawic.

A czy bedzie leciec do porodu albo w jakich ilosciach i czy po porodzie bedziesz miec pokarm i ile, to trudno powiedziec.

mnie np pojawila sie siara ok 30 tc i to kropelki zadko kiedy. a po porodzie, teraz mam bardzo duzo pokarmu, wiec to nic nie znaczy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18637 przez mysia-sia
u mnie też siara pojawiała się kropelkami i tylko czasem, z reguły i tak tylko wtedy kiedy "wyciskałam"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18640 przez Katarzynka
U mnie z jednej piersi poleciało i to duzo więc się ździwiłam że tak szybko i duzo cobrze że w domu bo jak gdziec to bym dziwinie wyglądało z plama ma piersi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18722 przez sloneczko
Katarzynko jezeli tak jest to kup sobie juz wkladki, lepiej jak masz w domu, kiedys napewno sie przydaja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21945 przez paulinkaaa2202
mi pierwsza siara pociekła bardzo szybko jakoś w 6 miesiącu,a le co dziwne tylko z prawej piersi, ale leci mi raz na jakiś czas i zawsze w nocy. Chyba tak 6 razy w miesiącu czasami częściej. To zawsze tak jest że tylko z jednej piersi? To oznacza że więcej będzie pokarmu z tej piersi co wycieka siara czy nie ma znaczenia?

Wam też leciała siara tylko z jednej piersi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21963 przez basik_twins
A ja miałam wczesniej tak ze miałam w sutku ciagle białe i takie skorki sie robiły jakby jak tak palcem tam 'pogrzebalam'n bo mi sie jakas nitka z biustonosza przykleila czy cuś
Ostatnio mam tak po kapieli za dnia nie za bardzo ale tez sie tak skorkuje
Juz sie pytalam bo sie bałam ze moze zapalenie mi sie zrobi czy smietana... bo sie nie znam czytam tutaj ze wam cieknie a mi sie alla skorkuje
ale mi powiedziano ze nie mam sie czego bac ze jednym cieknie innym nie mi najwidoczniej naplywa i zastyga dlatego sie pozniej tak jak ja to nazywam skorkuje jak tam 'pogrzebie'
Co wy o tym sadzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl