BezpiecznaCiaza112023

siara

14 lata 1 miesiąc temu #8871 przez sloneczko
no wlasnie ja chce bardo karmic ;)

dzieki za porade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8882 przez mysia-sia
u mnie zaraz zacznie się 27 tc i nic nie leci na razie, chociaż znajome mi mówiły o siarze, że im wcześnie zaczęła lecieć. No ale zobaczymy, w koncu do porodu jeszcze trochę czasu zostało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8907 przez Moniq
nastawienie do karmienia to bardzo duza część sukcesu, Niunia na początku była bardzo żercza, a z pokarmem różnie, więc co chwilę wmawiałam sobie że dam radę ,że wykarmię moje dziecko, jak już zaczynałam wątpić to wyobrażałam sobie że produkuję mleczko, doszło nawet do tego, że gadałam z własnymi piersiami aż w końcu uwierzyłam że dam radę i się udało!!!! kiedyś słyszałam że karmi się głową, co w tym musi być. czytałam też kiedyś historię o tym, że matka zginęła w wypadku, dziecko miało kilka tygodni, ojciec był bardzo związany z tym dzieckiem i postanowił sobie że je wykarmi i wyobraźcie sobie, że tak bardzo chciał że mu się udało!!! skoro facetowi się udało, to wszystko jest możliwe; w wolnej chwili poszukam źródła to je dołączę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8986 przez sara125
ni kolo 20 tyg zaczela leciec. po porodzie mialam tyle pokarmu ze pielegniarki z noworodkow smialy sie zecaly odddzial bym mogla wykarmic. jednak pokarm zaczal zanikac gdy maly skonczyl 3 miesiace

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9311 przez mysia-sia
och matko dziewuchy, tyle się naczytałam ostatnim razem o tym karmieniu, że koszmary mi się o tym już śnią:P w sumie to był mój pierwszy sen związany z dzieckiem i opieką nad nim:) ale trochę się tym martwię i boję się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9456 przez Moniq
mysia-sia, nie martw się, będzie dobrze; rób swoje nie słuchaj pseudo dobrych rad i jak dzidzia będzie płakała to nie daj sobie wmówić, że mleko nie dobre albo za mało albo jeszcze coś innego z nim nie tak, takie rady olewaj :laugh: będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9460 przez basik_twins
no Moniq ja tez w tych gazetkach dzieciaczkowych wyczytalam (ze dwóch czy trzech artykułów) że jak się zaczyna dołek laktacyjny najlepiej przed karmieniem pobyc z dzieckiem wyluzować się i to dobrze działa.

Potęga podświadomości - dosłownie :)

No ale wiaadomo czasem sie nie da natura to natura ale ponoć nawet jak już prawie zaniknie to może (podkreślam może) powrócić tylko trzeba gnebić cycory i sie nie stresić.

Zobaczymy jak mi to wyjdzie w praktyce :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9607 przez mysia-sia
Moniq ja na razie tylko rozmyślam;) zobaczymy jak to będzie po porodzie, może okaże się, że jestem stworzona do roli matki i żadne problemy nie będą wtedy już dla mnie istniały?:>:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9632 przez ilona
mi tez zaczęła lecieć siara po 20 tyg. a niedawno spotkałam się z koleżanką która jest w 27 tyg. i lekarz powiedział jej na ostatniej wizycie że: "jeśli zauważy pierwsze kropelki siary to niech spróbuje "wycisnąć" chociaż następną kropelkę i każdego dnia powinno coraz więcej polecieć i że w ten sposób pobudzi laktację".
Nie mam pojęcia jak z tym w praktyce może Pani Katarzyna coś nam o tym powie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9679 przez Moniq
mysia-sia napisał:

Moniq ja na razie tylko rozmyślam;) zobaczymy jak to będzie po porodzie, może okaże się, że jestem stworzona do roli matki i żadne problemy nie będą wtedy już dla mnie istniały?:>:P

na pewno jesteś stworzona do roli matki i będziesz wspaniałą Mamusią dla swojego Maleństwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10130 przez mysia-sia
Moniq mów mi tak jeszcze mam dreszcze:)

Ja jak nacisnę na sutek to robi się lekko wilgotny, ale do kropelek to jeszcze dużo brakuje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10142 przez ilona
z jednej strony z tym wyciskaniem to może być racja bo przecież tak jak z dzieckiem im częściej dostawiamy tym więcej pokarmu. Im częściej wyciskamy tym więcej leci :lol:

ja nie muszę na szczęście wyciskać. samo mi leci ciurkiem :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10179 przez sara125
nie wolno wyciskac siary.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10193 przez ilona
właśnie postanowiłam trochę poszperać w tym temacie....

Lekarz poradził koleżance wyciskać.

Czytam na stronkach o ciąży, że to zabronione tak jak pisze sara bo może wywołać skurcze macicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10196 przez sara125
drazniac sutki wydziela sie oksytocyna ktora odpowiada za skurcze:)a poza tym mi babki od laktacji mowily ze wyciskac nie wolno bo moga byc tez problemy z laktacja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl