BezpiecznaCiaza112023

Mdlosci w czasie ciazy

13 lata 1 miesiąc temu #80973 przez natmur11
wiesz mysle ze lepiej brac jakies leki niz wymiotowac cale dnie. w koncu twoj organizm tez sie meczy przy takim trybie zycia, a sama wiem ze sa dni kiedy ciezko sie ruszyc z lozka. ja rodzilam w uk i tez chcieli mi dac cos po powstrzymanie mdlosci ale stwierdzilam ze jak nie przejdzie samo to wtedy sie zdecyduje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81128 przez martela89
Patka22o2 napisał:

Ja mieszkam w Hamburgu!!! nie wiem jak u was polsce wam radza tutaj np nam radza brac czopki ktore maja nam troche pomoc, albo Homopatyczne na roslinach kuleczki ktore daje sie pod jezyk i niby po nich przechodzi.

probowalam te kuleczki ale na mnie nie dzialaja niestety nie moge wytrzymac i musze brac dalej te czopki bo bez nich znowu nie bede jadla duzo wymiotowala i na dodatek strace na wadze.

A Naprawde probowalam wszystko z domowych sposobach.

Ale mysle ze kazdy lekarz jest inny i w kazdym kraju innaczej radza i lecza.

chociasz wiem teraz ze nie jestem stym sama.

Pozdrawiam was wszystkich z Hamburga. dziekuje za wasze odpowiedzi.


Mam rodzinę w Hamburgu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81185 przez Patka22o2
Fajnie :laugh: To moze kiedys sie spotkamy jak bedziesz na urlopie hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81190 przez martela89
Całkiem możliwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84903 przez Patka22o2
Hej Dziewczyny i tyle na temat Mdlosci,
W niedziele wieczorem jak z nikat zaczelam wymiotowac jak gupia co piec minut,nie spalam cala noc bo wymiotowalam ze szkoda gadac mialam biegunke i na dodatek mnie bolaly wszystkie kosci, trafilam do szpitala, i co mi bylo???? Zarazilam sie nowym wirusem mowia na niego neurowirus, to jest podobne do zaladkowej ale troche gorzej, i tam sobie do dzisaj lezalam pod kropluwka

Ja to mam pecha ciagle cos, jak nie urok to sraczka :(

narazie sie czuje dobrze i mam nadzieje ze nie bede znowu wymiotowac bo to jest straszne, malemu sie nic nie stalo jest wszystko ok.

Ale jezeli tez bedziecie wymiotowac duzo i odwiedzi was biegunka nie czekajcie tylko szybko do szpitala bo to jest grozne dla matki i dziecka.

mam nadzieje ze u was w polsce nie panuje ten wirus tutaj w niemczech niestety kazdy to ma i nie obejdzie sie bez.

Pozdrawiam papa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84917 przez natmur11
tez cos takiego przechodzilam w swieta BN wrocilismy do domu w 1 swieto i jak dluza lezalam przy misce i umieralam przez 3 dni. pilam duzo miety melisy i jakos na szczescie wszystko sie skonczylo dobrze. do lekarza nie poszlam nie wiem dlaczego ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85731 przez Kunder
może to dziwne ,ale dziewczyny ja nie miałam wgl. mdłości ;O dlatego dla mnie było zaskoczeniem ,że jestem w ciąży jak poszłam do ginekologa i przez przypadek się dowiedziałam ,że to 6 tydzień :P
no ,ale to była ciąża planowana :)

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85849 przez natmur11
ja o ciazy sie dowiedzialam w 8 tyg podjerzewalam wczesniej ale jakos nie bylo okazji do zrobienia testu. a dowiedzialam sie przypadkiej na pierwszej wizycie u naszego lekarza rodzinnego. robila wywiad na nasz temat miedzy innymi o sex miesiaczke itp. a ja mowie ze od jakiegos czasu bola mnie tak bardzo piersi i ze martwie sie ze to moze byc jakis guz czy cos a ona mi odpowiada "zapraszam na probe ciazowa" :lol: mdlosci sie pojawily w 8-9 tyg skonczyly sie w 13-14. ale to byl straszny okres z lozka nie wstawalam:/ chociaz teraz jakos mnie juz to nie przeraza;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85859 przez Edyta
ja mialam mdlosci ale malo juz zapomnialam nawet jak to bylo ale strasznie wiem ze mnie ciaglo teraz mam spokoj...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85862 przez Emme
prawie się udało z suwaczkiem
zostawiłam Ci w tamtym wątku instrukcję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86093 przez Edyta
zobaczymy czy juz jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95804 przez Aleksandra
Ja miałam mdłości rano przez tydzień (tak intensywnie )jak wstawałam ale na szczęście obyło się bez wymiotów. Rano zawsze piję miętę i jem sucharki i przechodzi. Następnie śniadanie jem w pracy (w sumie to cały czas w pracy coś jem :silly: ). Obecnie z rana trochę mnie przymdli ale zaraz przechodzi. Niestety zaczynam reagowac na zapachy - mój mąż ma zakaz wchodzenia po robocie na budowie do naszego pokoju bez uprzedniego prysznica, ponieważ jest palaczem (mi się udało rzucic, ale on się poddał po tym jak go z pracy wywalili) po każdym fajku musi umyc zęby w płukac płynem (ma trochę przerąbane ze mną teraz, ale mama nadzieję że uda mu się znowu odstawic papaierosy), zapachy do kibelka o zapachu cytrynowym absolutnie nie wchodzą w grę bo zaraz mi się chce wymiotowac i na dodatek mamy żółwie, które ostatnio strasznie brudzą i mój biedny mąż musi co 3 dzień wymieniac im wodę i czyścic filtry bo nie mogę wytrzymac w pokoju :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #98785 przez pati-m
Cześć dziewczyny :)
Ja dowiedziałam się, że jestem w ciąży w 6 tygodniu. Zrobiłam test bo miałam lekkie mdłości. Potem, aż do 14 tygodnia miałam wszystkie wieczory wyjęte z życiorysu :) Nie wymiotowałam ani razu, ale miałam tak straszne mdłości, że ruszać się nie mogłam prawie wcale - imbir, migdały, cytryna, nie pomagało nic. Znajomi mówili, że i tak mam szczęście bo cały dzień czułam się oki, tylko tak od 17 się zaczynało i trwało do rana.
Teraz jest już duuuuużo lepiej. Czasem mnie jeszcze dopadną, ale tylko na jakąś godzinkę.
Trzymajcie się dzielnie :) Damy radę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109037 przez kasia347
w moim przypadku nic nie pomagało...zadne herbatki imbirowe czy ziólka...najlepszym rozwiazaniem był sen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115345 przez krzymina
Aleksandra mój mąż też palacz-już nie raz przez niego wymiotowałam,jestem w 7 tygodniu i od kilku dni tak mnie cofa na samą myśl o jakimkolwiek jedzeniu że nie wiem jak to dalej będzie,nie pomaga mi ani imbir ani woda z cytryną,ani migdały,ani takie specjalne opaski na ręce,mdli mnie na sam widok herbaty,wszystko mi śmierdzi-nawet świeżo zmieniona pościel a to przecież dopiero początek...
chyba skonam śmiercią głodową

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl