BezpiecznaCiaza112023

Waga w ciąży...

13 lata 4 miesiąc temu #44823 przez mariosponge
hej dziewczyny!
jestem już miesiąc i 2 dni po porodzie, więc już wiem, że brzuszek znika w ciągu 2 tygodni. przynajmniej tak było u mnie. w ciągu trzech tygodni zrzuciłam 16 kg :) nie bójcie się, dacie radę pozrzucać.
zostało mi jeszcze jeszcze kilka kilogramów do wagi sprzed ciąży, ale tu już pewnie będę musiała się postarać, samego karmienia piersiami już nie wystarczy, bo od tygodnia moja waga się nie zmienia...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44908 przez roxana
Ja jestem 3 miesiące po porodzie i waga taka sama jak przed ciążą,przy czym piersi z miseczki A do miseczki D więc dodatkowe kg noszę:)

A po brzuszku nie ma śladu choć została kreseczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44909 przez makaja
no to mnie pocieszyłyście :D a własnie słyszałam że są sposoby na utrzymanie wielkości piersi ciążowych tylko nie wiem co dokładnie należy robić .... bo taka wielkość na odczepne mogłaby pozostać :P więc jeśli macie propozycje czekam z niecierpliwością....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47067 przez angellika1
w pierwszej ciąży nosiłam staniki mojej mamy rozmiar F!!! gdzie ja standardowo nosiłam C no ale po ciązy wrócilam do starego rozmiaru :( a teraz znowu robią sie coraz większe (ku usiesze mojego męża :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72750 przez angellika1
Moja gin nie będzie pewnie zadowolona jak zobaczy że przytyłam już 4 kg.. :( bo o sobie to już nie pisz bo tylko denerwować się będę tą waga ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76787 przez aska27
Oj, z tą wagą to mam non stop stres! Jem raczej normalnie, a przytyłam juz 7 kg. Denerwuję się waga,bo mój lekarz ma bzika na tym punkcie (moze i dobrze) i pilnuję się bardzo, znajomi twierdza,ze za mało jem.. moze rzeczywiście,bo w nocy nie mogę spac przez ten głód, no cóż a i tak juz "troszkę" przytyłam!
Chodze do pracy, jestem non stop w ruchu,a waga za szybko rośnie.. mój wygląd raczej się nie zmienił zbytnio, tylko mam juz większy brzuszek i piersi, które tak na marginesie mogłyby przestać już roznąć.
Oj, dziewczyny nie wiem juz co mam o tym mysleć. :blink:
Ale w sumie i tak najważniejsze,zeby dziecko było zdrowe!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81633 przez Kunder
Ja jak na razie - dziś się ważyłam przytyłam 8 kg i 500g ,ale ja dużo jem :P

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81881 przez Edyta
no ja dzis bylam u lekarza kasiorek co do mojej dolegliwosci typu kucie pod zebrami i nabrzmialy brzuch to wszystko jest wporzadku mam zaparcia i tak sie robi moj gin przepisal mi jakies granulki i powiedzial ze powinno byc ok co do wagi no ja jestem koniec 15 tygodnia i przytylam juz albo dopiero 9 kg lekarz mowi ze to ok i zebym wiecej jadla jak dam rade a co do dzidzi dzis tez nie pokazalo co ma miedzy nozkami bo spal na siedzaco no moze nastepnym razem mam nadzieje,mam pytanko mialyscie w ciazy takie badania jak co jakies czas musze sikac do kupeczka pozniej nakuwaja mi palca u reki pobieraja krew i mieszaja krew z moczem podobno to jest badanie kodu getenycznego czy sie dobrze rozwija podkresle ze ja nie jestem w Polsce wiec moze to w Polsce nie spotykane badanie prosze o odpowiedz.no to sie rozpisalam tyle umnie dziewczyny..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81887 przez Patka22o2
Ja schudlam przes wymioty 7 kilo teraz jestem w 20 tygodniu ciazy i nadrobilam tylko 6 kilo.

Niestety nie jest latwo przytyc tak szybko po takiej stracie wagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81901 przez ilona
Pierwszy raz słyszę o takim badaniu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81902 przez Edyta
Patka a zmienie temat czujesz juz ruchy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81911 przez Edyta
ilona ja tez wlasnie bylam zdziwiona temu badaniu mialam juz to dwa razy robione ale gin mowi ze wszystko jest wporzadku ze do 6 miesiaca bedzie robil to badanie co jakis czas zeby byc pewnym czy geny i czy wszystko jest ok ze tu to jest rutynowe badanie czyli norma..pozatym wazenie i mierzenie cisnienia ale to to chyba i w Polsce robia:)mam pytanko Mamusie w ktorym tygodniu w pierwszej ciazy mozna poczuc ruchy dziecka i do ktorego musza sie pojawic bo zapomnialam spytac gina..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #81922 przez _aga86_
Ja poczulam juz w 15tyg., a do ktorego nalezy je wyczuc-hmm... gdzies w necie wyczytalam, ze do 20stego, ale nie jest to pewne zrodlo informacji, wiec lepiej zapytac lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81945 przez baby_55
Pierwsze ruchy można poczuć nawet nawet w 22 tyg. i nie jest to nic niepokojącego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81965 przez sylwira1721
ja poczulam chyba w 23 tyg...bardzo pozno :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl