BezpiecznaCiaza112023

Waga w ciąży...

13 lata 1 miesiąc temu #84477 przez Edyta
Emme no byc moze wiesz czasem czuje jakies kucia ale skad ja wiem czy to kopniaki chyba nie no bede czekac ja cos :)dam znac jak bede pewna ze to dzidzia:)nie moge sie doczekac za 2 tygodnie czeka mnie przeprowadzka i duze zakupy zatanawiam sie nad lozeczkiem nie wiem jakie bedzie dobre myslalam o drewnianym ale kompletnie sie nie znam moze ktos doradzi jakie jest odpowiednie i jesli ktos moze napisac co wzjasc na wyprawke do szpitala dla siebie i dzidziusia wiem ze jeszcze troche czasu mam ale wole juz powoli kupowac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #84482 przez Emme
odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w odpowiednich wątkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84484 przez Edyta
Dziekuje Emma poszukam cos tam czytalam ale to juz starsze atrykuly no ale zobacze mimo wszystko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84494 przez Emme
w tym temacie to raczej niewiele się zmienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84500 przez Edyta
no skoro tak mowisz :)pewnie wiesz lepiej widze ze masz juz sliczna pocieche na tym swiecie my dopiero czekamy az sie pojawi pierwsza ciaza to raczej jak dlamnie same niespodzianki wiec wole sie poradzic doswiatczonych Mama...dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84505 przez Emme
załóż sobie suwaczek, będzie lepiej widać zbliżający się finisz. a zawsze w wątkach możesz dopytać i rozwiać wątpliwości, mamy tu są bardzo uprzejme i dzielą się swoim doświadczeniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84517 przez Edyta
Emma probowalam zalozyc ten suwaczek ale jakos mi nie idzie juz dwa razy kopiuje ten kod i nic nie wiem jak to zrobic fotki w kompie tez chyby mam za duze bo nie wchodza mi tu na forum:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84527 przez Emme
Od poczatku : suwaczek robisz tu www.zapytajpolozna.pl/suwaczki.html po zrobieniu suwaczka kopjujesz kod na forum, wchodzisz na profil, pozniej na moj profil i w miejscu na podpis wklejasz kod na forum

a zdjęcia musisz zmniejszyć np w paint na 50% i powinny wejść. Obraz-> zmień rozmiar/pochyl-> i tam zmieniasz na 50%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84532 przez Edyta
ok zaraz cos sprobuje pokobinowac:)moze sie uda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #84541 przez Edyta
i dupa blada jestem lajkiem wiec moze mi cos nie wychodzic w tych sprawach kopiuje kod ide na forum pozniej na swoj profil ale przy mojm miesjcu na podpis nie da sie nic wklejic zadnego kodu nie ma tam nawet zadnego pustego miejsca kurcze jakas ciemna jestem czy co??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84542 przez Edyta
pozniej sprobuje bo teraz musze mykac milego dzionka zycze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #84631 przez Emme
wejdz na Twój profil, z lewej będzie mój profil jak na zdjęciu, pod 2 masz zaznaczone gdzie wkleić kod

jak klikniesz na zdjęcie to się powiększy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #84911 przez Patka22o2
Tez nie slyszalam o takim badaniu wiem tylko ze kuja w palec zeby pobrac kropelke krwi na zbadanie cukru, a mocz na bakterie badaja, mieszkam w niemczech ale nawet tutaj takiego czegos jeszcze nie slyszalam i nie widzialam, chociasz ciekawe to o co w tym chodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109044 przez kasia347
w pierwszych 3 miesiącach schudłam 3 kilogramy-miałam takie mdłości że praktycznie nic nie jadłam...później stopniowo przybrałam 16 kg...niestety w 35 tygodniu ciąży dostałam grypy jelitowej i chudłam 5 kilogramów...w sumie przybyło mnie 11 kg,których do dziś nie moge zrzucić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113521 przez aniusiak
ja mam sporą otyłość już sprzed ciąży no i podejrzenie cukrzycy ciążowej. jestem w 31 tyg. i na diecie bez węglowodanów no i schudłam i na dzień dzisiejszy ważę 2kg mniej niż przed ciążą. a na początku ciąży schudłam 3kg bo nie umiałam jeść, jak już gdzieś pisałam jedzenie nie smakowało mi tak dobrze w drugą stronę, a miałam potworne mdłości. teraz mam przed sobą te ostatnie dwa miesiące, więc pewnie coś więcej przytyję.
pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl