BezpiecznaCiaza112023

upławy jasno-różowe

9 lata 3 miesiąc temu #958106 przez bozenka22
Witam mam 22lat i to jest moja pierwsza ciąża jestem w 4 tyg ciąży, przed wczoraj po stosunku zauważyłam jasno-rozowe upławy, tylko przez chwilę, do tego bolał mnie brzuch, boli do dzisiaj , do lekarza idę w środę pytałam szwagierke bo tutaj w angli rodziła to mnie uspokaja ze jeżeli krew mi nie leci lub nie zwijam się z bólu to będzie ok, że na początku może tak być. Proszę o odpowiedź martwię się:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982700 przez ALEX01
Bozenka ja mialam takie uplawy w poprzedniej ciazy i niestety nie wrozyly one nic dobrego.mialam od poczatku ciazy az do 12 tygodnia co zakonczylo sie strasznym krwotokiem spowodowanym wielkim krwiakiem. Wyladowalam w szpitalu a jak wiadomo w angli ciazy sie nie podtrzymuje.naszczscie dzidziusiowi nic sie nie stalo ale strachu sie nsjadlam co nie miara.jak mnie wypiscili ze szpitsla popedzilam do polskiego ginekologa ktory przepisal mi duphaston na podtrzymanie i lezenia miesiac.dzis moj synus ma 10 miesiecy:-) radze znalezc polskiego ginekologa i sie do niego udac zamiast zalowac pozniej. Zycze powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982710 przez agge
ALEX01 czemu w Anglii się nie podtrzymuje ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982877 przez ALEX01
agge bo tutaj uwazaja ze jesli masz poronic to tak musi byc i kropka i do 20 tygodnia nie podtrzymuja ciazy wogole. jak ja dostalam krwotoku to lezalam na ip za firanka i czekali az wszystko ze mnie wyleci jak po 3 godzinach krwotoku ustalo krwawienie to zlozyli mi kondolencje za strate dziecka a dopiero po 5 godzinach zrobili usg i sie okazalo ze dzidzius jest caly i zdrowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982913 przez agge
Matko... przecież to chore :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl