BezpiecznaCiaza112023

kolka jelitowa u noworodkow

13 lata 9 miesiąc temu #25270 przez dzidzius
sloneczko napisał:

sylwus kladz czesto malucha na swoim brzuchu, masuj mu brzuszek nakremowany oliwka jak wskazowka zegara. Oby nie bylo tak zle jak u mnie, zeby szybko minelo Kacperkowi.

noc laura przespala mi do 5 ale od 5 byla tragedia i dopero teraz zasnela, a ja ledwo widze, postaram sie troche przespac, ale jak glowa pelna myslami to i ciezko usnac ;( ....... eh kurde juz niewiem co mam robic.



sloneczko uwazam ze bedzie najlepiej jak przestaniesz karmic laure piersia . musisz cos jesc co jej szkodzi a ty nawet o tym nie wiesz co to jest. nie miej do mnire pretensji ale tak jest ze czasami dzidzia czegos nie lubi a mamusia karmiaca je to wlasnie je . kazdy ma swoje smaki i po co ma sie mala meczyc

http:// %20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #25272 przez _aga86_
U mnie tez kolki przeszly z dniem jak odstawilam mala od piersi... Z tym, ze to byla troche inna sytuacja, bo ja od samego pocztku musialam dokarmiac mala nie mialam wystarczajaco pokarmu i jak dostawialam mala do piersi strasznie plakala i przez to mogla miec kolki... Julka zreszta byla wrazliwa praktycznie na wszystko co jadlam- pod koniec karmienia prawie nic nie jadlam ( co tez nie bylo dobre, bo przeciez nie dostarczalam witamin) no, ale jak tylko probowalam cokolwiek wprowadzic do mojej diety Julka plakala niemilosiernie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25277 przez sloneczko
jem bardzo malo ostatnio, na sniadanie bulke z szynka i herbate do tego i na obiad cos gotowanego z ziemniakami, makaronem czy nawet tylko z marchewka z wody, wiec nie ma rzeszy co by moglo malej szkodzic.

jak narazie malej nie odstawie od piersi,zobacze jeszcze kilka dni jak bedzie.

teraz mala caly czas sie smieje do 14 spala, a co przewaznie od 14 do 15 miala kolki, wiec licze na to ze jest juz nie tak zle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25286 przez Kathi
Ręcę opadają jak się czyta takie ...............
Sloneczko, jak dla mnie lepsza restrykcyjna dieta, jak odstawienie dziecka od piersi, bo ma kolki. Gdyby kolki miała od "zawsze" to mozna by o tym pomyślec, ale nie teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25294 przez sloneczko
dokladnie kathi ja nie mam zamiaru odstawic laury od piersi.przemyslam za dobrze sprawe, wrecz przeciwnie jedyne co jej dodatko podaje to woda.

moze i bylo kiedys tam ze cos nie tego zjadalam, ale to bym musiala codziennie to samo jesc zeby miala takie dolegliwosci jak ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25315 przez _aga86_
No ja tez nie odstawilabym od piersi ze wzgledu na kolki tylko napisalam, ze w moim przypadku ustapily, ale nie odstawilam przez kolki tylko z braku pokarmu przez co mmoje dziecko plakalo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25348 przez Kathi
Aga86 spokojnie ;) ja czytam ze zrozumieniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25365 przez _aga86_
Myslalam, ze zle mnie zrozumialyscie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25423 przez sloneczko
jejku dziewczyny, od wczoraj mala nie ma kolki ;););););) wczoraj po kapieli zrobila sama kupke, co trzeba bylo jeszcze raz ja kapac, i dzis tez zrobila sama, juz zadnych czopkow od wczoraj nie podaje, jejku jak ja bym sie cieszyla jak by to juz minelo, moja mala bidulka od wczoraj prawie caly czas tylko sie smieje, placze jak juz czuje glod.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #26588 przez paulinkaaa2202
hej dziewczyny czy używałyście może PLANTEX taki w saszetkach proszek na kolki? Bo ja dostałam w spadku od kuzynki i coś chyba mówiła że najpierw podawała małej a później sama piła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27134 przez Kathi
Plantex dajesz dzidziusiowi. Pic sama mogła koperek albo kminek. Jak się uparła to piła plantex, ale po co jak jest przeznaczony dla dzidizusia. Polska dawka i tak jest mniejsza od oryginalnej, więc żeby zadziałało to daj maluszkowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27144 przez alutka1011
Ja podaje plantex jak mała ma kolke tylko rozpuszczam połowe saszetki w 100ml bo on jest po miesiącu a moja dzidzia ma 17 dni tak mi pani w aptece poradziła i to pomaga!położna mi jeszcze zaleciła pić mięte i rumianek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27692 przez alutka1011
A słyszałyście coś o kroplach gripe water czy jakoś tak?Ja nie wiem czy to sa kolki czy tylko wzdęcia bo z tego co mi wiadomo to przy kolce przeraźliwie płacze a moja Maja tylko się napina cała czerwona i podkurcza nóżki!A jeszcze ostatnio jej jakieś krostki wyskoczyły na twarzyczce takie czerwone z białym wierzchołkiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27767 przez sloneczko
podobnao ta water pomaga, sama nie uzywalam, wiec niewiem
ale jezeli ma takie krostki na buzi wlasnie czerwone i biala sacza, jak by pryszcze, to moze byc skaza bialkowa. O by nie, jezeli sie wiecej pojawi idz do lekarza koniecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27771 przez Madzia89862
moj maly jak mial skaze to mial jedynie sucha skorke wokol brwi i tyle a te z wydzielina to sa potowki.tak mi lekarze powtarzali i wsumie w necie tez czytalam gdzies

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl