BezpiecznaCiaza112023

kolka jelitowa u noworodkow

13 lata 9 miesiąc temu #23672 przez sloneczko
bede szukac tej herbatki,

ja bylam z samego rana ulekarza z mala, noc byla nie przespana..

dostalysmy recepte na tabletki mam je odebrac po 16, mam nadzieje ze cos pomoze, teraz jest roszke lepiej, malej znowu zaczyna sie po jedzeniu odbijac wiecej pruka i jest o wiele spokojniejsza, moze najgorsze minelo, ale zobaczymy co dadza te tabletki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #23685 przez Kathi
o kurczę, a co to za tabletki?
Ja lekarzem nie jestem, ale najpierw sprobiwałabym z plantexem. Zapytaj w aptece jak będziesz odbierała to co lekarz przepisał

Ps. dzięki za głosik ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23689 przez sloneczko
kathi te tabletki sa takie jakby kuleczki malusienkie pod wplywem sliny sie rozpuszczaja i maja dzialanie uspokajajace sa na badzie jasminu. nazwe dopiero moge wam napisac jak je odbiore. a i one sa hemoopatyczne. Zreszta wszystkie leki co do tej pory jej podawalam tyby hemoopatyczne.


juz tyle probowalam, nie bede lekow mieszac tamte kropeli co mam mam odstawic i tylko te tableteczki mam podawac.

ale w aptece zapytam o plantex.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23701 przez kasiora
stosowalam malemu plantex, takie saszetki z proszkiem do wody lub mleka. u nie nie zdaly egzaminu :( tak jak juz gdzies pisalam jdeyne co naprawde pomogla na kolge to GRIPE WATER. POLECAM :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23715 przez Kathi
to dobrze, że homeopatyczne.
Kasiora, powiem Ci że zaskoczona jestem, ale dobrze, że gripe wather pomogła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23734 przez kasiora
oczywiscie ze pomoglo :) . duzo zalezy od stosowania. wiele mam podaje dziecku lek np. tylko przy napadach kolki, ja przez pewien czas podawalam 4-6 razy na dobe i naprawde byl efekt :) do tego zmienilam butelki na przeciw kolkowe dr.browns i wlasciwie pozegnalismy sie z kolkami :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23743 przez sloneczko
pytalam o ten plantex niestety nie ma, ale jezeli te tabletki co amm nie pomoga to powiem mamie zeby mi przyslala.

odbralam te tablebki one sie nazywaja Colocynthis d6 i Gelsemium d4. wcale nie sa takie tanie, ale jak ma jej pomoc, mam wielka nadzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23761 przez Kathi
o to nie słyszałam o tych tabletkach, ale tak jak pisałam mój nie miał kolek. Jak czytam, jak się dzieciątka męczą, o matko. MAm nadzieję słoneczko, że pomogą. Kasiora to szalałas z dawkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23831 przez sloneczko
Kathi noc byla tragiczna, Boze.. mala ciagle plakala jak sie uspokoila po tych tabletkach to na ok 30 min i znowu, cyc noszenie nic nie pomagalo, ale te tableki widze ze juz zaczynaja dzialac, lekarz tez mi powiedzial ze kilka dni musze poczekac i bedzie lepiej.

ale wiesz co takie dawkowanie zawsze powinno byc wtedy ma skutek!!! ja tez jak mialam kropelki to do kazdego jedzenia i te tabletki tez i wtedy dziala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23900 przez sloneczko
dziewczyny zapomnialam z tego wszystkiego Wam napisac wczoraj wyczytalam ze na kolke jest dobry kminek, ale ja go tylko pije. mala co nieco dostanie napewno z tego z mlekiem.

a jezeli butelka karmicie to na przegotowana wode ok 10 ziarenek na 100ml.
Zalac wrzaca woda i poczekac jak sie ostudzi i wtedy dac baby.

zaparzyc 1 lyzke kminku (cale ziarnka) na 250ml (szklanke) i pozostawic pod przykryciem na 20 min, ostudzone wypic. pic do 3 razy dziennie. Smakuje okropnie ale licze na to ze malej pomoze, jak narazie nie widac efektu, teraz babcia ja na spacer zabrala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24416 przez sloneczko
my dzis znowu idzeimy do lekarza, laura od 3 dni kupki nie zrobila, juz ja jadlam magnez i nic.. kolki jak byly tak saczasem mysle ze jesczze gorzej jest. No i to przezbiebienie.. eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24425 przez _aga86_
Sloneczko dziecko karmione piersia ma prawo nie robic kupki przez kilka dni. Jezeli juz ja zrobi obserwuj, czy nie sprawia jej to bolu (czy nie placze, nie prezy sie). Moja niunia tez robila co pare dni i z czasem sie to unormuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24426 przez sloneczko
no wlasnie zawsze mi robila co drugi dzien a teraz od kad ma kolki to robi nawet do 4, a przy tym placze, wlasnie prezy sie, i dwa pampersy jak nic na jeden reaz pojda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24429 przez _aga86_
No to faktycznie lepiej uda sie do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24792 przez Kathi
Sloneczko i jak sytuacja?
Troszkę mnie nie było, w te upały to przy kompie nie chce sie siedzieć, bo dodatkowo grzeje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl