BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 miesiąc temu #836253 przez Porto1987
Czy to ja mówiłam ostatnio, że mnie kolana i biodra w nocy nie bolą :unsure: To sobie powiedziałam :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #836256 przez Agnilla
czyli mała wymianka, bo mnie dziś nic nie boli, spoko niebawem pewnie od Ciebie do mnie ból przybędzie :kiss:
ej Porto, Ty tez dzis masz wizyte :ohmy: skleroza nie choroba :P ale od czego są inne wątki, wszystko wyśledze ;) czekamy na informacje dziewczyny! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #836261 przez julka
Hello!
ja sie juz szykuje powolutku, wizyta na 10.30 - oczywiscie dam znac po, jakzeby inaczej! Ale na foto sie nie nastawiam, ba, nawet nie wiem czy bedzie juz widac pecherzyk... Wiecie, to jest wizyta jeszcze w Invikcie. A jak wszystko bedzie dobrze to dzwonie dzis umawiac sie na wizyte do ginekolozki ktora juz mi bedzie ciaze prowadzic :)

Agni, sokowirowke se kup taka srednia albo mala - ona duzo miejsca nie zajmuje - moja po zlozeniunzajmuje tyle co spory czajnik elektryczny.

A Porto to ma wizyte jakos poznym wieczorem, nie?

Lece, buziaki poranne, trzymajcie kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836264 przez Ada2424
I ja się witam :)

U mnie tez słoneczko pięknie świeci, trzeba korzystać, jadę dziś na zakupy :) widziałam w gazetce że od dziś w lidlu jest wszystko dla maluszka od rozmiaru 50 do 92 i ceny fajne, także mamuśki możecie skorzystać :blink:

julka, porto trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na relacje :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836265 przez ferritka
bry - twanka B) B)

Asia, no i się wyjaśniło, że Gwiazdka to Twoja nietopera co Cię tu szpieguje a potem długa po wsi wszystko wyklepie co i jak :lol: :lol: :silly: :silly:

u mnie też słonko wali po oknach - które nota bene dają dużo do myslenia :angry:
zbieram się na krew i wiruski z Kręgielkiem może w drodze powrotnej go gdzieś na obiad wciągne ooo i z głowy :lol: :lol:

dzisiaj spacer obowiązkow dla każdej :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836274 przez julka
ferritka napisał:

dzisiaj spacer obowiązkow dla każdej :lol: :lol: :lol:


u mnie leje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836275 przez Asia K
Feri - ty detektywie :D

Porto , Julka - trzymam kciuasy zacisniete :*

Agni - no skopala cie Pola jak nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836281 przez monique1983
Dzień Dobry :)

U mnie też było słoneczko, a teraz zaczyna się jakoś dziwnie robić :dry: Dziewczyny czekam na relacje i trzymam kciuki za same dobre wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836300 przez emma
czesc, dziewczyny!
pozdrawiam was z L4! :blink:

tak szalalyscie przez weekend, ze ledwo nadrobilam ;)
dzieki za odpowiedzi, Wiesława pozegnalam, mam nadzieje, ze na dobre :silly:

Julaa, dziekuje bardzo za pozytywna testowa energie! chociaz po cichu mam nadzieje, ze bede mogla przeslac testy dalej :blink:

ferri, no u mnie tez spacer raczej odpada, nawet gdyby swiecilo slonce, a na to sie nie zanosi - ulewa zmywa ostatnie sniegi - blah! :silly: a czemu ty sie tak pieskow boisz?? :unsure:

Ula, u mnie tez lipa, bo wg tego kalendarza Zofia jest chlopcem :silly:

Agni, piekna kolekcja brzuszkow! :lol: :kiss:

Chuda, studencki?? no niezle! :laugh: zawsze milo cos takiego uslyszec, chyba tez sie wam chwalilam, ze w swieta dwa razy proszono mnie o dowod :lol: a naleze na forum raczej do "starszej gwardii" :silly:

Julka, pecherzyk raczej powinno byc widac, chyba ze sprzet bedzie sprzed II wojny :blink: dzis niestety juz na kawe nie zapraszam, chyba ze lubisz klimaty pizamowo-chorobowe :silly: ale trzymam kciuki, ze bedzie git! :laugh:

gosia, jak tam, jestes po owu? "piersiatka" bola? wiesz, lekarze, lekarzami, ale mamy plany na ten miesiac! :lol: no ew. na kolejne :silly:

Pinezka, swietne malinki, do boju! :lol:

ech... dobrze byc na zwolnieniu, zeby jeszcze tylko tak gardlo nie napi******** :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836304 przez Porto1987
Julka ma racje, bo ja mam wizytę dopiero na 22, ale będę dzwoniła, czy nie da przesunąć się na wcześniejszą godzinę.

Emma to zdrowiej :kiss:

A ja Wam powiem, że
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836320 przez emma
Porto, wizyta o 22??? to lekarze wtedy nie spia? :silly:
a ty tez bedziesz marcowka, tak jak ja?? :laugh: w sumie to nie tak wczesnie, pamietam, ze na naszym watku zaczely sie rozpakowywac w polowie stycznia :) ja urodzilam 1 marca, a przede mna bylo jeszcze kilka osob :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836323 przez moofka
kuwa jak zwykle myliony stron do nadrobienia :ohmy: i ominęły mnie fejsowe zaproszenia :huh:

Julka i Porto - trzymam kciuki za wizyty laseczki :kiss:

Porto już marcówki zaczynają :ohmy: toż my jeszcze na Iss czekamy :)

u mnie na dworze jakieś
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i nie wiem czy spacer będzie a by się przydał bo Zośka wali takie pierdy że mi nos więdnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836341 przez Porto1987
Lekarz miał 3 tygodnie wolnego, to mu się teraz kobity skumulowały :S Bardziej od jego snu zastanawia mnie, kiedy on ma dyżur w szpitalu :unsure: Bo jednak chciałabym na niego trafić, no ale to Gniezno, tu jakiś dziwny system panuje :P

No mnie też zaskoczyło, że już nam się pierwsza marcówka rozpakowała, ale ona już coś czuła, że jest nie tak od kilku dni, bo mała się mało ruszała. Miała termin na początek marca, a wyszło jak wyszło :)

Emma ja mam termin na marzec i tego się trzymam, zaciskam nogi i nie wypuszczam, bo to stanowczo za wcześnie jest :)

Moof to Ci Zosia daje "czadu" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836343 przez Ada2424
moofka mnie łatwo Ci będzie znaleźć na fb :blink:

Dziewczyny wiecie co? Mój Mężul oszalał! Jak wczesniej ciagle ja gadalam o dziecku tak teraz on nie może się nagadać :P chyba go zaraziłam :lol:

Porto o 22? o ja Cię :cheer: u nas maksymalnie do 20 gin przyjmuje.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836346 przez emma
Porto, no to zaciskaj poslady mocno, bo mowie ci z doswiadczenia, ze marzec to swietny miesiac na rodzenie, jeszcze zimno, jak siedzisz w domu, potem i tak werandowanie, a potem juz cudna wiosna i lato, fajowy czas na spacery, a ty se dochodzisz powoli do formy i do bikini zdazysz, o ile w ogole musisz :laugh: bedzie dobrze! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl