BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 miesiąc temu #836606 przez zoi
A co do piersiątek :P to mnie zawsze bolały parę dni po owu. Pewnie inne opcje tez są prawidłowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836616 przez Przedszkolanka
Cześć dziewczyny :)

Zgłupiałam... wczoraj zrobiłam sobie test owu i wyszedł negatywny. Spadła mi temperatura o dwie kreski(36,6) i lekko mnie jajnik zakłuł i tyle... dzisiaj już 36,8 i test owu POZYTYWNY:OO O co chodzi? Możliwe tydzień po baraszkowaniu? Nie mam plamienia,brzuch boli jak na @ i lekko piersi i nic więcej..


I wykryto u mnie gronkowca i muszę czekać z antybiotykiem aż przyjdzie bądź nie @.. Załamka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836636 przez julka
Przedszkolanka, chaotycznie piszesz. Napisz ktory masz d.c., ile trwa cykl, od ktorego d.c. testujesz (czy wiesz ze testuje sie codziennie) /,o ktorej godzinie mierzysz temperature i wszystkie informacje konkretnie i zadaj konkretne pytanie, to odpowiemy jak bedziemy umialy :)

Gosia :kiss: ja zapraszam, ale ta ulica to taka tylko z nazwy ;) ale zapraszam mimo wszystko, na drinka z sokowirowki :D chyabze uruchomilas swoja machine ;) fajnie ze doszedl liscik :*

Gwiazdka, a na kiedy Ty masz termin? bo wg suwaczka jestes do przodu ode mnie... ale ja za to wiem dokladnie kiedy byla owu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836637 przez Asia K
No i super wiesci po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836643 przez ferritka
B) Mesy to się pakuj i mi na chate wjeżdżaj ,odpalam masznerie :lol: :lol:

same dobre wieści poniedziałkowe, no to będziemy miały wesoły tydzień :lol:

a ja z rańca pojechałam z Kręglem oddać krew na wiruski i pani w recepcji mi mówi że wyniki potrzebuję dopiero na punkcje , ja jej że DR Cud kazał na piątek, ona sobie wklepała coś w komputer spojrzała na mnie i rzekła a no racja na piątek " uff uratowała mnie, bo Kręgiel to już mi kciał z liścia zasadzić ,że znowu coś pomieszałam :silly:

no i jak se pogadał z Małżem MMes to se stwierdził, że jakoś mało wie i od wczoraj dzielnie czyta i śledzi wieści o ivf :lol: a dzisiaj do mnie rzekł tako : nie będziemy mieli punkcji na bank w piątek bo musisz być 6 h na czczo a tego Ci doktor nie kazał " :blink: no :lol:

Ann, mogę wpaść na pyzy z Kręglem? w zamian weźmiemy Martulkę na spacer :lol: :lol:

Ada, zapomniałam wziąć tych testów ze sobą, nie obrazisz się jak dopiero jutro wyślę :blush: przepraszam :S :S

marcówki już się rozpakowują!!! AAAAAA pięknie!!!
w sumie mnie nie dziwi bo taka pogoda, kwiatki kwitną, ptaszki ćwierkają się dziecią w brzuszkach pomyliło i myślą że to już wiosna i już ich czas :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836649 przez ann-sunshine
Ferri, pewnie, zapraszam. Tylko ostrzegam, że Martula już się rozgadała i buzia jej się nie zamyka, ale jeszcze trzeba dekodować to co mówi, tzn. ja wiem co, ale inni nie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836651 przez gwiazdka2014
julia lekarz mi powiedział ze to 4-5 tydzień, jeszcze nie założył mi karty nic... ale tak sadzę że ty będziesz pierwsza... mi od owulacji właśnie wychodzi 5 tydzień... za dwa tygodnie kolejna wizyta, a u ciebie?

Kiedyś u hematologa ludzie siedzieli do 24 :D w nawiązaniu do późnych wizyt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836660 przez monique1983
my tu o słoneczku, a tu śnieg żubry zasypał dzisiaj i dalej sypie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836662 przez emma
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi :laugh:
była owu czy nie, jeszcze sobie poprobujemy, a i tak będzie co ma być :dry: kciuki mile widziane :lol:
Dobrego popołudnia! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836667 przez Przedszkolanka
julka napisał:

Przedszkolanka, chaotycznie piszesz. Napisz ktory masz d.c., ile trwa cykl, od ktorego d.c. testujesz (czy wiesz ze testuje sie codziennie) /,o ktorej godzinie mierzysz temperature i wszystkie informacje konkretnie i zadaj konkretne pytanie, to odpowiemy jak bedziemy umialy :)

Gosia :kiss: ja zapraszam, ale ta ulica to taka tylko z nazwy ;) ale zapraszam mimo wszystko, na drinka z sokowirowki :D chyabze uruchomilas swoja machine ;) fajnie ze doszedl liscik :*

Gwiazdka, a na kiedy Ty masz termin? bo wg suwaczka jestes do przodu ode mnie... ale ja za to wiem dokladnie kiedy byla owu :lol:



No więc od początku: moje cykle to 42 dni(6tyg.) , po 4 zawsze owu(po objawach,śluz), ostatnia @ była 5.01.2014 czyli owu teoretycznie 2.02 . 30.01 test owu pozytywny wyszedł, ale 4.02 też dwie kreski wiec pobaraszkowaliśmy . Jajniki od 3 to mnie stranie bolały(od pon.do środy), a po stosunku przez 2 dni czułam "bulgotanie" w brzuchu. Teraz mam typowe objawy(brzuch i piersi)na @, ale wczoraj kłuł mnie jajnik . a dzisiaj już test owu znowu pozytywny.. Temperature dopiero od wczoraj mierzę i wczoraj była 36,6 a dzisiaj 36,8..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836673 przez mesy
ferritka napisał:

B) Mesy to się pakuj i mi na chate wjeżdżaj ,odpalam masznerie :lol: :lol:

ta ty się tak oferuj a ja potem za owoce będę ci musiała oddawać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836674 przez ferritka
hehehe ee tam, raz na jakiś czas się do Was z Kręglem na obiad wbijemy w zamian ;p :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836677 przez mesy
ferritka napisał:

hehehe ee tam, raz na jakiś czas się do Was z Kręglem na obiad wbijemy w zamian ;p :lol: :lol:


Żaden problem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836685 przez Dagnes
Godzine mi zajelo zanim Was doczytalam.
Ada dzieki za zaproszenie :)
Julka, gwiazdka super ze wszystko dobrze. A ktora pierwsza urodzi tego nikt nie wie. Mozna rodzic 2 tyg. przed terminem lub przechodzic 2 tyg. i juz sie miesiac roznicy robi.
Porto wyslalam ci PM ale jeszcze raz napisze ze ja gadzety dla malej zamawialam od uzytkownika flaming24.
Mezulka wyslalam do lidla po dresiczki dla Wikusi i udalo mu sie kupic ale juz baby szabrowaly ostatnie sztuki.
Jutro idziemy do ortopedy z malutka na kontrole. A pochwale sie Wam jeszcze ze w Walentynki mam randke
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836689 przez ferritka
Przedszkolanko, generalnie nie powinno się testować testami owu po malinkach... dlaczego ? bo po owu jakieś tam coś wciąż jest w organiźmie. Dlatego mogły Ci wyjść najpierw malin, potem nici a potem kreski...poczekaj do terminu @ :) bo po co się nakręcać niepotrzebnie i kombinować?? teraz i tak nic nie zdziałasz bo na jakikolwiek test ( czy z sika czy betkę) jest za szybko.

poza tym to Tobie sie ten gronkowiec przyplątał? u lekarza byłaś? masz coś na niego? jeśli nie to ciś do lekarza bo a nóż się okaże że ustrzeliłaś coś a tu takie świństwo :dry: :dry:


Dag, czyżby w walentego miał być Wasz
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no to krosuje niechaj zapłonie zielone światło :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl