BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 miesiąc temu #836693 przez aggi
julka najważniejsze że widziałaś pęcherzyk :) super!

Agni to luzuj majty, lej na wszystko i odpoczywaj :D

emma wg mnie to piersi bolą na owu, na @, na ciążę :P Także wiesz.. :D ale mnie bolały tak tydzień przed @ czyli po owu :P haha. Masło maślane ;)

zoi ja to samo zapycham się na siłę i to jak naprawdę jestem głodna :dry:

Przedszkolanka ale wiesz że testuje się tylko do pierwszych malin??? I wtedy uznaje się test za pozytywny i czeka na kolejny cykl. Bo różne dziwne rzeczy potem wychodzą ;)

Dag to trzymam kciuki za zielone światło :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836736 przez Ada2424
ferri ok nic się nie stało, możesz wysłać jutro :)

A ja z Mężulem dopiero tyle co wróciłam z zakupów, ale ludzi i kolejki masakryczne :dry: ale kupiłam wszystko co chciałam, na tydzień mam spokój :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836738 przez gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836739 przez ferritka
Gwiazdka pewnie, że dobra i jaka cena fajna B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836750 przez Przedszkolanka
ferritka napisał:

Przedszkolanko, generalnie nie powinno się testować testami owu po malinkach... dlaczego ? bo po owu jakieś tam coś wciąż jest w organiźmie. Dlatego mogły Ci wyjść najpierw malin, potem nici a potem kreski...poczekaj do terminu @ :) bo po co się nakręcać niepotrzebnie i kombinować?? teraz i tak nic nie zdziałasz bo na jakikolwiek test ( czy z sika czy betkę) jest za szybko.

poza tym to Tobie sie ten gronkowiec przyplątał? u lekarza byłaś? masz coś na niego? jeśli nie to ciś do lekarza bo a nóż się okaże że ustrzeliłaś coś a tu takie świństwo :dry: :dry:


ferritka Test bobo wyszedł negatywny- nie wytrzymałam <głupia>.. czekam do piatku,nie myślę już o tym! (no ciekawe:P)
Byłam, z wymazu wyszło, w końcu mi zrobili po ciagłych antybiotykach.. dostałam mocny antybiotyk ale właśnie najpierw muszę ciążę wykluczyć dlatego się niecierpliwię... a złapałam od dzieci z przedszkola prawdopodobnie ..

Aggi wiem,wiem ale ja taka niecierpliwa :P

gwiazdka2014 , ale mi ochoty narobiłaś, chociaż ja dzisiaj 5 szklankę kompotu piję- co nigdy się nie zdarzyło:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836751 przez Agnilla
ja to musze sobie znalezc sokowirowke biala albo inox, co mi do dizajnu bedzie pasowała ;)
dzis weny brak, slonce piekne bylo, mieszkanie ogarniete i czekam na meza.
kurna, tak fajnie dzis poczulam fasola po drzemce i mi kuwa ktos do domofonu zadzwonił i musialam wstac :angry: i teraz gówniarz mały sie ukrywa :(
ej, ten Stoch to przystojny jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836764 przez monique1983
Dziewczyny tak czytam o tych Waszych sokach i sobie pomyślałam, że jak macie blender do koktajli to można też robić smoothies- koktajle owocowo - warzywne, bomba witaminowa. W zależności od upodobań konsystencja smoothies może być mniej lub bardziej gęsta. Można dodać sok owocowy, wodę mineralną lub jogurt. Świetnie sprawdzają się takie warzywa jak sałata, szpinak, kapusta włoska, jarmuż itp. Z owoców praktycznie wszystkie. Dużo przepisów na necie, co z czym warto połączyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836768 przez ferritka
Przedszkolanka, no to gratulacje teraz to sobie klina wbiłaś... bo o ile dobrze liczę to jesteś 6 dni po owu..to co Ty chciałaś zobaczyć na teście??? :cheer: :cheer:
masz szczęście że mam świeżo pomalowane paznokcie bo byś już siedziała na jeżu :lol: :lol:
nie testuje się przed terminem @ ( ewentualnie 2 dni przed :blink: )
bo według mnie ten negatywny test nic nie zmienił i dalej nie jesteś pewna czy antybiotyk wziąć :lol: :lol: :cheer:
kiedy powinna przyjść @ ?


moniq to są moje monster green :lol: :lol: już nimi dziewczynki na fb katowałam ;]


od stocha wolę goslinga :silly: :silly:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836774 przez Przedszkolanka
ferritka napisał:

Przedszkolanka, no to gratulacje teraz to sobie klina wbiłaś... bo o ile dobrze liczę to jesteś 6 dni po owu..to co Ty chciałaś zobaczyć na teście??? :cheer: :cheer:
masz szczęście że mam świeżo pomalowane paznokcie bo byś już siedziała na jeżu :lol: :lol:
nie testuje się przed terminem @ ( ewentualnie 2 dni przed :blink: )
bo według mnie ten negatywny test nic nie zmienił i dalej nie jesteś pewna czy antybiotyk wziąć :lol: :lol: :cheer:
kiedy powinna przyjść @ ?


ferritka wiem,wiem, ale test niby wykrywa w 6 dniu (co za kłamczuchy no ! :P) . Kolejny zrobię 2 dni przed- w walentynki jak reszta dziewczyn :)
@ powinna w niedziele, chyba że w pon. jeżeli ma byc tak jak wykres pokazał :)

A to dla ciebie :

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836775 przez Przedszkolanka
ferritka napisał:

Przedszkolanka, no to gratulacje teraz to sobie klina wbiłaś... bo o ile dobrze liczę to jesteś 6 dni po owu..to co Ty chciałaś zobaczyć na teście??? :cheer: :cheer:
masz szczęście że mam świeżo pomalowane paznokcie bo byś już siedziała na jeżu :lol: :lol:
nie testuje się przed terminem @ ( ewentualnie 2 dni przed :blink: )
bo według mnie ten negatywny test nic nie zmienił i dalej nie jesteś pewna czy antybiotyk wziąć :lol: :lol: :cheer:
kiedy powinna przyjść @ ?


ferritka wiem,wiem, ale test niby wykrywa w 6 dniu (co za kłamczuchy no ! :P) . Kolejny zrobię 2 dni przed- w walentynki jak reszta dziewczyn :)
@ powinna w niedziele, chyba że w pon. jeżeli ma byc tak jak wykres pokazał :)

A to dla ciebie :

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836778 przez ferritka
no Przedszkolanka dobrze, że sama się w głowe popukałaś :lol: :lol:
emot doskonale oddaje to co czułam jak miałam tego jeża na Ciebie wyciągać B) B)

czekaj do terminu @ :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836782 przez zoi
ferii, hehe ja też wolę Goslinga;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836785 przez Przedszkolanka
ferritka napisał:

no Przedszkolanka dobrze, że sama się w głowe popukałaś :lol: :lol:
emot doskonale oddaje to co czułam jak miałam tego jeża na Ciebie wyciągać B) B)

czekaj do terminu @ :lol: :lol:



No czekam już od tygodnia (i mam nadzieję,że się nie doczekam) :lol: a gronkowca wtedy jak to lekarka powiedziała "będę musiała polubic" :P a jak nie, to antybiotyk i czekać na marzec :)

Ty się z jeżyka mi tu nie śmiej bo to fajna rzecz! :D przedszkolanka zaraz Cie usadzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836793 przez ulka1983
Cześć co u Was :) wczoraj miałam awarię internetu czyli przymusowe odcięcie od świata :silly:

Gwiazdka Kornelia cały czas w trasie dopiero wróciła :) od ramion to jakieś 50 cm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #836806 przez monique1983
Przedszkolanka - a co masz za antybiotyk na tego gronkowca?

Ferri - nie mam Cię na fb to też nie widziałam tych Twoich monster green :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl