BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 tygodni temu #873545 przez Ada2424
Hej :)

Wreszcie siadłam na kompa i w końcu mogę odpocząć :) zabiaram się za chwile za czytanie co tam u Was. Ściany w łazience już wykafelkowane wszystkie :) w poniedziałek zabierają się za posadzkę i fugi, do max środy łazienka powinna być gotowa nareszcie :) później tylko Mężu z tatą podłącza kabinę, umywalkę i kibelek i KONIEC!!! choć na święta łazienka będzie :lol: później zaczynamy pokoje.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873559 przez Asia K
Ada superowo że juz łazienke bedziesz miala, z pokojami to juz będzie z górki :)

Asiaa - nie sądzę by poszedł na ustępstwo bo we wtorek Mała musiałaby ważyc juz 4 kg by mi zlecił cc , a ona dwa tygodnie temu ważyła 3300 wiec spodziewam sie we wtorek wagi 3600/3700 a to jest za mało . W 40 tygodniu pewnie dobije do 3800/3900 a to nadal za mało o te 100 gram ale na bank mi skierowania nie wypisze :dry:
Co będzie to bedzie , licze ze co ma byc to i tak będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873654 przez ulka1983
hej :)

Agni skąd ten lekarz się urwał :cheer: siostra ma rację. Jak już wspominałam kiedyś ja
w 1 ciąży przytyłam 24 kg a w 2 30 i w sumie to jadłam normalnie bez obżerania się ale nigdy moja gin nie powiedziała mi że za dużo przytyłam :silly:

Ada tak byle do przodu :lol:

spokojnej niedzieli życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873661 przez bujanka
Witam z rana :)
Działamy, działamy tylko mężusia połamało w krzyżu i aż mi głupio go tak męczyć bo wiem, że go boli. No ale cóż jak to baba jak się na coś uprze to tak szybko nie odpuści :)

Pinezka cykle mam 24/25 dni ostatnio takie były przynajmniej. Tylko wiesz co ja do Was z opóżnieniem napisałam bo testy zaczęłam robić od poniedziałku i w czwartek były już dwie kreski. Więc myślę, że mogłabym spróbować już przed świętami zrobić teścik. A TY masz podobne cykle czy dłuższe? Długo się starasz? Też trzymam kciuki za Ciebie :)

Agnillanie umiem piec ciast !!! :ohmy: w sumie to nie wiem bo nigdy nie próbowałam, al jakoś mnie nie ciagnie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873664 przez Agnilla
dzien dobry :lol: i dupa, bedzie jak wczoraj, od 6 na nogach a potem co chwile drzemka w dzien :angry: ale obudzilam sie jak maz wychodzil do pracy, pochwaliłam corke, ze ladnie w nocy spala i...juz nie zasnelam, bo sie zaczely tance. a ze dostalam sniadanie do lozka, to od razu je zjadlam i chyba pojde ukladac w szafie ubrania, zimowe pojda juz na gore.
Bujanka, wybaczam Ci. wczoraj nawcinałam sie słodkiego, to dzis juz nic nie tkne ;) nooo moze sie skusze na truskawkowego smootie, bo ide na zakupy z mezem po pracy, a stamtad do lodziarni juz blisko ;) ale spoko, o serniczek sie jeszcze upomne ;)
Ulka, ja nie mowie, ze moja waga jest jakas super niska, ale od 3 do 28 tc przytylam 11 kg, a przede wszystkim tyje od samego poczatku regularnie, nie ma ze wystrzelilam teraz w gore. niech on spada, ok sa dni, ze jem wiecej, ale ogolnie staram sie dawkowac jedzenie co 3 godz, w miare w glowa. a poza tym on mial taki brzuch jak moje 2 wiec niech spada :P
no nic, koncze ogladac boks i spadam do szafy ;) pożale sie jeszcze, ze dopada mnie deprecha...wczoraj sapalam jak lokomotywa probując zrobic sobie stopy, nie siegam juz tarka! ;) tzn siegam, ale musialam robic przerwy bo mi brzuch przeszkadzał :angry: maz mowi, zeby teraz robic co tydz fotki brzucha, tak rosnie kurde :P
miłej niedzieli laski, dzis niedziela palmowa, te co maja owu niech zadbaja o palmy męzowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873666 przez Pinezka
No prosze jaki ruch juz tutaj z samego rana. Mezu musial wstac o 6tej, wiec i ja sie obudzilam i juz nie moge zasnac. Zmierzylam temp 36,1 i troche mnie z tropu zbila, bo jest o 0,2 stopnia nizsza niz najnizsza w calej pierwszej fazie tego cyklu (36,3-36,4) :huh: Podobno moze tak byc tuz przed owu, a u mnie mijaja wlasnie jakies 36 h od pozytywnego testu owu. Ktos ma podobne doswiadczenia? No nic, mam nadzieje, ze jutro bedzie spektakularny wzrost :S

Bujanka, my sie staramy tak od listopada, wiec to pol roku juz jest. Ja mam cykle dluzsze niz ty, tak 29-31 dni, jak w kalendarzu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873677 przez Agnilla
Pinezka, patrze na swoj trafiony cykl i w dzien owulacji mialam najnizsza sposrod wszystkich temperatur 36,41. Poza tym Bejbe, powinnas miec termometr z 2 miejscami po przecinku, bo nie wiesz czy mialas dzis 36,10 czy 36,19 a to juz jest roznica.
matko, patrze naten swoj wykres i w 22dc juz mialam pozytywny test ciazowy i bete, a wczesniej bywalo tak, ze dopiero ok.20dc miewalam owulacje. nie dziw, ze pola taka duza, jak powstala tak szybko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873686 przez Pinezka
Dzieki Agnilla :kiss:
No faktycznie termometr z dwoma miejscami po przecinku bylby nieco dokladniejszy, ale ze temperature mierze tak raczej pomocniczo, do tej pory nie robilo mi duzej roznicy 0,1 w gore czy w dol.
Poczekamy, zobaczymy ;)
Zaraz zapodam sobie kawke i sniadanko i przed poludniem ide pobiegac z kolezanka.

Asia K, jak sie czujesz? Jakies objawy zblizajacego sie porodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873719 przez gwiazdka2014
Hej dziewczyny :)

Ja jeszcze w łóżku :) wczoraj miałam fajny dzień spacer z psiakom i lody, a później kino :)

wczoraj słyszałam o jakiś testach na płeć? Faktycznie jest coś takiego na allegro ale drogie 120 zł.

28 go idę do gina - czy wam też tak się dluzy do wizyty? Ostatnio myślałam o zrobieniu usg 3d. Na razie pozostało na myśleniu :P

Asia jak tam akcja się rozwija??

agnilla jak.moza powiedzieć kobiecie e ciąży ze za dużo wazy. Szczyt chamstwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873752 przez Asia K
Witam niedzielnie :D

Pinezka/Gwiazdka - u mnie ni csię nie dzieje w kierunku wielkiego "P" :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873764 przez Ada2424
Hejka :)

Agni piekłam dzis muffinki z bananami z Twojego przepisu, wyszły pyszne :) niektóre nierówne ale to kwestia wprawy, jak na pierwszy raz to dobrze mi poszło :blink: ale w smaku są pycha :) dzięki za przepis, na święta znów je zrobię :blink:

Częstujcie się :) udało mi się zrobić fotkę 3 muffinek i bateria w aparacie padła :dry: a chciałam zrobić całą blachę jeszcze.

[/url] [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873802 przez Pinezka
Ada, jakie pychotki :side: Zamawiam sobie tego z prawej mniamm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873844 przez Agnilla
Ada, pięknie wyszły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873894 przez Asia K
Ada czyli jeden dla Pinezki , drugi dla Agni a na trzeci ja się załapałam :D mniami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873976 przez Dagnes
Jest 6 min po polnocy wiec chyba bede dzis pierwsza na forum :silly:
Chyba dopada mnie jakas deprecha. Mam nadzieje ze to chwilowe. Poki co jednak spac nie moge.
Asia czekam z niecierpliwoscia na rozwoj sytuacji u Ciebie. Czyzby mala Asienka pojawila sie jeszcze przed swietami?
O testach na plec dziecka nie slyszalam ale jakos nie sadze zeby dzialaly :unsure:
Moofka mialam sie pytac o ta cud odzywke ale juz napisalas. Jestes juz 3 osoba ktora znam i ja zachwala. Kurcze sporo kasy kosztuje ale chyba sie szarpne na poprawe nastroju :)
Agni nic sie waga nie przejmuj. Kazda kobieta ma inaczej. Mnie moje kg tez przerazaly a potem w ekspresowym tempie znikaly po porodzie mimo ze nie stosowalam zadnej diety.
Ada ciekawa jestem efektu koncowego remontu lazienki. Fota obowiazkowo musi byc :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl