BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872469 przez Agnilla
a ja dywanów nie mam :lol: mam tylko panele i maz lata z odkurzaczem :) a tak w ogole zaczal malowac pokoj mlodej i bedzie o chyba z mc malowal :P dac informerowi walek malarski do reki a sobie zaaplikowac relanium ;)
jestem ciekawa, co mi jutro lekarz powie na moj cukier, ze podwyzszony, ze moge jesc. dla mnie lepiej by bylo gdyby powiedzial, ze nie moge :D bo dzis sobie tez pozwolilam ...ale kurna nie wiecie czy nie wycofali orzechowych kitkatów? :ohmy: bo kurna szukam i szukam i zamiast zawsze cos zjem, a kit kata nie moge znalezc :P
Ada, na gile to lubie wdychac olejek olbas oil, lepiej sie oddycha
Anisia, w trafionym cyklu owu przespalam, bo okazalo sie, ze byla w 10dc, a ja testowanie zaczelam w 11, bo bylam pewna, ze bedzie najszybciej w 12 dc. moze maz sikal za mnie na testy bo wiedzial kiedy sie za mnie wziac ;) tym bardziej dwie kreski byly dla mnie zaskoczeniem, a wygladaly jak namalowane wypisanym, naslinionym pisakiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872505 przez Anisia81
pinezka zawsze miałąm 23 dniowe cykle ale od 2 mieisecy zrobiły sie co 27 nic z tego nie kumam .Tak sobie licząc 14 dni od owu wyjdzie znowu co 23 ? Głupia juz jestem z tego wszystkiego.
Co miesiąc sobie mówię ze daje na luz ale nie potrafię ehhh Kevin był tak na pstryk za 3 podejściem od odstawienia anty a tutaj to już 13 cykl i chyba się nie zapowiada ;(

Uzywałyscie etstów z allegro taki małe?
Teraz miałam zakupione w aptece domowe laboratorium a dzisiaj mi przyszły z allegro ale są takie pyci heh.

Agnilla ja zaczełąm juz w 9 dniu testować z ciekawosci i w 9 była 1 kreska a na 2 dzien juz 2 wyrazne i tak do wczoraj bo dzisiaj już była jedna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872572 przez Kaś_O
Tak pierwsza podroz Maxa wiex uh.. na szczescie jedziwmy noca to i spokoj wiekszy powinien byc :)

Anisia witaj bo jakos nie bylo okazji. A powoedz mi ile ma maly? Ja pamietam.ze po pierwszym porodzie mialam cykle 24dniowe i byly one bezowulacyjna. I gdzies czytalam ze krotki cykl.to raczej cykl bez owulacji tak samo jak dlugie bardzo. I jak tylko odstawilam Czarka od cycka to cykle zaczely sie wydluzac i pojawila sie owu i raz dwa zaskoczylosmy. :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872574 przez issska1986
hehe babcie to twrdzielki, moja urodziła pierwszego syna z wagą 5015 g :ohmy: a kurę miała spiętą
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
....to musiał być hardcore :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872611 przez ulka1983
cześć dziewczynki :) dostałam dzisiaj paczuszkę z ekstra zawartością :lol:

Emma dziękuję :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: wychuchałaś to pomoże na
pewno :lol:
birzecie 3 razy dziennie po 2 :unsure:

buziaki dla Was wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872625 przez betka81
Dobry wieczór:)

U mnie rano był brzydko a później się wypogodziło... pogoda ble ble i jak tu być zdrowym jednego dnia 25 stopni a następnego 5 :cheer: I już jestem nie do życia, katar i zawalone gardło i głowa mi pęka i do tego @ dzis się rozkręciła na dobre więc jeszcze bóle @.... znowu mi się owulacja przesunie i cykl wydłuży przez przeziębienie:unsure:
I jeszcze sama z dziewczynkami bo mąż na służbie :ohmy:

Nie wyobrażam sobie takiego olbrzymka urodzić około 4 kg. Moje obie rodzone w 37 tc i obie dokładnie po 2700 g i 51 cm. Takie kruszynki w porównaniu do innych dzieci... Chyba bym nie dała rady przecisnąć :ohmy:

Asia może zrobią Ci cesarkę... A co byś osobiście wolała?

Majka z żebyś wiedziała rodziły po 9 dzieci i nie narzekały jak my.... ale one też inaczej chowane

Ada super, że remoncik brnie do przodu, jeden problem z głowy mniej i wreszcie na spokojnie staranka o dzidzia... U Ciebie lepiej bo chyba żeś mi to sprzedała bo myślałam, że w pracy wykituje na biurku

Ula ja od dziś też zaczynam przygodę z Wiesiołkiem, zobaczymy jakie będą efekty :P
Myślę, że prezencik od Emmy zaowocuje prezencikiem za 4 tygodnie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872670 przez Pinezka
Ja tez Wieska sobie zapodaje :side:

Nie zgadniecie, co dzisiaj mezu ogladal :woohoo: Jak sprzatalam po kolacji, doszlo mnie cos o plemnikach i sie okazalo, ze sie raczyl programem o zaplodnieniu i ciazy. I glowna bohaterka byla w ciazy z.... ta ta taaaaaaa.... trojaczkami, dwoch chlopcow i dziewczynka :lol: No to teraz tylko brakuje, zebym to ja zamknela to "do trzech razy sztuka" :P Choc jedno by mi wystarczylo :blink:

U mnie zbliza sie owu, tak cos czuje, jajniki mi sie rozkrecaja, ale test dzis negatywny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872680 przez Chudzinka
Czesc Kochane,
przepraszam ze tak dlugo milczalam. Pracuje po 11-12 h dziennie, mialam zamkniecie miesiaca. A jak nadchodzi weekend, odcinam sie zupelnie od kompa i probuje cos pozwiedzac, odpoczac.. Gratulacje dla Emmy :kiss: No i widze, ze Ann corunie bedzie miala :kiss: I Jula slub za miesiac... Rany, ale ten czas leci. Tesknie za Wami, a najgorzej mi z tym, ze nie wiem, co u Was, bo nie nadazam Was czytac.. Jestem z Wami caly czas myslami, caluje Was mocno.
P.S. Maz do mnie przylatuje za 2 tygodnie, to moze cos podzialamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872688 przez ann-sunshine
Bry,

Z Wieskiem bylam zaprzyjazniona przed pierwsza ciaza, przed druga zanim zdazylam kupic to byla polowa cyklu, no a potem to przeciez co miesiac bylam w ciazy wiec czekalam do malpy.

Chudzinka!!!!!!! Jak cudnie ze znalazlas chwilke. Hehe zmajstrujcie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872706 przez Agnilla
no przeciez, ze mnie uj strzeli :angry:
takiego posta napisalam i mi net wcielo, musialam reseta zrobic cholerka
Chudzinka, jak chcesz to my Ci po koei zdamy relacje co u ktorej, ale musimy wiedziec, ze to odczytasz :)
miłego laski :kiss:
haaaa a mezu dzis zaspał :lol: szkoda, ze tylko pol godz i zdazyl zadzwonic, poczekali na niego. a fajnie jakbysmy pospali do 9...goraczki i sraczki naraz by dostal i do pracy pieszo leciał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872722 przez Asia K
Chudzinka - jak dobrze ze u ciebie dobrze :) Ani sie obejrzysz i bedziesz znowu w kraju :D

Betka - ja bym wolała cc , ale chyba nie mam na to co liczyc (no chyba ze sn sie nie uda , ale to mnie tez nie pociesza bo wtedy bede cierpiec i przed i po :dry: )

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872734 przez Agnilla
Asia a jaki to koszt? tez mysle nad babka, ktora bedzie ze mna od poczatku do konca, a moze nawet urodzi za mnie? :P
wez Ty suwaczek zmien, bo ten opis nijak sie ma do Ciebie :P zmeczona....mop to pewnie od rana w obrotach :)
ja Wam powiem, ze ostatnio sobie mysle, ze procz szpitala i kilku dni niedyspozycji nie jest ze mna w ciazy tak zle. wszystko sama robie, nawet moze wiecej, bo mam czas itp. ale potem zaczelam sie do Asi porownywac i az mi sie glupio zrobilo :P
bo mowie laska pracuje do konca prawie, ja cala ciaza na zwolnieniu. ona ma dziecko i meza do obrobienia, ja tylko meza, ktory bywa problemowy, ale to dostaje tefalem i od razu dziala ;) ona ma dom z ogrodem do ogarniecia, ja 3 pokojowe mieszkanie z bazylia w kuchni w doniczce :P ona ma tesciowa 2 km od siebie, ja cale 300 ;) takze kurna Aska, komu jak komu, ale Tobie sie lajtowy porod i grzeczna córcia nalezy. tzn mi tez :P ale wiesz o co chodzi ;) superwoman :kiss: i wcale sie nie podlizuje, tylko tak mnie na przemyslenia wzielo :P

Mesy, nie wiem cos Ty z Pola zrobila, kreweta jak byla tak jest, a przypominam Ci, ze moj maz rzyga po krewetkach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872739 przez mesy
Angi zapomniałam :P :P dawaj datę OM ...

kurde przeczytałam sierpniówki i powinno być zabronione pisanie takich rzeczy na forum no :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872742 przez Agnilla
no i teraz ja ide tam zajrzec, az sie boje...
5.07

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872748 przez mesy
ja nie wiem co co chodzi twojej Poli , ale ona ma już 40 tygodni hehehe
babystrology.com/tickers/baby-ticker-gla...80%22%3E%3C/embed%3E

za uja nie umie tego zrobić :dry: coś się zepsło :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl