BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 tygodni temu #872750 przez Anisia81
Witam

kaś_0 Moj Kevin ma już 8 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872806 przez gwiazdka2014
hej dziewczyny

Agnilla masz 100% racji co do Asi. Kobieta wymiata.
Ostatnio moj Michał tak się śmiał jak usłyszał w filmie ze kobiety w pierwszym trymestrze mają więcej energii.

u mnie śliczna pogoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872814 przez Asiaa
Chudzinka :kiss: fajnie że się odezwałaś :) nam Ciebie też brakuje. Fajnie by było jakby mały ktoś wyszedł z tej wizyty męża ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872865 przez aggi
Witam się ;)


Anisia a wiesz że po pierwszym pozytywnym teście owu już się nie testuje dalej? :S bo różne cyrki wychodzą. A z betą najlepiej cierpliwie czekaj do daty kiedy ma być @ bo to że boli podbrzusze to może znaczyć milion rzeczy - każda Ci to tutaj powie.

Isssska mój mąż jak się urodził to ważył 4950g masakra nie wyobrażam sobie takiego olbrzyma urodzić, a wszyscy mnie straszą :ohmy:

ulka wieśka zażywaj w dawce 1500-3000mg dziennie :) ja chyba brałam 1500 rano (3) i 1500 wieczorem (3) :S

Pinezka trzymamy kciuki za owu :)

Chudzinka ! Miło że się odezwałaś, wywołałyśmy Cię do tablicy :silly: Trzymaj się tam dzielnie :) I męża porządnie wytul jak przyjedzie :D

Asia K to zaciskamy kciuki za owocne spotkanie z położną - napewno raźniej z taką osobą która się Tobą non stop zaopiekuje :) Sama o takim rozwiązaniu myślę ciągle tylko u nas to koszt 650zł .. i teraz albo będzie 2h i po wszystkim i kasa w błoto, albo faktycznie babka się przyda ..


Idę ogarniać połowę domu żeby jutro mieć mniej :S
A potem leżakowanie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872894 przez Asia K

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872914 przez aggi
Asia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872944 przez Pinezka
Julka, jak to sama rozwarcie zbadac :ohmy: To jakis hardcore, nie wiem czy bedziesz miala glowe do takich rzeczy jak sie skurcze zaczna :huh: Nie mowiac juz o wygibasach :P
Tez mi sie wydaje, ze lepiej do porodu i po miec ta sama polozna, zawsze to latwiej, jak sie nie zmieniaja jak w kalejdoskopie, w koncu to dosc intymne wydarzenie i lepiej miec jedna obca osobe niz 5.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872955 przez ann-sunshine
Haloooo zaliczony mega dlugi spacer nad morzem :-) a po obiedzie wracamy do domku do mezulka.

Asia ja tez wyrazam swoj podziw wzgledem ciebie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872971 przez ann-sunshine
Aaa o to chodzi. A myslalam ze jaka draka znow.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Julka na przymiarce kiecki bylas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872989 przez aggi
julka to taka metafora miała być :P Że wiesz możesz 'chwilę' i po wszystkim i pieniądze teoretycznie w błoto.. a możesz się męczyć 30h i taka pomoc naprawdę jest potrzebna.. ja teraz mam dostać znów opinie bo znajome podpisywały te umowy na położną i jedna bardzo chwali, a druga hmm chyba urodziła więc na dniach się dowiem co i jak :) Tanio nie tanio, jak dla mnie to i tak mnóstwo kasy :P Ale poważnie się nad tym zastanawiam. Tymbardziej że u nas ta położna właśnie przyjeżdża do domu i ocenia czy już trzeba jechać czy ewentualnie ile można jeszcze w domu być i jest ona na wyłączność :) Ja też chciałabym w 'ostatnim momencie' najlepiej do szpitala jechać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873043 przez gosia28
bry

Agni wizyta musiała być ok ;)
przypomniało mi się, nie wiem czy już kupiłaś, ale w nomi były jakieś promocje na lampy po 50-60 zł

Dag zazdraszczam pierwszego śmiechu małej :side:

ja mam tak długie rzęsy, że jak wymaluję to wszyscy mi mówią, że nie możliwe że to moje :P

u mnie od dywanów jest emek- traktuje je karcherem i wyglądają super po takim praniu ;)

Anisia liczysz pierwszy pozytywny test i do ok. 48 h owu powinna być ;)
zdjęcia musisz wielkością dostosować do wymogów- nie mogą być zbyt duże i jak piszesz wiadomość to masz pod edytorem dołącz obraz :blink:

aaaaaaaaaaaaaaaa Chudzinka buziakuję mocno, trzymaj się ciepło, korzystaj, zwiedzaj i dobrze wykorzystaj odwiedziny męża :kiss:

ann zazdraszczam spacerów nad morzem :laugh:

byłam dziś u nowej gin- zapowiada się póki co dobrze, po świętach mam monitoring cyklu i będziemy się zastanawiać nad ponownym hsg. Nom to tyle u mnie.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873066 przez monique1983
Chudzinka - pozdrawiamy cieplutko, fajnie, że niedługo będziesz miała przy sobie męża, no i korzystaj z tego ;)

Gosia- no to super, że jest jakiś plan działania, teraz to już musi pójść z górki :kiss:

Na sierpniówki weszłam, przeczytałam, przykra sprawa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873069 przez Asia K
Gosia dobrze ze zadowolona z ginki jestes - no cos w koncu musisz się ruszyc :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sierpniówki - ja tam lepiej juz nie wchodze jak wiem o co chodzi - jak słyszę takie historie to mnie złosc zrzera że taka niesprawiedliwośc jest na świecie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873145 przez Pinezka
Melduje maliny :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873157 przez gwiazdka2014
Pinezka maliny jak moje działaj :) ja kiedyś zamiast zrobić test ciążowy zrobiłam owulacyjny juz się cieszyłam a później zonk. 31 styczna zrobiłam właściwy i maluszek rośnie.

Aaaa czemu ta dzidzia z sierpnia tak szybko się urodziła? :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl