BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884086 przez Agnilla
kuwa :ohmy: gdzie jest moj pooooost?? :angry:
dupa dupa dupa, ale się wkurzyłam, a taaaakiego posta napisałam :angry: i teraz ide spac, bo mnie zaraz cos strzeli :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884098 przez aggi
Dzień dobry :kiss:
komu kawa z lodami toffi? :cheer: pyycha :silly:
młodemu też smakuje bo mi nogę wypycha :D
Dziś obiad 'barowy' ziemniaczki z sosem i nuggetsami :P
I jedziemy dzisiaj na 17 na usg 4d nie mogę się doczekać
oby udało się coś fajnego zobaczyć :) Szkoda że mąż nie może jechać,
ale w ramach dnia matki biorę mamę ze sobą :P


Ann ale Ty to tak expresowo sprzątasz :D Ja rozkładam wszystko na raty bo nie wyrabiam :blink:

Agni też sprawdzam na tych samych mapach burze :) no nieźle z tą ospą! Ale podobno jakaś epidemia teraz..
fajny sposób na dostawienie łóżeczka, tylko nie boisz się że Pola się wykula stamtąd? ;) i ogromne łoże macie muszę powiedzieć :D
fajnie tak :D

ulka ta bratowa mojego emka to leżała w sumie od środy do dziś (w czwartek miała cc) - 6 dób :blink:

Pinezka trzymmamy kciuki :P

emma trzymamy mocno kciuki rownież za Was :) będzie wszystko dobrze - musi być :)

Asiaa ja normalnie w supermarkecie kupuje :P ( tylko wiadomo że przed zrobieniem soku myję owoce :P ) a czasem na targu choć tam mają ceny z kosmosu. Mamy też takie ogrodnictwo - zakład taki gdzie mają jabłka swoje i pomidory i ogórki rewelacyjne i nie pryskane :)

gwiazdka często chodzisz podglądać tego Twojego dziecia :P no sprzęt konkret :)


Mi też coś forum poszwankowało nie umiałam się na ten wątek dostać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884114 przez aggi
julka piłam Warkę i pycha :-) co prawda jak lemoniada :P ale z lodem mmmmmmmmm pychotka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884138 przez gwiazdka2014
ale się wściekłam, Julia jako oni tak mogą. :S

Przecież to jest chore!!!!!!!!! To ustawę trzeba zaskarżyć !!!!!

Aggi no musiałam niestety - ale jest wszystko ok z Antkiem.

Agni mi tez tak sie robi że nie dodaje mi postu, dlatego jak cofniesz jest to co napisałaś w szybkiej odp. czy odpowiedz, tam gdzie pisałaś... Kopiuje co napisałam wrazie w... i dodaje jeszcze raz. Ale na ogól jest poost...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884149 przez ann-sunshine
Jestem w domku,

nie skróciłam się bardziej, ale mam leżeć of course. Wiem że w pierwszej ciąży też nie miałam jakoś strasznie długiej tej szyjki, tylko nie zapisałam sobie w pamiętniku ile i nie pamiętam, czy to było 3,2 czy 3,5, a leżeć to ja wtedy nie leżałam, ba nawet ćwiczyłam, chodziłam na basen, spacerowałam, gotowałam, seksiłam się i wchodziłam po schodach, a i tak przenosiłam ciążę. No ale dobra, lepiej dmuchać na zimne, poleżę sobie do końca czerwca, a potem zobaczymy co będzie. Odebrałam dziś z poczty ochraniacz na łóżeczko :-)

Agni :kiss:

Aggi i Julia dajcie znać jak po usg

Ja z telefonu na foruma wchodzę przez swój profil, bo inaczej mnie wywala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884158 przez Agnilla
noo Gwiazdka, ja tez tak zazwyczaj robie, ale nie skapnelam sie, ze postu nie dodano i dupa blada
zdrzemnelam sie, zdecydowanie mi lepiej, Pola dostala kolejna dawke truskawek i ide sie kapac, maz wraca jemy obiad i lecimy na ostatnia lekcje na szkole rodzenia
z tym zdjeciem to niestety nie dalo rady, mowie do Poli chooo foty na forum daja, a ze w samym staniku siedzialam, to widziala wszystko a tu...w bialy dzien takie golasy :lol: ale Pola zuch dziewucha, wypieła się tyłkiem i patrzeć nie chciała ;) same sa ją noście w takij pozycji cwaniary :) ruszyć się wtedy nie moge. a najgorsze, ze najczęściej tak się wypina na zakupach, jakby ich nie chciała...to na pewno moje dziecko? ;)
ja dzis pozniej na forum, bo z ranca mowie do meza, ze ma mi dac znac za 15 min to wstane i mu zrobie bulki do pracy...a on nie dosc, ze przyszedl obudzic, to jeszcze mi sniadanie do lozka przyniosl :) tak to ja moge :) wiec wlaczylam sobie tv i zalegalam w lozku dluzej, a potem polecialam na zakupy . m.in. do mojej "galerii" ;) choc na szczescie zdecydowanie coraz ciezej mi sie robi i moze i lumpka zaczne omijac :P wrocilam do domu z tyloma siatami, ze zła na siebie byłam. ale kupilam tez material na rozek, wiec sie musze do mamy usmiechnac ;)
aaaa czy ktoras pytala o mojego stolarza?? nieee? to macie szczęście :P bo urodze zaraz kuwa :P pisze do niego, o ktorej dzis bedzie, bo mial byc w sob nie? w sob, ze dzis a dzis...ze w srode. czy moze byc w srode, bo dzis i jutro pracuje ( tak normalnie tez pracuje, wiec biore poprawki, ale ile mozna...). i napisal mi, ze komoda wyszla super :D wie kuwa, jak do ciężarnej podejsc :P
dobra nie wiem co chciałam jeszcze, ide zrobic porzadny peeeling, czy Wasze twarze tez w ciazy maja milion kolorow? tragedia :(
Emma, za zaniedbywanie nas myślę, że nalezy Ci się kwadransik na jezu :)
Ann, pfff ochraniacz...bez zdjecia Ci nie wierzymy ;) ja tez moge napisac, ze porszawe se kupiłam :D dawaj fote ino roz!
jak cos jeszcze chcialam, to ofc zapomnialam. laski testujace, jak tam Wam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884167 przez Ada2424
Agni pisałam w poście wcześniej jak u mnie z testowaniem.

Mówie Wam Dziewczyny że ja nic z tych testów nie kumam, teraz np tez czuje kucie na dole brzucha, kurde az sie boje zeby znowu jakis torbiel sie nie zrobil. Powiedzcie mi czy jest tu taka osoba co jej testy owu caly czas negatywne wychodzily a mimo to zaszla w ciaze? Czytalam że czesto sie tak zdarza ze nie u kazdej osoby test pokaze owulacje a mimo to ona wystepuje, nie wiem ile w tym prawdy jest.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884187 przez ann-sunshine
Agni nie dam rady pokazać foty, bo mi komp padł, a tylko mężu umie tak kabelek ustawić żeby się ładowało. A na stacjonarnym nie mam innej przeglądarki więc foto wstawić nie umiem.

Ada ale co dziś wysiurałaś nic czy blado? Może jutro lub pojutrze coś się w temacie ruszy jak dziś pobolewa. Mnie różne cyrki z testami wychodziły, ale raczej systematycznie ich nie robiłam i raz były maliny raz ich nie było, raz zapomniałam testować itp. Dopiero odstawiłaś antyki więc różne hocki klocki mogą u ciebie być łącznie z brakiem owu. No panic, testuj dalej, czekaj na małpę i potestuj kolejny cykl jak znów nic nie wyjdzie to udasz się po poradę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884193 przez Ada2424
Ann cały czas mam tak samo od 10 dni czyli kreska testowa mocna i druga blada. No i od 3 dni mnie kłuje w dole brzucha dzisiaj nawet silniej czuje. Ja sie tylko boje zeby takich jaj nie bylo ze owulacji wcale nie bedzie i torbiel sie zrobi :/ testuje dalej i zobacze co i jak.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884200 przez Agnilla
Ada, mi testy wychodzily negatywne i w ciaze nie zaszlam, nie klamaly, owu nie bylo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884202 przez Ada2424
Agni caly czas Ci wychodzila jedna kreska czy tak jak u mnie dwie z tym ze druga blada?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884203 przez Agnilla
byla druga, ale bardzo blada. nawet tu obstawialysmy, kiedy owu "byla". a jak zobaczylam prawdziwe maliny to te moje to sie schowac mogly. zadnych malin nie bylo, ani owu. poszlam do gina na usg i powiedziala, ze nie mam pecherzykow dominujacych, a to byl bodajze 14 dc i juz cos powinno rosnac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884213 przez mesy
Ada a ktory masz dc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884215 przez Ada2424
Agni i tak miałas po odstawieniu anty?

Mesy dzis 15 dc a moje okresy przed anty nieregularne i najczesciej @ wystepowala w 33dc a nie raz nawet w 38.

Mnie zastanawia to kucie w dole brzucha co to moze oznaczac.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884216 przez monique1983
Ada - u mnie niestety jak testy owu pokazywały brak owulki to zgadzało się to z usg, że faktycznie jej nie było. A kreski na ogół były jasne ale były, zdarzało się czasami, że wcale się nie pojawiały, ale to rzadziej. Może się zdarzyć, że po odstawieniu tabletek pojawią się cykle bezowulacyjne, aczkolwiek u Ciebie jak miałaś długie cykle to może jeszcze przyjdzie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl