BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #884468 przez monique1983
Julka - super, że wszystko dobrze, czekamy na fotki :)

Ann - dzięki, no coś próbuje jeszcze u mnie robić.

Ula - masakra jakaś, ale wcale mnie to nie dziwi :/

Asia - dzięki :)

Aggi - ale śliczna i wyraźna buźka :)

Agni - fajny masz ten brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884472 przez mesy
aggi ślicznie się twój dzieć prezentuje :laugh: mój to uparciuch heheh

Agni a ty się schowaj chudzielcu :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884475 przez meli1990
nie nastawiam się że się uda bo ostatnio starania były w czasie owu i nic z tego nie było. nawet nie wiem na kiedy czekać na @ i kiedy trobić test jak się nie pojawi. Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884479 przez Agnilla
meli, spokojnie, urodzisz w marcu i bedzie wypas, najlepsza pora na rodzenie to wiosna :) i zas pol roku ciepla na spacery :)
tak mi mówcie, wiecie, ze inaczej bylby foszek :lol: nie no zartuje, ogolnie wszyscy mowia, ze maly mam brzuch, to wtedy te kilogramy gdzie poszly?? ze w nos to juz mowilam :lol:
szukam sot foto Poli, chyba bylo na tyle brzydkie, ze je usunelam z kompa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884487 przez meli1990
narazie poluje na luty ale co bedzie to bedzie. marcowego chłopaka już mam :)

Agni śliczny brzusio i naprawdę nie duzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884522 przez ann-sunshine
Bry,

Znow noc srednio przespana bo dziecko poplakiwalo prze sen i sie drapalo :-/ nie wiem czy to nie na truskawki uczulenie. Do tego posluchalam mamy i zamiast do zlobka poszlam do lekarza. Bez sensu. Nalazilam sie tylko :-/

Julka :-)

Asiaa dobrze ze malpa przyszla w koncu no i przykro mi ze przyszla

Aggi sliczna fotka

Agni standardowa z ciebie ciezarna

Gwiazdka a ty mieso jesz? Nie martw sie wynikami lekarz powie co robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884527 przez aggi
Dziewczyny ciężarne jak któraś ma blisko do Warszawy to jakaś akcja Philipsa jest 29maja ;) tak przypadkiem natrafiłam
babyonline.pl/z-okazji-dnia-matki-philip...ykul,15650,r1p1.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884533 przez Asiaa
Pinezka jeśli chodzi o testy owu to akurat się nie przejmuję który dzień cyklu, bardziej chodzi mi o te dodatkowe tab które mam brać od 5dc. Może jutro śmignę tak na partyzanta do ginki pod koniec jej pracy i podpytam co i jak.

Aggi ładny buziaczek u Twego synusia :)

Agni ładny brzuchol :)

Ann :kiss: nastawiałam się że @ przyjdzie i przyszła wcześniej, więc to potwierdza że owu była jakoś wcześnie i mnie wykiwała.
Tak mnie brzuch wczoraj bolał,że co 6-7h brałam apap. Położyłam się do łóżka, a brzuch znowu swoje to się pobujałam do nie wiem której zanim trochę ulżyło bym mogła zasnąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884571 przez monique1983
Asia - clo masz brać? ja właśnie od wczoraj biorę, trochę zaczynam czuć jajniki, ale nie wiem czy to z tym związane. Brałaś już kiedyś czy to pierwszy cykl z nim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884589 przez Ada2424
Bry

Dziewczyny doradzajcie i oceniajcie bo ja nie wiem co mam myśleć. Dzisiaj na teście zdecydowanie mocniejsza druga kreska niż w poprzednich dniach, ale to chyba nie jeszcze maliny? Patrzajcie i oceniajcie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wieczorem chyba powtórze raz jeszcze. Co myślicie?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884591 przez Agnilla
wg mnie to nie są maliny, nie mam fotek swoich typowo malinowych, ale krechy powinny byc rowne
monique moja sis tez brała clo...wyszlo co wyszlo...jak w Twoim awatarku ;) ja tez sie na to szykowalam, ale obylo sie bez.
Asiaa a apap to nie za slaby? tak to juz jest, ze jak sie zaczynamy starac to fiksuja nam organizmy, wydluzaja sie cykle, mocniej bola...masakra jakas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884597 przez meli1990
Ada mi też się wydaje że jeszcze nie maliny. a który masz dziś dzień cyklu?

ja dodam zdjęcie ostatnich testów jakie robiłam. trochę nie wyraźne i już wyblakły. maliny były na przedostatnim teście w 23 dc. kurcze to już pięć dni temu ale tan czas zleciał :)


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884600 przez Ada2424
Meli dzis mam 16 dc, mi tez sie wydaje ze to nie maliny jeszcze ale widze znaczna roznice w tescie, wczesniej ta druga kreska ledwo dostrzegalna byla a dzis ta druga jest dwa razy mocniejsza od wczesniejszych wiec moze cos w koncu zaczyna sie dziac na rzeczy. Powtorze wieczorem jeszcze raz test i zobacze jaki wyjdzie, ale Mężu mówi ze dzis zadzialac nie zaszkodzi :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884601 przez monique1983
Ada - moim zdaniem to nie są jeszcze maliny, ale kreska już ciemnieje coraz bardziej, to może się zbliża, zobaczysz co będzie jutro, chyba, że masz na tyle testów, że możesz jeszcze wieczorem sprawdzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884605 przez majka1987gnoWlkp
hej owulkowe laski :)
dawno mnie nie było tu bo czasu mało a jak już wchodze coś skrobnąć to raczej na wrześniówki ale pamiętam też o Was i chciałam pogratulować zaciążonym i 3mam kciukasy aż 4 za starania pozostałych mam :)
dokłądnie co kto i jak nie pamietam bo dużo do nadrobienia u Was mam ale mam nadzieję że wybaczycie.
a najważniejsze- jakiś czas temu dałam linka do Was mojej serdecznej koleżance której też nie sprzyja natura, wysyłają jej męża na badania więc jeśli Aga Rudzielcu choć czytasz- jestem z Tobą/Wami myślami i 3mam kciukasy żeby wsio było ok.
a tak co u nasz po krótce na nowym mieszkanku fajnie, Tosia powoli się rozgaduje, mi jest coraz ciężej i wkrada się kryzys u mnie w małżeństwie kuuurde:/ no to chyba na tyle- postaram się Was nadrobić ale u Was tyle wpisów dziennie że graniczy to z cudem :D

buziolki

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl