BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #885937 przez Agnilla
no bo ktoś tu musi trzymac rękę na pulsie ;) raz na jakiś czas meldunek musi być :) a i przy becikowym mi pomogłas :) Ale Iss powiem Ci, ze nie umiałabym powiedzieć, do kogo mała jest bardziej podobna...sorry, ale chyba bardziej do starego ;) Mała Sifija moofkowa to już w ogóle czysty stary :P
mąż sie ze mnie nabija, ze pola o 19 miala kapiel, o 20 mleko, teraz spi i znowu zacznie impreze o 23 :P jak bedzie to co wczoraj to się na nią obraże ooo :P
ja sie zegnam, zalegam na kanapie i powoli odjezdzam, wiec dobrej nocy wszystkim :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885938 przez ann-sunshine
Dobry wieczor. I to z telefonu :-)

Boziu jakie wy szczuplaki jestescie. Mojego brzucha nie da sie juz nie zauwazyc. Juz wszyscy sasiedzi wiedza bo widza :-p

Ada to ile krzyzy w tym cyklu z mezem postawilas? W sensie ile serduszek w kalendarzu ;-p?

Iss calusy dla Marcelki

Dentinox potwierdzam i polecam.

Ja po pierwszych zajeciach na kursie. Jest ok, tylko jutro musze 8 godzin na krzesle wytrzymac aaaa. A Martuchowa z tata zaliczyla pierwszy koncert w zyciu - Majka Jezowska

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885974 przez Agnilla
dzien dobry!
pierwsza jestem? :) kurde felek, brzuch mnie w nocy znowu bolal, maz jechal do pracy to nospe dal i troche pomoglo, zasnelam dalej. teraz boli nie boli...mam jakies glupie skurcze tam w srodku na dole. ja tam nie wiem co to, wg mnie nie porodowe, bo za czeste, ale takie strzaly nieprzyjemne. i tak dostalam przykaz "nie łaź" :P. ale co zrobic, jak mi sie truskawek chce? :) wszystko swoim tempem, chyba do 12 mi targu nie zamkna? :) lece tylko umyc lazienke, bo odwiedza mnie kolezanka, z tego co wiem z prezentami po swoim dziecku :) poszlam wczoraj z mezem, zeby kupic cos dla jej dzieciakow. i o ile dla 4latki znalazlam jakies puzzle, karty itp. to dla 10miesiecznego dziecka bylam totalnie zielona co wziac z zabawek...nie znam sie :P a najlepsze, ze jesli Pola faktycznie bedzie wyciagana 2 lipca, to bedzie to rowny rok po tej kumpeli porodzie :)
ok, biore dziecko i idziemy umyc kibelek :)
milego dnia laski! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885978 przez moofka
to ja druga :)

Iss słodka Marcelka :) dentinox mam od dawna.

Ann Majka Jeżowska rządzi ;)

Agi paczaj na suwaka! zaraz lecisz na porodówkę i nie pitol że nie :P

my dzisiaj mamy wieeeelkie zakupy w planie a wieczorem się pakujemy bo jutro jedziemy na działkę nad jezioro :) o ile sam wyjazd mnie cieszy to pakowanie mnie przeraża.... my z mężem będziemy mieć po małej torbie a Zośka cały bagażnik!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885992 przez Asiaa
Issska, ale fajną minę ma Twoja mała na tej fotce :)

Anna, może Martusi się spodoba chodzenie po koncertach i to ona później będzie Was zabierać :D

Moofka, niestety równouprawnienia przy małym dziecku nie ma w kwestii bagaży :D Udanego wyjazdu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885999 przez Agnilla
suwaki kłamia...wazy 2,5 kg....tyle to ja bym chciala :) a jak ma faktycznie swoje pory czuwania i wariowania, to ja dziekuje...23, 2 i 5...a za dnia cisza. to nie moje dziecko :P
moof ja nigdzie nie ide, chcecie to se idźcie na ta porodówkę, jak Wam tak teskno ;) swoja droga mam miliony mysli, raz sie boje, a za chwile jestem taka podniecona, ze zaraz mala bedzie na rekach, ze bede siedziec i ja calowac, nawet po dupce :P wiem, matkom odwala niestety :P wczoraj wieczorem, jeszcze przed snem zaczela swoje rewolucje, jak maz dostal kopa w dlon...szkoda, ze ja dostalam drugiego gdzies w srodku, bolalo :angry: siedzielismy potem jak czubki, bo najpierw nie moglismy sie nadziwic, gdzie w takim malym brzuchu siedzie 3 kg dziecka...a gdzie moje nerki, watroba, zoladek, sledziona, jelita...:unsure: chyba, ze to w pachu poszlo :) a przed samym snem poszlismy do malej do pokoju i sie cieszylismy, jak tam ladnie, mimo, ze jeszcze troche pierdolek trzeba zrobic :P
maz ma stracha, znowu pisal, ze mam sie nigdzie nie ruszac. zrobie sobie przerwe do 11 i wtedy zobacze jak bede sie czula :) narazie mloda wylazi mi standardowo prawym bokiem, ej ktora by ją wziela tak ponosila z tydz? :P plis :P ja wtedy sobie okna domyje w kuchni i u niej, sprzatne kuchnie i pojde na dlugi spacer :P plis, mozecie nawet ja na majke jezowska zabrac, ucieszy sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #886003 przez Ada2424
Bry,

U Was tez dziś słoneczko za oknem? Ja wczoraj posadziłam pelargonie i postawiłam na parapety. Dziś Mężu w pracy a ja zaczynam pakowanie wszystkiego do pudeł z małego pokoju (tego co kiedyś będzie dla dziecka) bo jutro kończymy pokój dla rodziców i od poniedziałku zabieramy się za nasze pokoje i od małego pokoju zaczynamy :)

Mesy żebym ja wiedziała kiedy i czy w ogóle miałam ta owulacje to pewnie że bym poszła zrobić ten progesteron, chociażby z czystej ciekawości. Tylko widzisz to jest skomplikowane bo testy póki co nie pokazały malin a dziś 20 dc. A według mnie owulacja była 28 maja bo wszystkie objawy na nią były. I jakoś tak jestem pewna na 99% że była. I tak myslę, że wtedy co Wam wstawiłam ten test (27maja) co pojawiła mi sie ta druga kreska mocniejsza to by sie wszystko zgadzało ale pewna nie jestem, to są tylko moje domysły.

Ann póki co było 7 przytulanek, nie wiem czy to dużo czy mało, ale mój cykl się jeszcze nie skończył ;)

Aaa i chciałam Wam powiedzieć, że skoro nie wiem kiedy powinna przyjść @ i kiedy testowac to z Mężem sobie wymyslilismy że zatestuje 15 czerwca jeśli @ nie przyjdzie do tej pory a to będzie wtedy mój 35 dc. Jak myslicie jakby sie udało to test by juz pokazał dwie krechy??

Miłego dnia! :*

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886028 przez aggi
Dzień dobry. Melduję się weekendowo..
znów sobota oooo matko a wiecie co jest w sobotę u mnie? wielkie sprzątanie domu... nie chce mi się serio :P no ale ... 'nie chcem ale muszem' :P bo leżeć też mi się nie chce już... hehehehe taaak dogodzić babie w ciąży :D

Wizyta u ginka wczoraj szybka i spoko, powiedział że za dwa miesiące będzie po wszystkim i czuje że nastąpi to w lipcu. Pięknie ;) A tak to wsio OK szyjka długa, pozamykana na 10 spustów ;) Lekarz w szoku że ciąża może tak prawidłowo przebiegać. Miło :) dostałam skierowanko na badania i czekają mnie jeszcze podobno tylko [!] dwie wizyty .. szok.

mesy oj tam oj tam :D ale Ty się musisz najeść by taki mieć, a ja taki rano miałam :< :P

issss ale śliczna Marcelka :D

Ann wytrzymasz kobieto wytrzymasz kto jak nie Ty :* trzymamy kciuki!

Agni pochwal się co dostałaś :D też muszę iść szorować kible... cały dom błaga o litość zresztą ;)

moofka pół biedy jak się Zośkowe rzeczy do bagażnika zmieszczą, gorzej jakby auto trzeba było wymieniać :D

Ada u mnie bez słoneczka, pochmurno ale przyjemnie :)

No nic idę ogarniać ten syf dookoła :P
pewnie zanim się 'rozkulam' to do wieczora zejdzie ;)

Miłego weekendaaaa ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886078 przez monique1983
Agni - żebym tylko mogła gdzieś znaleźć te butki :)

Asia - jak tam się czujesz po clo? Testujesz?

Mesy, Aggi - obydwie jesteście szczypiory :P

Iss - Marcelka świetnie wyszła na tej fotce :)

Moof - udanego wypoczynku :)

Aggi - fajnie, że u Ciebie ta ciąża taka idealna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886093 przez ann-sunshine
Melduje sie, jestem, choc lekko wymieta i zmeczona.

Spokojnej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886197 przez gwiazdka2014
Hejka, ja po weekendzie u skórki :) brewki zrobione, włosy zafarbowane :) od razu się lepiej czuje :):):):)

Dziś było mizianko, już miałam takie sny ze się rzuciłam na mojego :P
czy wam też jest inaczej?

W rossmanie chusteczki w promocji - Johnsona :) za 4 paczki 16 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886234 przez Pinezka
Hej,
Ktora aktualnie testuje?

U mnie nadal cisza, bole @ rozeszły sie po kościach, @ wciąż nie ma :( A to juz 37 dc. Test ciazowy zrobilam, a co, tyle ich mam, to pouzywam, ale oczywiście negatywny.
Jutro sie przejdę i zapisze do gina...
Na wywolanie @ dają dupasthon? Ile dni sie bierze i kiedy pojawia sie @? Przez to wszystko moja aplikacja do przewidywania cykli wariuje i odmawia wszelkich prognoz :/
Podziękowania: meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886238 przez Ada2424
Pinezka a kiedy miałaś owu?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886241 przez Pinezka
Ada, test owu pozytywny wyszedł mi w 17 dc, ale temperatura nie wzrosła mi do tej pory, wiec najprawdopodobniej owu nie bylo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886247 przez Ada2424
Pinezka ja Ci powiem, że te testy nie wszystkim dobrze pokazuja, cos im nie wierze choć testuje dopiero pierwszy cykl, ale naczytałam się różnych opinii na ich temat i sam gin mi też mówił że nie ma im co wierzyc w 100% ja dziś mam 21 dc i malin do tej pory nie miałam, a jestem pewna że koło 17 dc miałam owulacje bo wszystkie objawy na nią wskazywały. U Ciebie znów maliny były aż po oczach biły a mówisz że owulki nie bylo, ale jeśli faktycznie miałaś owulkę 17 dc to @ powinna przyjść jakoś koło 31 dc. Ile testów ciążowych zrobiłaś?? Może powtórz raz jeszcze.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl