BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #885068 przez meli1990
dzięki dziewczyny czyli mogę testować ok czwartku chyba że @ przyjdzie wcześniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885084 przez Asiaa
Monique mam to samo co Ty ;) to będzie mój pierwszy cykl z nim

Agni fajny filmik :) mi dopiero drugi link się otworzył

Mesy dobrze, że z młodym wsio ok :) może faktycznie jeszcze się odwróci ;)

Emma czyli będzie chłopak? :) Wiedziałam,że wszystko będzie ok na badaniu :kiss: Super, że parka :)

Julka pierwsze plamienie miałam w piątek i dosłownie kilka brązowych kropeczek na wkładce, jeśli od tego momentu miałabym liczyć to dziś byłby 6 dzień. Planowałam jutro przyjąć pierwszą tab, ale może faktycznie lepiej dziś to zrobić :huh:
Ale czadowe masz fotki Wojtka :) :) :)

Ann to Marta miała nie lada przeżycie, ale dobrze że jej humor dopisuje mimo wszystko :)

Gwiazdka ale psiak ma zabawę :D Co teściu powiedział na Twoją ciążę?

Meli moim zdaniem ok 2 tyg po owu powinna być @ i jak nie będzie to rób test :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885094 przez Agnilla
ja tak na szybciocha, pozegnalam stolarza, szybka drzemka i ide obiad robic
laski ja test ciazowy robilam 10-11 dni po owu, ale nie idźcie w moje ślady, bo może roznie sie okazac. ja akurat brałam dupka 10 dni i do tego dostinex, musiałam wiedzieć, czy jestem w ciazy bo wtedy musialam dalej brac dupka a dostinex natychmiast odstawic. najlepiej poczekajcie na termin @, a jesli nie wiecie kiedy ma przyjsc...no ta faza lutealna trwa, tzn powinna trwac tak 12-16 dni wiec moze po tych 16 dniach?
Ada po antykach rozne dziwa sie dzieja, ale nie musza, wiec badz dobrej mysli, a jesli cos bedzie nie tak szybko to wyłapiemy!
Asiaa, ja nie pomoge z clo, ale wiem, ze potrafi dzialac cuda :) trzymam kciuki :kiss: i lece robic kotlety :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885108 przez gwiazdka2014
Ewelinda hm... w sumie nic... jak mnie zobaczył powiedział ciężarów (juz sobie przesrał). Miał przywieść pajacyki ale nie miał czasu :/ Szkoda słów....

Dziś ścięłam się z Miśkiem właśnie o niego eh....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885148 przez Asiaa
Agni dzięki za kciuki oby poskutkowały :kiss:

Julka a te tab mogę brać obojętnie o której godzinie ? Wiem, że przed posiłkiem, ale w ulotce nic nie było o godzinach przyjmowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885166 przez ewelinda83
Ada jestem i ja testowiczka ;) dzisiaj mam koniec @ wiec lada dzień bede siusiac :) kurcze ja juz lece drugi cykl a meli jeszcze jednego nie skonczyla :( jednak sa plusy częstego @ ...

meli odczekaj 12-14 dni i testuj ;)

gwiazdka tak to ja choruje na takie psiaki, dzieki za link ale póki mieszkamy na emigracji to raczej sie na psiaka nie zdecydujemy :( chociaz Kinga ma bzika na ich punkcie i spi z trzema psami pluszakami :woohoo:

emma jeszcze raz gratuluje Jasia :kiss:

Julka dzieki, kilka perelek juz znalazlam ;) a i zdjecia jakie ladne :)

Agnilla moglas stolarza po cycki wyslac ;)

Ann oj biedna Martusia, do wesela sie zagoi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885171 przez meli1990
no to w czwartek zapowiadam robie testa, trzymajcie kciuki. ale mnie dziś brzuch pobolewa w dole :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885172 przez Ada2424
Ewelinda o super że i Ty testujesz :) wstawiaj foty jak zaczniesz siurać ;) chce zobaczyć jak u ciebie wychodzą :) w pierwszym cyklu w którym dc miałaś maliny?

Meli mnie już 5 dzień brzuch boli na dole :( denerwujące już to jest. Rano nie czułam i już myślałam, że mi przeszło a od kilku godzin znów się zaczęło :angry:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885178 przez meli1990
mnie drugi dzień boli brzuch a tak mnie kuło w prawym jajniku wcześniej.

ja to nie wiem czy fajniej mieć krótkie czy długie cykle. fakt ty już kolejny zaczynasz a ja jeszcze wcześniejszego nie skończyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885182 przez Pinezka
Ada, jesli co to pomoze w interpretacji, to ponawiam ponizej moje zdjecie malin sprzed dwoch czy trzech miesiecy.

Julka - super fotki :)

Meli - czekamy na tescik :)

Ja dalej z bolem jak na @, ale @ ni widu, ni slychu. Gdyby nie to, ze nie zaobserwowalam owu, moglabym miec nadzieje, a tak...Temperatura caly czas niska, wiec tylko czekam, zeby @ wreszcie przyszla i zeby zaczac kolejny cykl.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885184 przez Ada2424
Pinezka Twoje maliny to aż biją po oczach :) też chcę takie! ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885185 przez monique1983
Dziewczyny wpadłam na chwilę żeby napisać, że jestem po badaniu drożności jajowodów już, doczytam Was później. Samo badanie dało się przeżyć, nie bolało mocno. Natomiast wieści są średnie, prawy jajowód drożny, a przez lewy płyn nie przeszedł (w tym jajowodzie była ciąża pozamaciczna). Spodziewałam się, że tak będzie, chociaż miałam nadzieję, że może jednak oba będą drożne. No cóż, zaczynam się przyzwyczajać, że mam cały czas pod górę, pozostaje mi walczyć z jednym.

Asia - co do clo ja w tym cyklu zaczęłam w 6 d.c. bo wtedy dopiero u lekarza byłam, ale w następnym mówiła, żebym zaczęła od 1 d.c. czyli chyba lepiej go wziąć wcześniej niż później. Co do godziny gdzieś na jakimś forum wyczytałam, że lekarz powiedział dziewczynie żeby o 19 łykać, nie wiem czy to ma jakieś duże znaczenie, ale też pod wieczór łykam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885214 przez Domiśśś
Witam Was :)

Przyznam się bez bicia, że cieżko mi z czasem żeby być z Wami na bieżąco.
Ale trzymam za wszystkie osoby starające się kciuki i mamuśki spodziewające się dzidzi żeby poszło szybko i bezproblemowo ;)

U nas wszytstko dobrze. Jakoś sobie radzimy. Chociaż powiem Wam szczerze że nie jest łatwo. Raduś już skończył miesiąc :) Strasznie szybko to zleciało. Pozdrawiam całą ekipę :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885222 przez Ada2424
Dziewczyny mam bardzo dużo śluzu płodnego, właśnie wyszłam z toalety i jest jak białko kurze, śliski i rozciągliwy. teraz to ja już wcale nie rozumiem, to znaczyło by że owulka właśnie jest a maliny gdzie?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885229 przez Pinezka
Ada, ten sluz to tylko znak, ze owu sie zbliza, masz dni plodne. Maliny moga byc nawet za kilka dni. Dzialaj kiedy tylko mozesz i cierpliwosci ;)

Monique - nie mysl, ze szklanka jest w polowie pusta, bo jest w polowie pelna,, zawsze jeden drozny to duzo lepiej niz zaden :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl