BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #885230 przez ann-sunshine
Ale testowo i starankowo sie u nas zrobilo :-)

Monique kurcze, czyli dobrze ze zrobilas badanie. Wiesz na czym stoisz i lekarze tez. Napisz potem jaki dalszy plan dla ciebie maja. A jeden jajowod do zajscia wystarczy.

Pinezka to sobie malpa z toba pogrywa

Ada dorwij meza profilaktycznie, a maliny moze maja spozniony refleks i przyjda jutro? A dzis ile testow zrobilas?

Domis z kazdym miesiacem bedzie wam latwiej.

Julka nie kus, uwielbiam coccodillo. Dobrze ze na tel nie dam rady poogladac oferty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885231 przez Ada2424
Dziewczyny ja przepraszam, ze zadaje tyle pytan ale to moj pierwszy cykl obserwacyjny i jeszcze nie jestem obeznana w tym wszystkim ;)

Ann dzis rano jeden i wyszedl taki jak wczoraj rano co Wam fotki wstawiałam. Przytulanko rano było dzisiaj, watpie ze Mezu znajdzie sily dzisiaj na jeszcze jeden raz bo poki co tynk kladzie i widze ze zmeczony jest jak nie wiem, ale jutro dorwe na pewno :) moze u mnie takie slabe te maliny sa, ciort wie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885232 przez ewelinda83
Ada ja mialam maliny w 10 i 11 dc ale jak widac nie udalo sie i testuje dalej ... @ mam srednio co 23-29 dni. A ty sie szykuj na malinowe testy bo ja widac niedlugo powinny i u ciebie zawitac ;)

meli wlasnie olto mi chodzilo ... ale sama @ moglabym miec rzadziej :unsure:

monique dobrze ze badanie masz juz za soba, teraz ustal z lekarzem co dalej i dzialaj :) :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885234 przez ann-sunshine
Ada to moze maliny sa tylko nie wiesz o tym bo ostatni test byl rano?

Zmykam spac. Milych snow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885246 przez Asiaa
Julka dzięki za rady. Tez staram sie zazwyczaj brać tabletki o podobnych godzinach ;)

Monique nie specjalnie, ale wyszło ze wzielam tab clo ok 19 :D
jeden wystarczy do zajścia ;) W którym dc jesteś? Moze w nowym cyklu nie będziesz brała clo, bo go nie będzie B)

Ula dziękuje bardzo :kiss: :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885249 przez Dagnes
Emma gratuluję synka :) Super, że parka będzie.

Ada wygląda na to, że owu przed Tobą. Powiedz mężowi niech już zbiera siły w imię potomka ;)

Monique ważne że jeden jajowód jest drożny. A coś z tym drugim będziecie działać? Jaki plan ma gin?

Agni ale ci się udało fajnie Polę nagrać. Skoro stolarz był dziś u Ciebie to znaczy, że niedługo nam tu królestwo młodej pokażesz. Już nie mogę się doczekać.

Ann ochraniacz właśnie fajnie, że kolorowy jest. Ja żałuję teraz, że nie wzięłam takiego, bo widzę jak Wikunia uwielbia kolorowe obrazki. Nad łóżeczkiem ma poprzyklejane naklejki ze zwierzątkami to ciągle gada z nimi i się śmieje do nich.

Julka ale świetne zdjęcia Wojtusia :) A armatę faktycznie ma potężną.

Meli ja testowałabym najwcześniej 14 dni po owu.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885260 przez ann-sunshine
Dzien dobry. Ale dzis zimno tylko 6 stopni tylko od rana.

Dag dokladnie o taki efekt mi chodzilo. Z marta miialam powycinane czarne elementy z papieru ktore ukladalam na jasnej poscieli zeby mogla oczy cwiczyc :-). Widzialam twoj prezent na dzien mamy- rewelacyjny, a ty swietnie wygladasz szczesliwa mamusko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885276 przez Porto1987
OOOOOO jakie zmiany, aż się nie mogę połapać.
Przychodzę gościnnie :) widzę, że Agni się stresuje :P Agni noł stres, będzie fajnie, a jeszcze u Ciebie cesarka, to się nie umęczysz jak ja :S a później będziecie się z Polą przytulały, achhh jakie te pierwsze chwile są cudowne. Ja ryczałam jak mi ją dali i patrzyła na mnie tymi swoimi oczyskami, mmm a czas tak szybko ucieka :(

Pochwalę się Wam moją Zuzią, jeszcze mam gdzieś fajne zdjęcia jak się śmieje, ale to muszę od męża je wyciągnąć :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885280 przez moofka
uoo matko jakie dziwne forum... i chyba znowu nieskończone. starzeję się bo nie ogarniam :P

melduję że czytam na bieżąco. wczoraj miałam pisać ale Zośka tak mi w ciry dała że myślałam że ochujeje ;) zęby jej ZNOWU idą :D już tyle razy sobie to wkręcałam że chyba będzie ich miała więcej niż ustawa przewiduje :P

fajnie się testowo znowu zrobiło :) trzymam kciuki za maliny :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885281 przez ewelinda83
Ale nowo, dziwnie :/ gdzie sa buzki bo nie ogarniam ? :/
Teraz trzeba trochę czasu na przyzwyczajenie sie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885284 przez mesy
No padaczka te nowe forum..... też się nie umie połapać :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885288 przez Asia K
Witam sie i ja :D

Dokladam sie to wniosku ze forum dziwne teraz jest ;(

Nie mam czasu byc u was na bierzaco ale widze ze twstowanie jest i bedzie - to a trzymam kciuki za wszystkie testy :D

Buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885324 przez gwiazdka2014
ale dziwnie....

ADMINIE /.... JEST DO DUPYYYYYY

Nie podoba mi się, zmieńcie toooooooo.

Dziś 3 d ;DDDDDD już nie moge się doczekać

Wybrałam meble do pokoju Antka :D wiem jaki chce kolor i już nie moge się doczekać końcowego etapu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885327 przez Agnilla
o fak :lol: no to teraz uczymy się obsługi foruma od nowa :P dziwnie tu, jakoś surowo i w ogóle...
Dag, myślę, że niebawem będe mogła co nieco pokazac, ogólny zarys już jest, ale ściany kurna golasy takie, coś trzeba na nie wymyślić :) ale komoda miętowa stoi, chodzę dumna jak paw :P łóżeczko też, z materacem niech się troszku powietrzy. ogólnie jakbym urodziła, to dzieć ma gdzie spać więc jest już ok.
Porto, kuwa, no już z górki jadę, musze hamulce włączyć ;) ale muszę też do końca spakowac swoją i całkowicie młodej torbe, bede spokojniej spala. zreszta od 2 dni to juz znowu zaczynam wiecej spac, boli wszystko, ja nie wiem kto wymyslił 9 miesiąć ciązy :P
Gwiazdka, i na jakie meble padło?
Skoro wszystkie nie możemy się połapac...tzn, że wszystkie stare jestesmy? :P
Dag a własnie pytanko. pewnie glupie, bo Ty szczupaku nie potrzebowalas. ale stosowalas jakies pantalony po cesarce? albo Asia? bo ja sie zastanawiam nad jakims pasem, co mi flaki po cesarce, zreszta po nat pewnie tez bym kupila, wezmie wszystkie do kupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885336 przez Ada2424
O matulu! Tez mi się to nowe forum nie widzi, do dupy jest :( a ja dziś praktycznie całą noc nie spałam, dopiero nad ranem zasnęłam tak mnie brzuch dołem napitalał :( ani się ruszyć nie mogłam.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl