BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 11 miesiąc temu #885337 przez ann-sunshine
Łooooo byłam tu rano i było jeszcze po staremu, a teraz ile się na telefonie naszukałam pola odpowiedz i nie znalazłam, hehe.

Porto Zuzia urocza

Moof ja mam wrażenie że jest dużo gorzej jak te zęby rosną w dziąsłach, a sam moment przebicia się to już pikuś. A jak wyjdą wszystkie razem to potem będziecie mieć spokój :-)

Ej no dajcie szanse nowemu wyglądowi forum, musicie być takie krytyczne? Ważne żeby śmigało i hulało, a do grafiki się przyzwyczaimy.

Ale fakt jakoś tak strasznie biało jest, aż mnie w oczy razi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885340 przez Asiaa
Dzień Dobry :)

Fakt, dziwnie tu, tak strasznie biało i sterylnie :D A nie mogłoby być bardziej przytulnie i ciepło?

Porto fajna fotka Twojej malutkiej :)

Asia K ostatnio zastanawiałam się co u Was słychać :) fajnie że się odezwałaś

Julka, gdzie kupujesz warzywa i owoce na soki? Bo sondę przeprowadzam :D

Ferri, nasza maniaczka sokowa ;) gdzieś zniknęła i się nie odzywa do nas

Ada, trzeba było łyknąć coś p/bólowego. Po co masz się męczyć? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885343 przez mesy
ann nie no spoko , ale biedne to forum :P nie ma spojlerów , emotek itp :/

Ada kurde może tobie faktycznie się ta torbielka zrobiła...... albo @ ci szybciej przyjdzie

ferri pojechała nad morze i wczoraj mi pisała , że przez pogodę ma problemy z netem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885351 przez monique1983
Asia - nie wiem czy u mnie w tym cyklu wróci owulacja, dopiero od kilku dni biorę clo i to od 6.d.c. to troszkę późno i bromergon na obniżenie prolaktyny. No nic będę robić testy, zobaczymy. A u mnie dzisiaj 9 d.c.

Ann, Ewelinda, Dagnes, Pinezka - no lekarka to samo mi powiedziała, że z jednym jajowodem też mogę zajść w ciążę. Co do dalszych działań, to z samym jajowodem nic nie będzie robione, mam próbować z jednym. No chyba, że nie będzie się udawać to zostaje próbować z inseminacją lub in vitro. Powiedziała, że teraz mamy inny problem, musimy przywrócić u mnie owulację, no i biorę te leki. Tak tylko sobie myślę, że jak by było wiadomo, że on będzie niedrożny, to lepiej jakby wtedy został usunięty, a teraz to znowu będę się bać, że może się zdarzyć ciąża pozamaciczna.

Porto - ale piękne oczyska ma Panna Zuzanna :)

Julka - Wojtuś ma konkretny sprzęt ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885385 przez Ada2424
Mesy nawet mnie nie strasz z tym torbielem :/ poczekam jeszcze jak nie przejdzie i @ sie nie pojawi to najwyzej pojade do gina.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885387 przez Agnilla
monique zadnej pozamacicznej nie bedzie!! w ogole jak sie czujesz po bromergonie??
ej nie wrzucajcie fotek swoich dzieci...za szybko rosna ;) to tez niesprawiedliwe, czlowiek chcialby zatrzymac czasami czas :)
na lipcowkach admin napisal, ze spoko loko, bedzie kolorowo, ale mamy byc cierpliwe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885392 przez monique1983
Agni - nie jest jakoś źle, aczkolwiek przez kilka dni mnie głowa bolała, ale nie wiem czy to od bromergonu czy od pogody. No i we wtorek poszłam pobiegać i zrobiło mi się słabo, musiałam na trawce na chwilę usiąść bo myślałam, że fiknę. No ale to też nie wiem czy od tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885398 przez Agnilla
monique, no własnie musisz uwazac, bromergon ma ujowe skutki uboczne :/ ofc nie u kazdego, ale czesto sie to zdarza. ja mialam mega zapchany nos, ciezko mi sie oddychalo. tez myslalam, ze to przeziebienie albo co, a potem polaczylam fakty i wyszlo. moja siostra tez go za dobrze nie znosila. no i uwazaj z odstawieniem w razie co, bo prl moze od razu fiknac w gore

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885422 przez gwiazdka2014
Ale mi muli, nie podoba mi się :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885429 przez aggi
Dzień dobry. Chyba nie tylko ja twierdzę że nowe super lepsze forum do dupy :P biało i szpitalnie :P żadnych buziek, edycji tekstu... eeeee dziwadła wymyślają ;D

Dzisiaj długie spanie i owocowe śniadanko u mnie - banan, jabłko i chlebek świeżutki z dżemem o smaku kiwi :D pyyyycha :D


Ann Jak już mówiłam nawet najlepszemu się zdarza, oby szybko Martusi się zagoiło :) ochraniacz super mi się bardzo podoba :)

Agni mnie tak wczoraj ciągnęło małpowo podbrzusze i caaałe flaki miałam obolałe niewiem czemu ;/ chyba dwie wyprawy do miasta to za dużo na moje siły ..

Ada ten deszcz to miód na moje samopoczucie :) wolę taką pogodę niż te upały..... maliny raczej od razu jak test nasiąka to się pojawiały :) no w sensie że od razu kreska była malinowa. Jak śluz płody to dzisiaj wskakuj na męża! może masz niskie stężenie LH? hmmm

meli ten drugi od dołu rzeczywiście tak jakby pozytywny :) pocieszę cię że ja czasem miałam niby takie jak ty, a wtedy kiedy zaskoczyłam maliny wcale nie były malinowe :) ja miałam maliny 17?18?listopada a test robiłam 3 grudnia i był pozytywny.. :) czyli 17 dni po malinach. z dwa tygodnie napewno poczekaj po malinach :)

emma SUPER :) gratulacje :D kolejny siusiak na naszym forumie :P szybko poznałaś płeć :D

gwiazdka fajny zgrabny brzuś :) trzymam kciuki za 3d, poka potem zdjęcia :D

julka też byłam wczoraj w Rossmanie na zniżce 20% :P Wzięłam mamę bo zniżka obejmowała wszystkie produkty na sklepie i się obkupiłyśmy ;)

Pinezka Ty to miałaś maliny takie że aż po oczach biły :) Ja NIGDY takich nie miałam :)

Porto ale ślicznota z tej Twojej Zuzinki :D

kurna nawaliłyście postów tyle że szok :D doczytam resztę jak zrobię pieczarki :P mam dziś makaron z kurczakiem i sosem pieczarkowym :D to tego... nadrobię jak przygotuję trochę obiad :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885447 przez Dagnes
Dzięki dziewczyny :) W dzień mamy Wiki cały czas tak szczebiotała, na drugi dzień też trochę a np. dziś już nie chce wcale. Cwaniara jedna ;P

Zuzia ślicznotka i ładnie już główkę dźwiga.

Agni ja pasa ani majciochów nie kupowałam nawet, bo po pierwsze rana po cesarce ma być wietrzona więc nie wolno zakrywać takimi rzeczami, a dwa to wyczytałam że podobno takie rzeczy osłabiają mięśnie brzucha, które już po ciąży nie są w najlepszej formie. Brzuch stopniowo sam się wchłonie, chociaż ja nadal nie mam takiego płaskiego jak kiedyś. Wydaje mi się że to przez te rozepchane na boki mięśnie (czuję taką lukę w okolicy pępka). Łudzę się że może kiedyś wrócą na swoje miejsce i wepchną mi ten lekko wystający brzuszek do środka.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885459 przez aggi
no porobiłam mogę pisać dalej :P


julka mmmm na torta smaka narobiłaś :D pochwal się potem dziełem :D

gwiazdka fajne mebelki tylko lustro w szafie bym odpuściła bo będzie dziennie do mycia :D

Agni bratowa emka musiała kupić pas poporodowy bo jej w szpitalu kazali taki mieć i jak zaczynała już sama chodzić to musiała go mieć założony. w domu go już nie nosi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885467 przez Ada2424
Aggi no właśnie wyczytałam że niektóre osoby mają niskie stężenie Lh i wtedy test nie wykaże typowych malin tylko średnio zabarwiona tą drugą kreskę. Póki co robie testy dalej.

Dziś 18dc test taki sam jak od 3 dni czyli jedna kreska mocna druga widoczna ale mniej mocna od testowej. Śluzu dużo rozciagliwego, przezroczystego i śliskiego, nigdy wczesniej przed braniem anty nie miałam go aż tyle co teraz, co więcej albo bylo go strasznie mało albo był wcale niezauważalny. Ból brzucha jak na razie przeszedł, rano czułam tylko lekkie kłucie na dole z prawej strony. Po tym śluzie pewna jestem na 100% że mam dni płodne, dzis muszę Męża dorwać profilaktycznie, a testowac będę dalej nawet z ciekawości czy wyjdą te maliny czy nie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885498 przez aggi
Ada no ja widocznie miałam niskie stężenie Lh skoro mi typowych malin jak u Pinezki nie pokazywało.. zresztą byłam pewna że coś ze mną nie tak i cykle bezowulacyjne ;/ Ale wiesz ty masz dopiero pierwszy cykl po anty - WSZYSTKO dosłownie wszystko może się u ciebie narazie mieszać więc testuj cierpliwie. Męża dopadaj profilaktycznie jak śluz ładny i płodny jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885536 przez gwiazdka2014
Hej dziewczyny

Aggi szyba jest w komplecie nie da się jej nie montować..

Na usg wiele nie pooglądałam bo piję za mało wody i Antek nie mam gdzie się ruszać. Za mało wód płodowych. Antek zdrowy :) Mój synkuś :)
Pani dr zachowała się bardzo fajnie powiedziała, że mam przyjść za tydzień zrobi mi 3i4 d za darmo :) ale mam pić dziennie 12 szklanek wody :/

Moim zdaniem podobny do Michała, a waży już 433 g :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl