BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #891012 przez Ada2424
Monique też chce takiego suwaka! Z jakiej strony go masz?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891017 przez ewelinda83
ula no niestety nie będę testować bo te bóle były na przyjście @. Rano miałam plamienie, wiec jutro albo w niedziele @ zawita na dobre :(
Następny cykl sobie odpuszczam tzn postaram się nie nakręcić, co ma być to będzie :/
Jak coś to w sierpniu zrobię badania...

Majka aż musiałam zerknąć na suwakiem ile Tosia ma lat ;) jejku tyle pierogów ci pochłonęła :woohoo: ile ona waży ? moja jak by 2 zjadła to bym chyba do sufitu skakał ze szczęścia taki mały niejadek z niej :(

aggi daj łatwy przepis naracuchy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891019 przez Ada2424
Nie moge dodac suwaka :(

Monique instrukcje dokładna poprosze ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891025 przez majka1987gnoWlkp
ewelinda- młoda ze 12-13 kg waży. a je to co jej smakuje :) jak jej coś nie podpasuje na obiad to nic do podwieczorka nie zje- na szczęście nie jest niedożywiona :D :) żebym miała się tym martwić :)

[/url [/url]



Podziękowania: ewelinda83

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891026 przez julka
Majka, moze Ty malutkie pierogi lepisz? moja mama tak ma, ze o polowe mniejsze niz babcia lepi... ;)

Aggi, no akurat w Obleśnej Górze to pracuja najznakomitsi doktorzy w kraju! :woohoo:
a kupony do smyka z pewnoscia wykorzystasz, a jak nie to ja jestem chetna - uwielbiam ten sklep, a ceny mnie odstraszaja. Obecnie w Wawie jest -50% na duzo ciuchow :)

Ulka, wczorajmialam 5 suwaków i to byl max ;) ale nie miala co na piatym umieścic... hm... jakies sugestie? ;)
a Ty lez grzecznie, bo przyjedziemy Cie pilnować! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891031 przez majka1987gnoWlkp
julka wiesz wykrawam takim troche większym kubkiem więc po ugotowaniu wychodzą jak połowa hmm jakby to napisać dłoni ale bez palców :D no innego porównania nie mam :/

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891036 przez ewelinda83
majka ja swoją dzisiaj w domu ważyłam to było 11,5 kg a ma skończone 2 lata :) ale ona taki niejadek od początku była :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891041 przez monique1983
Ada - suwaczek jest stąd www.rodzice.pl/suwaczki/ticker-step2/3 , tylko, że tak dodać do tych co miałam z zapytaj.polożna nie dało rady bo one są długie, a według sposobu Julki nie dało się ich skrócić, więc najlepiej jak chcesz mieć 3 suwaczki to zamień sobie jeden suwaczek z tych co masz na suwaczek stąd www.suwaczki.com/ i skróć go według wzoru co na priv Ci napiszę, wtedy po wielu próbach mi się udało je zmieścić.

Julka - ale tylko z tych co Ty masz udało mi się je tak skrócić, a z innych stron jak tak skracałam to suwaczki się nie pokazywały.
Podziękowania: Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891048 przez majka1987gnoWlkp
ewelinda ja sądze że to też to że moja jest wysoka- już między 92 a 98 ją ubieram. ale to ma po Tatusiu :) i wcale nie jest gruba czy coś........

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wydaje mi się że jest normalna :)
monique serio wypasiony ten suwak :)

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891051 przez Ada2424
Udało się! :) dziękuje Monique :kiss:

Dziewczyny testujące/starające zakładać suwaki będzie nam łatwiej :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891052 przez aggi
ewelinda : allrecipes.pl/przepis/3677/pulchne-racuchy-z-jab-kami.aspx prosto i pysznie :) tylko ilość składników zależnie od ilości ile chcesz mieć racuszków :D

julka jeśli nie wykorzystam to Ci napiszę i podeślę pocztą - szkoda żeby się zmarnowały :) mam 10% na wózki i akcesoria niemowlęce, 10% na zabawki, płyty, książki, 20% na ubrania i buty :P i 10% na jeden cały rachunek ;) To masz zaklepane jak co :P

majka śliczna ta Twoja Tosia :)
Podziękowania: ewelinda83

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891057 przez meli1990

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sorry że więcej nie pisze ale jakoś nie mam na nic ochoty i jeszcze mnie mdli cały czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891064 przez Ada2424
Meli

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891074 przez Agnilla
matko, moj maz na forum nie wchodzi, ale napisze: Dzieki Ci losie za mojego męża ;)
no niech by mi spróbowal nie brac lekow, albo jeszcze pic na zlosc. kurde selekcja byla szybka, bo on pierwszy i ostatni, wiedzialam co biore :lol:
Aggi, te tesciowe to maja jakies zryte łby. Ale to tylko mamy chlopakow :lol: wiec uwazaj na siebie na starosc :P my z siostra ustalilysmy, ze bedziemy mame krotko trzymac jak bedzie fikac do laski naszego brata :P choc jak narazie ona do nas fika i cala rodzina za nia nie przepada :P miejmy nadzieje, ze nie bedzie nasza bratowa :lol: chociaz ja w wieku 19 lat juz dawno bylam z moim mezem, ale to byly inne czasy ;)
mnie wczoraj moja tesciowa tez wkurzyla i powiedzialam mezowi, ze do porodu z nia nie gadam :P jego w tym dzialka, zeby mamusi delikatnie to oznajmic :P
kurde wiecej suwaczkow żescie nie mialy? :)
a moge zrobic racuchy jablkowe bez jablek? :lol: bo nie mam :P ok szukam przepisu na jakies nalesniki, az wstyd oprocz umycia lazienki nie zrobilam dzis nic. elektryk byl, kuwa najechal na przewod, zrobil mi niepotrzebna dziure w suficie, ma przyjechac pozniej dokonczyc, fachowiec za dyche, wiec i z odkurzaniem stoje. mam w rogalu dziure, bo sie za mocno przeciagalam w nocy kiedys :P i nie moge sie zmobilizowac do jej zszycia, moze to ten czas? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891075 przez monique1983
Majka - teraz to ja nie zapomnę, który mam dzień cyklu i inne dziewczyny też nie będę musiały pytać :)

Ada - proszę ;) Twój suwaczek też super :)

Ja również przyłączam się do apelu Ady dołączajcie suwaczki z cyklem będzie łatwiej się zorientować co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl