BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891086 przez gwiazdka2014
hejka melduje że jesteśmy w domu...


szyjka zamknięta na 4 spusty, długoś 41 mm :) Antek dalej Antkiem... Jedzenie ochydna, masakra :P
Teraz zabieram się za nadrabianie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891090 przez meli1990
to super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891096 przez Agnilla
Gwiazdka, no nie mow ze plaster kielbachy na 3 kawalki chleba to mało :lol: ja wyszlamw szpitalu na jakąś nie wiem, bo malo co jadlam a te laski ode mnie z sali wszystko zawsze. mi najbardziej chleb smakowal jesli mozna tak powiedziec ;)ciekawe jak karmia na polozniczym, przeciez matki karmiace musza jesc :lol:
szukam przepisu na łatwy i szybki sernik na zimno...chyba taki z torebki bedzie najlepszy :lol: to sie nazywa lenistwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891099 przez Ada2424
Agni ja zawsze robie ten z torebki najszybciej i wychodzi smacznie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891103 przez majka1987gnoWlkp
agni ja jak mam się brać za cokolwiek to wchodzę na stronkę mojewypieki.com- z tamtąd po raz pierwszy robiłam sernik z brzoskwiniami na święta i powiem że wyszedł zaaaje...... tylko co trzeba to trzymać się przepisów :) a wiesz- ja do Tych spraw :D to jestem antytalent :)
Gwiazdka to powiedz na co Ty byłaś w tym szpitalu- chyba tylko zrobić rekonesans :D dobrze że dobrze ^^
aa co do karmienia na ginekologiczno-położniczym to nie wiem jak u Was ale u mnie w szpitalu się bardzo poprawiło- jak byłam w maju to obkładu starczyło na cały dany chleb i jeszcze zostawało!! i pomidorek i ogórek no wsio jak trzeba :) a i obiady smaczne były.... :D a jak sobie przypomne co dawali 2 lata temu to jest różnica :)
a jeśli chodzi o .karmienie po porodzie to wszystko zależy od tego jaki poród bo cc dziewczyny na początek tylko kisiel!! i na obiad zupke!! na 2 czy 3 dzień miały na śniadanie drobiowe parówki a my sn normalnie wszystko dostawałyśmy :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891106 przez gwiazdka2014
przeczytałam.... jak dobrze ze ja tej kawy i tego cista nie widziałam w szpitalu .....

Majka poszła w pon na wizyte do gina i powiedział ze szyjka skrócona i rozpulchniona.... :/

Czy wasi męzowe/ faceci też was tak wkwiają???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891109 przez gwiazdka2014
kurcze mojego posta nie ma:/

Jak dobrze ze ja w szpitalu nie widziała co wy za samkołyki dodajecie kawy ciasta.... ale tak kawe to ja zrobie sobie .... na mojego nie mam co liczyć :/

Maja miałam szyjke skróconą i rozpulchnioną.

Czy wasi faceci też was tak wkuwiają?? Ja dziś przez mojego sie popłakałam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891112 przez moofka
ooo temat żywienia w szpitalu.... hmm.... nie przypominajcie :sick: gdyby nie prowiant z zewnątrz to bym padła z głodu :S

gwiazdka super że wszystko w porządku i jesteście już w domu :) co chłop wyczynia że się popłakałaś?

Dag dziękuję za buziaki w imieniu Zośki :kiss: pół roku to tak poważnie brzmi :blush: współczuje alergii :( a jak Wam idzie rozszerzanie diety?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mesy też moge wziąć pare cm od Ciebie bo ja kurdupel mam całe 163 :blush:

ferri kiedy jakieś podglądanie macie? niedługo połówka Wam strzeli na suwaku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891115 przez gwiazdka2014
Moofka dziś wziął wolne bo duzo do załatwienia. Ale królweicz wstał o 10 musiał czekać aż przestanie padać zeby wyjć z psem. Wiedział ze ja dziś wychodze!!!!
Pojechał zrobić przegląd swojego auta i był po mnie 12:40, pospiesza mnie. Zaczął mnie tak brzuch boleć że myslałam że tam zostane. Pojechaliśmy zarejstrować moj samochod zapomniał umowy, nie wrzucił kasy do parkomatu i dostał mandat. Masakra... poszłam wczesniej na poczte (to obok) po paczke z ciuchami Antka i krzyczał na mnie ze musi to nosić. Dawał mi ten kartonik jak szłam do wc - prawie sie zeszczałam. oczywiście od słowa do słowa na parkinku i poweidzał o jedno słowo za dużo.... W szpitaku był u mnie po 20 min. e tam nie chce mi sie juz nawet o tym myśleć. Jak widziałam jak fecet dba o swoja żone obok to mi serce pękało ://///

a raz na kolacje była kaszanka i 3 kromki chleba - fujjjjjjjjjjjjjjj

A takie porty dostał Antek od kuzynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891116 przez Agnilla
To mnie Majka pocieszylas nie dosc, ze będe lezala na golasa nieruchoma to mi jeszcze dietę strzela odchudzająca :P
no to ja nie powiem, że mam ideał w domu ale mój mąż może to powiedzieć :lol: u mnie jak u moof krótka piłka i wycieraczka :P ja rozpieszczam męża, ale jak przegina to tefal idzie w ruch. Dag Wam oferowala nawet swoją grillowa patelnie skorzystajcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891117 przez meli1990
zobaczymy jak będzie po weekendzie ale pewnie skorzystam z patelni :) dziękuje za propozycję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891125 przez julka
hejo!

Agni, po cc to sie nie najesz.... toć to operacja brzuszna, jelita nie pracują... u nas 24h post, chyba ze anestezjologom sie uda namowic ginekologow to laskawie pic mozna wczesniej... Troche tojest na wyrost, ale wola dmuchac na zimne, bo jak za szybko zjesz a nie ma perystaltyki jeszcze po operacji to mozesz miec nawet perforacje jelita, zapalenie otrzewnej, kolejna operacja, antybiotyki.... tak wiec rozumiesz, kroplóweczki niestety na początek...

Meli,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gwiazda, super, ze wsio OK!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moj jest do rany przyłóż i mnie wcale nie denerwuje, ale my to dopiero miesiac po slubie wiec sie nie liczy :D
Chociaz np. wyprawką się nie intesuje w ogóle, tylko mu mówię co kupilam, bo jemu to nie slrawia takiej przyjemnosci ja mi.

ej, a chwalilam sie ze ide dzis na koncert Kings of Leon? :D to sie chwale ;)
(choc powiem Wam w sekrecie, ze nie chce mi sie, straosc poczulam, jak zobaczylam ze koncet o 22:30... jak ja tam dam rade? Boze, gdzie te lata, kiedy sie cala noc balowało....)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891131 przez mesy
Wrocilam z łowów dla Patryka :D aaaa mam juz prawie wszystko bo brakuje mi tylko przescieradla dla niego ;) no i dla mnie wkladek laktacyjnych.... matko bosko padam na pysk :/

w auchanie fajnie body maja jal buscoe byly zainteresowane ....za 10 zl.... i 3 pak za 20 zl ;)

aaaaaa nie chce ktoras z was kupic materaca piankowego 140/70 ????

c
gwiazdka witaj w domu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891132 przez Ada2424
Jak tak czytam o tych Waszych chłopach to ja swojego Męża powinnam chyba po rękach całować :P nie mam na co na niego narzekać, dogadujemy się świetnie i oby tak zostało :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891151 przez Agnilla
wlasnie wyobrazam sobie Ade calujaca meza po rekach :lol:
Jula, Twoj do rany przyloz, bo to Ty jestes ta zla w zwiazku :lol: ale faceta trzeba sobie ustawic, nie ma co
jak nie bede czula glodu po cc to mi to wisi czy jem czy nie, czyli jak dostane kroplowe to mnie nie bedzie ssało? a to luz, to moga mi dawac kroplowe przez tydz, szybciej schudne :P a moga mi dac czekolade dozylnie? :lol:
slyszalam, ze na OWF sie jakies ekrany zawalily i jakies koncerty są odwolane, Jula sprawdz to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl