BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #891155 przez mesy
Agni ja po punkcji jak mnie usypiali dostalam kroplowke co cos tam mi uzupelnic miala i nie bylam po niej glodna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891156 przez gwiazdka2014
Powiedziałam jego mamie jak sie zachował i była rozmowa. Jest miły... mam nadzieje ze tak zostanie :P

Jak coś pożyczam patelnie.

Agni ja miałam dwie operacja i nie byłam głodna jak dostawałam kroplówkę :) pamiętam że nie mogłam się wysikąć :P

A czemu tygrysek na suwaku jest u mnie na 9 ?

Julia 114 dni i sie rozpakowujemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891169 przez Dagnes
Po cesarce kisiel to i tak rarytas. Mnie cieli rano a na wieczor kleik dostalam. A na drugi dzien kleik i suchara. Ale glodu faktycznie sie nie czuje. Nie wiem czy to dzieki kroplowkom czy z euforii ze ma sie juz dziecko kolo siebie.

Ula zabralam sie dzis za robienie twojego ciasta, patrze a tam w przepisie maki nie ma hehe. Nie wiedzialam ile potrzeba wiec z innego przepisu z neta skorzystalam i tez dobre wyszlo.

Moof mala wpiernicza wszystko co jej dam. Wszystko jej smakuje. Daje jej dziennie pol sloiczka obiadu albo deseru zeby ze smakami sie oswoila.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891171 przez ann-sunshine
Agni do racuchow kukurydze polecam.

Takiej ilosci pierogow to nawet ja nie zjem.

Gwiazdka 4 cm to duzo

A dieta w szpitalu to zalezy. Po cc i po duzym szyciu krocza dieta plynna zeby potem bylo latwiej pozbyc sie posilkow. Poszukajcie sobie na fb posilki w szpitalu, idzie ze smiechu pasc.

Suwaczki cyklowe swietne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891195 przez gwiazdka2014
Ann bo leże i leże i leże... dupa mnie już boli...

Dziś odebrała te pajacyki co kupiałm 12 szt za 31zł z wysyłką ha ha ha śliczne, 3 szt. tylko mi sie nie widzą reszta extra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891213 przez Anabelle
Gwiazdka leż jak trzeba, ja bym sobie chętnie poleżała tak chociaż z tydzień w ciszy i spokoju :) ale ty dbaj o siebie.

co do posiłków w szpitalu to u mnie byly normalne posiłki po porodzie silami natury, ale generalnie zupy bez smaku, a miesa jak psia karma. Myślałam, że ze mnie jest słaby kucharz, ale jednak moje umiejętności są z górnej półki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891214 przez Pinezka
Dziewczyny, umieram z goraca :S Jest prawie polnoc, za oknem 33 C, w domu 28 C , wszystkie okna pootwierane, ale powietrze ani drgnie :blink:

Jak tylko skonczy mi sie ten cykl, obiecuje dodac suwaczek ;) Dzis 49 dc, bije rekordy normalnie :dry:

Gwiazdka - dobrze, ze z szyjka wszystko OK :)

Agni - tefali moze ci zabraknac :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891227 przez mesy

gwiazdka2014 napisał: Ann bo leże i leże i leże... dupa mnie już boli...

Dziś odebrała te pajacyki co kupiałm 12 szt za 31zł z wysyłką ha ha ha śliczne, 3 szt. tylko mi sie nie widzą reszta extra :)


gdzie ty to zamawiałaś ???? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891265 przez aggi
Dzień dobry !
Pogoda cudowna bo chłodno, trochę deszczu. Super :)
Nie wyspana zbyt jestem, plecy mnie bolą :dry: to już gorsza sprawa..
Muszę ogarnąć dom
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



gwiazdka w domu najlepiej no nie? :) mąż by dostał pod oko ode mnie jakby takie rzeczy wyczyniał :blink: A rozwiązywanie problemów przez mamę no sorry że to powiem ale to jest dziecinne wg mnie .......... a spodnie super!

Agni u mnie króluje taki z torebki jak lenistwo przyskrzyni :D


No to udanego weekenda i trzymać kciuki żeby u mnie tefal nie poszedł w ruch dzisiaj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891269 przez Ada2424
A u mnie wychodzi na to że @ sie powoli kończy, oprócz tych wszystkich objawów to nie dała mi popalić mocno jak przyszła ;) jeden dzień tylko miałam taki mocniejszy a reszta mało obfita :) spodziewałam sie ze bedzie jak z kranu ale jednak nie ;) denerwuje mnie tylko ten apetyt szczególnie z rana bo musze sie zmuszac zeby cos zjesc, wcale głodu nie czuje, albo to wynik @ albo odlozenia anty. Mam nadzieje ze wroci ten apetyt bo meczy mnie jego calkowity brak.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891274 przez gwiazdka2014
hejka :):):):) medy na olx.pl :P
Też będziesz miała chipa wiec nie będę podsyłać linków :P dodam zdjęcia jak wrócę z miasta bo jedziemy tylko kupić farbe do pokoju Antka :):):):)
Jak wrócę do łóżka leżenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891276 przez mesy
Gwiazdka sorry , że zapytałam nie wiedziałam , że to taka tajemnica :S :woohoo:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891285 przez Agnilla
mesy spoko loko, po weekendzie Ci pomoge szukac ;)
ej ja tez jak sie tesciowa pyta o meza, to mowie ze nie pomaga...uwielbiam jak ona go strofuje :lol:
tak w ogole to dzien dobry :) my juz po zakupach. 2 kg truskawek, czeresnie...pewnie obiadu nie bedze, to mi pasi ;) spotkalismy jedna laske ze szkoly rodzenia, na 10 dziewczyn okazuje sie, ze 2 juz rozpakowane ;) i nie dosc, ze mam zakaz sprzatania to teraz jeszcze mam w ogole od meza zakaz chodzenia, moge tylko jesc i oddychac bo "ja nie jestem jeszcze gotowy" :lol: jutro jedzie do pracy pozamykac swoje sprawy, nadgonic troche z robota, bo u nich na 5 os w dziale 3 nieobecne, wiec i tamtcyh trzeba bylo zastepowac. wiec ja pojade do rodzico, przypomniec sie mamie o rozek i na gotowy obiad ;)
Jula, sluchaj no ;) powiedz, czy do cc moge miec frencza zrobionego na stopach? :D bo chce isc na pedicure, jak juz poznam termin, co jak mnie beda cieli to polozne beda mi zazdroscic :lol: a w ogole spotkalismy znajomego, syn im sie w grudniu urodzil i jak slyszal, ze niebawem rodze to ile komplementow :P normalnie az milo :) ze nie wygladam itp.
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891293 przez monique1983
Ada - to krótką masz @, ja do wtorku biorę dupka, ale już od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze, także zobaczymy kiedy u mnie nadejdzie, może dopiero pod koniec tygodnia. Ja bym tam chciała nie mieć apetytu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891300 przez Ada2424
Monique chyba że się tak kończyć skąpo będzie kilka dni, ale tak czy siak zawsze przed braniem anty miałam obfite i długie nawet 8 dni. Także zadowolona jestem bo widzę, że uregulowały mi anty ładnie wszystko i nawet @ w terminie przyszła gdzie zawsze mi sie wydłużała nawet do 40 dni. U Ciebie może @ nie przyjdzie ;) kiedy będziesz testować? No mnie ten apetyt wkurza bo zawsze normalnie jadłam a teraz gdybym sie nie zmuszała to bym juz kilka dni nic nie jadła, wcale głodu nie czuje.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl