- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
Agni wczoraj wzięłam 3 kapsułki wieśka około południa z racji że nie miałam jak tego testu zrobić, ale później już go odstawiłam
Oczywiście działaliśmy
Asia K, Asieńka w takim razie na foteczce na drobniutką wygląda, bo już jest co nosić
Ale pysznie wyglądającą kawę zamieściłaś
Julka pierwszo słyszę o wiadrze kąpielowym
Ula widzę że już awatarek udało się ustawić
Mesy to daje Ci popalić Twój cyc, oby jak najszybciej przeszło.
Jeśli będzie ochota i energia to może jeszcze dziś poprawimy
A potem cicho sza i zapominam o całym temacie i na nic nie czekam, aż do kolejnej @
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Aggi ładny przewijak
Przepis Ciasto na maślance :
1 szklanka maślanki
0,5 szklanki oleju
2 jajka
2 szklanki mąki
0,5 szklanki cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
dowolne owoce
Wszystkie składniki mieszamy , wykładamy na blachę, dajemy owoce i posypujemy kruszonką .Pieczemy ok 50 min w temp 180 C. Ja robiłam podwójną porcję ( bo kawałek zamrożę na zaś ) na średniej blaszce do pieczenia. Kruszonkę robię tak mąka :masło:cukier (2:1:1). Do kruszonki można dać wiórki kokosowe wtedy mniej mąki i olejek śmietankowy wtedy ładnie pachnie w całym domu.
Ann ja też pomiarów nie pamiętałam
Asia w końcu się udało
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
Juz kce do domu wracac
Kawy mrozonej tez poprosze I tego ciacha tez
Ten wypadek z dzieckiem to w mojej dzielni sie stal, a mama Oliwki siedzi biurko w biurko z moja mama w pracy
To niewyobrazalna tragedia dla calej rodziny. I dla pana krzyska. Tez nie wiem jak on bedzie z tym zyc....
Agni to co kuchnia gotowa to Petunia juz tez
Fajne to wiaderko kapielowe, kiedys na yt Wlasnie Widzialam kapiel w takim
A w ogóle to jakby cos to mi I tak z przepisu nie wyjdzie to jak ktoras z was upichci to mi dwa kawalki prosze odstapic, no dla mnie I kregla
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
śmiało częstuj się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- julka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 414
- Otrzymane podziękowania: 132
Agni to wije gniazdo na całego, kurde, mam nadzieje ze mi tez przyjdzie zapał do sprzatania po szafach, bo caly przedpokoj az sie prosi
jabłuszka zapiekane pod kruszonką - przez Was zrobilam
Załącznik nie został znaleziony
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Zamówiłam ten różowy termometr
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
julka zarzuć jedną porcją
Ada ja mam ten różowy i jest OK
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anabelle
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- https://matuli.pl/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Aggi skąd ja to znam
Anabelle na pewno Twoje spostrzeżenia się nam przydadzą na przyszłość
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
teraz wszystko sie konczy, szybko przelecimy mundial i rodzimy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
opowiedziec Ci?
wiecie co, to Wasza wina, choc maz chetnie poszedl...po ciacho dla mnie
ej mesy, babystrology mi sie znowu spsuło
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
Jutro smyka odwiedze bo kurde no nie popuszcze emkowi hehe
A w ogole chcialam sie pochwalic bo az mnie rozpiera dostalam komplement ze moj brzuch wyglada na 4 miesiac
Agni jutro ci Pole naprawie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
napraw napraw, dodaj jakies 4 tyg
mi po porodzie tez pewnie powiedza, ze wygladam na 4 miesiac
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











