BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #890774 przez monique1983
Ula - dobry pomysł z tym suwaczkiem cyklu, nie będziemy w kółko pytać który d.c., chciałam dodać, ale mi ucina, jak to zrobiłaś, że zmieściły Ci się 3 suwaczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890777 przez meli1990
ja dzisiaj główkowałam jak to zrobić i mi się udało. przybliżyłam jeden do drugiego i się zmieściły.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890778 przez mesy
!Angi no ponoc jakies promocje sie zaczely , a ze musze dokupic kilka pierolek jeszcze to chxialam skorzystac i dokupic cos nie planowanego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890786 przez monique1983
Meli - próbowałam dać jeden pod drugim, ale i tak mi się nie mieści, no nic jeszcze pokombinuje.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890788 przez ulka1983
Agni opowiadaj ;)

Mesy bo Ty masz taki malutki brzuszek jak na ten miesiąc ciąży i w ogóle szczypior jesteś :P

Moni wklep wszystkie od nowa może coś to pomoże ;) i jak będziesz wpisywać to między kodami zrób tylko spację żeby dużo miejsca nie zabierało :)

Meli
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziewczyny która ma tefala pod ręką bo meli potrzebuje :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890795 przez mesy
Ulka wysoka jestem to se rozchodzi poki co po kosciach :P nie nooo mlody mi poprzecznie lezy....czasem sobie przypomni ze ma wiecej miejsca na gorze ale to rzadko....bardziej go ten dol interesuje hehe

meli pfffff ja mojemu nie daje od polowy grudnia haaa nie zla jestem co :P no ale chxialo cialo to cierp :P ja sie dygam :P wytrzyma jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890804 przez monique1983
Ula -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Już próbowałam różnie z tymi suwaczkami i za cholerę nie chcą się zmieścić, no trudno :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890806 przez Agnilla
monique, a moze zapakuj lactovaginal, tak wiesz profilaktycznue
Ula, no wiec najwazniejsza akcja to zaczeli operowac latoszka ( mial pozar w domu, uratowal sie, ale cos mu w rdzeniu sie przestawilo i musieli operowac). i podczas operacji gaz, czy co tam on wdychal, zeby spac i byc znieczulonym, zaczal sie ulatniac. wszyscy lekarze padli a latoszek obudzil sie na stole operacyjnym z otwartym kregoslupem :lol: ciag dalszy jesienia ;)
ej wezcie tych Waszych mezow do mnie wyslijcie :P ja tam swojego krotko, nie pasi to nara :P tefale mam dwa, podeslac ktorejs? :) moj to ma taki nawal pracy, ze jeszcze mi cierpliwosc sie nie skonczyla, ale jak po 3 min zapomnial ze ma mi isc prad odczytac to mowie ide do kuchni, szafki sprzatniete tefal na wyciagniecie reki ;) ale jakie slodkosci mi z cukierni przyniosl ooo matulu :)
Meli, powiedz mu, ze jak woli na recznym to niech nie bierze tabletek, łaski bez :P znajdziesz se innego :P
ja tam pewnie jestem lepsza od mesy, ale co tam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890818 przez Ada2424
Meli a jakie leki ma brać Twój Maż bo nie w temacie jestem.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890819 przez mesy
Agni no pewnie tak bo twoja ciaza zaczela sie szybciej niz moja heheh ale tez jestem takiego zdania jak ty :P nie pasuje to zegnam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890823 przez Anabelle
Ok to my mamy tummy tub z podstawką w kolorze niebieskim. Synek kapal sie w nim az skonczyl 6-7 miesiecy, ale moj mały jest dość duży ;) jak nauczyl sie stać to stał w wiaderku, myslalam że w wannie dla dzieci siedzacych bedzie siedzial ale figa :) Później podstawka służyła mu do wstawania i tuptania dookoła jak chodzil przy scianach lub jako box na zabawki, a obecnie sluzy mi jako taboret kiedy siedze przy malym pod prysznicem. Jak bedzie starszy to podstawka bedzie jako podest oraz schowek na skarby ;)
Wiaderko czeka na kolejna pociechę - ale my z mezem bylismy tym wiaderkiem zachwyceni.
Antek sie w nim nie darł,wyciszał sie, nawet zasypial. Rzadko mial problemy z brzuszkiem bo wsadzony do cieplego tummy tuba zaraz puszczał bąki do wody, a nie raz zdarzyło nam się, że tak się zrelaksował, że zrobił kupkę :)

Mycie wlosów - bajka (myje sie gdy dziecko leży na rece przed wlozeniem do wody, a samo dziecko w wodzie też marzenie - nie trzeba trzymac calego jak w wanience tylko dziecko wazy tyle co piorko i samo się unosi zapierajac nożkami. Noworodkom podtrzymujemy glowke jedna reką - poczatkujacy pod rzuchwa, a pozniej juz jednym palcem :)

Nie wiem czy wiecie jak najlatwiej sie wsadza dziecko do tummy? Dziecko bierzesz z przewijaka, ręke wsadzasz od przodu pod pupkę, dziecko brzuszkiem lezy na naszym przedramieniu, a główką na wewnętrznym zgięciu (druga strona od lokcia), Wsadzamy pupką w dół, druga reka jest za główką i przesuwa sie na bok glowki dziecka lub pod żuchwe i tyle ;)

Antek jak mial 4 msc:


Antek tygodniowy :)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890825 przez Agnilla
noo Ty, bedzie mi fikal :P czyli, ze i ja wredota jestem ;)
no ej, wlasnie sciera mi kurze, bo go pogonilam :P
ale mnie tesciowa wkurzyla. dzwoni do mnie, ze na wizyte do lekarza mam isc przygotowana, to jej chcialam mowic, ze mam torby spakowane. a ona, ze mamy isc z koperta, zeby mi czasem nie kazali rodzic naturalnie skoro mloda posladkowa. to jej mowie, ze nie beda kazali, bo nie wolno. potem mi gada, ze moge miec problemy z laktacja. kuwa, nie gadam z nia do porodu :P
ale super fota, mlody jak w kieliszku wyglada! :) mega ujecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890836 przez Dagnes
Myslalam ze dam rade do konca Was przeczytac ale widze ze zanim skoncze to zapomne polowe co mialam komu napisac. Bedzie wiec na raty.

Ada dobrze ze @ nie kazala na siebie czekac. Masz juz pierwszy cykl przetestowany wiec wiesz co i jak. Trzymam kciuki aby teraz ten pierwszy dzien cyklu byl pierwszym dniem ciazy :)

Asiaa ale maliny bija po oczach. Oby @ juz nie przylazla przez najblizsze 9 miesiecy (no moze i dluzej jeszcze bo ja @ juz 1,5 roku nie widzialam co bardzo mnie cieszy :) )

Asia K twoja Asia ma juz 69 cm? Serio? Ja ostatnio Wikunie mierzylam i ma 71 cm a ma juz 5 miesiecy. Na zdjeciu kruszynka z niej taka i jaka ma czuprynke. A kawa wyglada mega pysznie. Ja na pierwszy dzien matki dostalam od meza ekspres cisnieniowy i robie sobie teraz takie pysznosci.

Mesy wspolczuje bolu. Mi sie pare razy tylko zastoj zrobil a zapalenia nie mialam to bolalo jak diabli, to nawet nie wyobrazam sobie jak ciebie wymeczy. Oby szybko leki zadzialaly.

Gwiazdka a sprobuj zmienic przegladarke w telefonie. Mi np na Operze nie dzialalo.

Ulka ale mega ciacho. Zjadlabym kawalek.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890841 przez majka1987gnoWlkp
ann dzieki bardzo za przepis- ciasto było fajnie elastyczne :) pierogów wyszło ok 60 i co?? i Tosia wcinała tyle że się zdziwiłam gdzie ona to wsadza, małżon pochłonął chyba z 35 a mnie to tylko kilka sztuk na smaka zostało !!!!! stwierdzam że moje pierwsze samodzielne pierogi wyszły rewelacyjne :D
anabelll słitaśne te focie :)
Agni co do teściowej- chyba chce być pożyteczna- tyle dobrych rad :D wpuść jednym wypuść drugim..... ja tak robiłąm z moją mamą :D ona gadała- ja tak tak mamo a i tak robiłąm po swojemu :) a np jak miałam pierwsze kąpać Tosie to na wejście jej powiedziałam żeby wyszła i nie patrzyłą bo zawału dostanie :D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890843 przez ulka1983
Mesy to pochwal się z dumą ile mierzysz :) nie żartuj od grudnia :woohoo: to chyba coś na boku ma ;)

Moni nie rób jednego pod drugim tylko obok siebie i oddziel spacją :) a może wybierasz zły kod suwaczka wybierz ten krótki,, bbcod'' albo ''suwaczek na forum'' musi się udać ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agni nie żartuj :woohoo: ale wymyślili :laugh: :laugh: a co będzie dalej :whistle:
mój na razie grzeczny ale jakby co to wiem do kogo po tefala się zgłosić :laugh: zanim Ty urodzisz Twoja teściowa zniesie jajo :P :laugh:

Anabelle tak to wszystko opisałaś że jakbym nie miała wanienki to bym sobie to wiadro kupiła :laugh: Antek słodziutki :kiss:

Dag śmiało chyba jeszcze jest to zapraszam :)

Majka za mną tak dzisiaj pierogi chodziły przez Ciebie że szok :S może jutro zrobię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl