BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #916825 przez gwiazdka2014
hejka

sny super co .... ?

Pinezka gratuluje, extra fotkiiii

Ferr ej.... :(

Dodaje wam zdjęcia powozu małego

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916827 przez Pinezka
Haha, Gwiazdka, a Pix zdaje sobie sprawe, ze to nie jego wozek?
Fajnie pokoik urzsdzilas i wozek swietny B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916833 przez monique1983
Gwiazdka - fajnie się prezentuje, daj później znać jak się sprawuje, szczególnie jak spacerówką się jeździ, mam go też m.in. na swojej liście wózkowej. A Pix niezły :laugh:
Podziękowania: gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916836 przez Ada2424
Gwiazdka wózek superowo wygląda :) a Pix agent jak trzeba nie moge z niego :laugh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916850 przez ferritka
Gwiazdka, ty sie nie smuc bo to nie byl przytyk do ciebie :blush: Ja jestem chyba mniej techniczna niz ustawa przewiduje I tez nie ogarnelam tego detektora :woohoo:

Fajny Antos ma pokoik woz na fb Wlasnie obczailam..wyglada super a Pix mnie rozwalil B)
Kurcze podobaja mi sie takie jasne wozy..kurcze kurcze chyba tez jasny kupie B)

Pinezka...cos mi mówi ze watkowe chopaki Beda mialy funfla nowego w paczce,bo mi tez gwizdkiem po oczach dalo B)
Fajny Maly czlowieczek :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916861 przez mesy
Bo to sa wlasnie te detektory ktore nie pokazuja ilosci uderzen na minute i idzie sie pomylic tzn pomylic swoje tetno z tetnem dziecka.....
Na tym co gwiazdka miala i teraz masz ty ferr pewnie tez bym zglupiala :P

Poza tym to sie slucha na zelu do usg badz oliwce bo na sucho za cholere sie nie wyslucha serdenka ;)

Ferr my tez mamy jasnego woza ;) i nie zamienila bym go na inny kolor....no ewentualnie na szary ;)

Pinezka Patryk takie cos miedzy nogami mial tez na usg...ale nam gin potwierdzil plec w 19 tyg ...nie chcial mowic nam wczesniej , bo nie byl pewny ;) niby tak duzo chlopakow sie rodzi teraz a na wrzesniowkach beda tylko 3 chlopaki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916869 przez ferritka
Mesy no Wlasnie ten detektor to Ooo dla julki bylby ok bo ona medyczno-techniczna jest i pewnie bez problemu wysluchalaby serduszko...a ja to hmmm Ledwo wifi w tel umiem znalezc :blush:

No Wlasnie Patryk tez ma jasny I kusicie mnie kurcze tylko martwi mnie jasna spacerowka bo dzieci ciagle cos miela jedza pija I bedzie trzeba ja ciagle prac :huh: ale znowu czarny wozek nie przemawia za mna wcale.. Wlasnie szukam szarego bo uniwersalny kolor to jest ;)

Mesy a u mnie dookola same synki sa w drodze B) oby sie cinki zaczely rodzic bo sie chopaki Beda o zony Bic B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916870 przez gwiazdka2014
Dzięki za pochwały ;)

Ferr :*

Jak mnie zdenerwowała znajoma... pracuje w tym szpitalu co ja będę rodzić.. i pisze mi pod zdjęciem na fb ze mam jej wstydu nie zrobić... itp. kur.. mam teraz takiego stresa :(((( jak coś powie przy rodzinie o moim porodzie to przejdę się do jej przełożonego :////

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916876 przez ferritka
Gwiazdka tez to widzialam I Se mysle co laska ma na mysli...Nie na miejscu bardzo to co napisala... :unsure:

Gwiazdka masz te poduszki w lozeczku czy inna posciel? Bom ciekawa ich B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916880 przez mesy
Gwiazdka wez wyluzuj i olej ja...tez widzialam te komentarze.....

No na jasnym widac jak dziecko uswini i na ciemnym tez...wlasnie neutralny to chuba taki szary ;) ja nie wiem czy my bedziemy jechsc na tej spacerowce boo jednak troche duzy mamy ten wozek....a jak bedziemu chcieli jechac za rok na wakacje to kurde no wozek duzy...... za duzy :P on to taki chyba osiedlowy jest hehe mi sie marzy taka terenowa spacerowka :P

U nas byl dzis sex :P ale pierdziele czekam , az urodze i polog minie....dziwnie tak :P to takie nie naturalne z takim brzuchem :P no ale chociaz zobaczylam jak to jest w ciazy hehehehe
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916883 przez zoi
Gwiazdka, bardzo mily pokoj :)

A ta znajoma to albo zartowala, albo nienormalna... Jak przyjdzie do porodu, to nie sadze zebys sie nia przejmowala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916884 przez ferritka
:woohoo: Aaa Mesy fanfary wielki post ptzerwany :P
U mnie Kregiel juz nawet nie pyta hehe :blush:

Bella mowila kiedys o takiej terenowej malej spacetowce city cos tam ze fajnie sie prowadzi I super Malo miejsca zajmuje po zlozeniu I ze jest wersja mbiejsza I wieksza jak Bella zajrzy to wrzuci nazwe..mama Mooffka sie nia interesowala tez B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916885 przez gwiazdka2014
Dziewczyny tak się zestresowałam, że nie wiem co. Moim zdaniem te komentarze też są niestosowne bo mi jeszcze dokłada :( wysłałam jej taką wiadomość

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ferr nie kumam co ci chodzi... chyba ze stresu .... moge podesłać ci link do tej pościeli... powiem ci że jest cudna jestem bardzooooooo zadowolona :)) wygląda to pięknie ;)) te ozdoby dokupiłam dodatkowo ... allegro.pl/10cz-posciel-dla-dzieci-100x1...ory-i4492759867.html

a nad łóżeczkiem będzie jeszcze jego imię :) allegro.pl/20cm-literki-3d-imionka-nowe-wzory-i4516073244.html - kolory ja przy imieniu MAREK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916886 przez Asiaa
Pinezka super :) nie wiem czy to co widzę to to ;) ale coś widzę :laugh:

Gwiazdka fajny wóz i pokoik :) Pix w wózku :laugh: ojjjj chyba będzie to dla niego szok jak mały już się pojawi. A ta znajoma umieściła komentarz nie na miejscu :huh:
Podziękowania: gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916889 przez gwiazdka2014
Julia niestety nie obcą.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl