BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #928062 przez majka1987gnoWlkp
Ann 3mam kciuki... Odespij bo w końcu baterie się wyczerpią a tego nie chcemy ;-)

Ja dziś potrzebuje pomocy a nikt nie ma czasu :-( musze lecieć do mops pobrać wnioski i się dopytac ale sama z dwoma paniami nie dam rady... Niania dziś nie może... Mama idzie do szkoły.. Kuzynka w pracy.... I co ja mam zrobić?

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928063 przez moofka
Zoi trzymam kciuki za wypis :kiss: te dni w szpitalu to beznadzieja....

Ann oby się udało :kiss:

majka jakby się człowiek mógł teleportować to by pomógł....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928065 przez aggi
dobryyy :blush:
znowu młody mnie mega kupą przywitał, matko ja na pajace nie narobię codziennie do wymiany idą :P
matka dzisiaj usilnie próbuje młodego nauczyć chwytać grzechotkę :D Jest postęęęp o ! chwyta, trzyma,
cieszy się ale jeszcze nie bardzo wie co z tym zrobić :D
patrzajta ciotki :D
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Ada gorąca herbatka z cytryną, sokiem malinowym, czosnek, kocyk i będzie dobrze :) może to faktycznie przeziębienie ale ooooby nie :)

meli najważniejsze że zdrowe ale z ciekawości pytam :D fajne imię dość popularne ale ładne :)

Anabelle święte słowa, z reklamacjami do tatusia te co niezadowolone :D hehehehe.

julka no coooooo Ty Wojtuś chce poznać cioteczki :D nie ma opcji że nie rodzisz :D

gosia hehehe zmasakrowało mi głowę po porodzie :evil:

Pinezka no co Ty ciążowe ciuchy są 'na chwilę' używaj tych co dostałaś, kupować się nie opłaca bo drogie :) !

mesy Patryk kochaaaaaaaaaany :woohoo: i już ma 2tyg SZOK :)

Ann o jaaaaaaacie biedna Martucha pokazuje futrynę a mama wciąż pyta ;) Oby szybko się wygoiło ! Może jakimś fluidem jej to zamaż na zdjęcia? Albo poproś fotografa o 'wyfotoszopowanie' :whistle:

zoi super że Anulka załapała technikę cycania :) kochana trzymam kciuki za wyjście do domu :)

majka moof ma rację pewnie grono chętnych by się znalazło ale nijak się teleportować nie można :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928082 przez ann-sunshine
Pada :-( jedyna nadzieja że razem pójdziemy spać

Meli najważniejsze że zdrowe, a jak 50% szans to jeszcze wszystko może się okazać

Majka podrzucaj do mnie, bez różnicy czy mam dwie czy cztery. A musisz dziś po te wnioski iść?

Aggi gdziś mam taką samą grzechotkę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928084 przez Anabelle
:( myslałam, że dobre wieści od gwiazdki się pojawią, ale na razie cisza....

zoiwspaniale że z karmieniem się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928094 przez majka1987gnoWlkp
alarm odwołany :) wsio się dowiedziałam telefonicznie :) a mama jutro mi przyniesie wnioski do wypisania :)
w poniedziałek zanoszę i będzie git :D
no właśie Gwiazdko ??? co tam jak Antoś??

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928110 przez meli1990
Ula ja już nie zdążę zrobić tego badania

Anabelle po prostu chciałam mieć parkę bo raczej się na kolejna ciąże już nie zdecyduje. ale jak w pierwszej ciąży pierwsze mi lekarz powiedział że dziewczynka a później że chłopak to już zdążyłam się do tego przyzwyczaić. wiec teraz póki 100 % pewności nie ma to wole się nie nakręcać. dla mnie ważne że wogóle sie udało po 5 miesiącach starań teraz. nie ważne co będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928111 przez meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928112 przez meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928117 przez Anabelle

meli1990 napisał: Ula ja już nie zdążę zrobić tego badania

Anabelle po prostu chciałam mieć parkę bo raczej się na kolejna ciąże już nie zdecyduje. ale jak w pierwszej ciąży pierwsze mi lekarz powiedział że dziewczynka a później że chłopak to już zdążyłam się do tego przyzwyczaić. wiec teraz póki 100 % pewności nie ma to wole się nie nakręcać. dla mnie ważne że wogóle sie udało po 5 miesiącach starań teraz. nie ważne co będzie

Powiem ci szczerze, że mam wrażenie że na mnie otoczenie wywiera presje że musze mieć teraz dziewczynkę, bo musi być parka itd, a kolejnego dziecka nie planujemy. Tymczasem to moja 5 ciąża i mam to w nosie, najważniejsze dla mnie, żeby dziecko szczęśliwie urodziło się w marcu całe i zdrowe. Najwyżej będę jedyną kobietą u nas w domu - co z tego? ;)
Powiedziałam szwagierce, że mi nie zależy na dziewczynce teraz to od razu dostałam opieprz, że eee gadanie, każda kobieta chce mieć córkę. Nawet taki demotywator był, że jeśli się ma 2 córki lub 2 chłopców to ciągle wszyscy się pytają z cyklu "to teraz trzecie dziewczynka/chłopczyk".
Tak jakby się mniej kochało te 2 córki czy 2 synów. Nie ogarniam.

Ja chciałabym, żeby mi lekarz powiedział co tam u mnie siedzi, bo to dobry specjalista i raczej by na ślepo nie strzelał, a jak nie to dowiem się na połówkowym. Mam nadzieje.

Moja mama uważa, że lepiej nie wiedzieć i mieć niespodziankę, ale ja lubie wiedziec kogo mam w brzuszku, z kim rozmawiam, jakie ubranka sobie przyszykować...

Wiem jednak, że jeśli wyjdzie u mnie drugi chłopczyk to największy problem z tym będą miały osoby trzecie ciągle gadając, że musimy jeszcze dziewczynkę "zrobić".

U moich rodziców natomiast były 2 córki i 9 lat po moim urodzeniu przyplątał się mój brat - jako niespodzianka. Natomiast też było, że nie ma syna itd...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928122 przez Chudzinka
Coś miałam i zapomniałam... Gwiazdka - co u Ciebie?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Asiaa - wizytę z badaniem mam przed owu, więc jak lekarz powie, że proponuje inscenizację w ramach czekania w kolejce, to się pewnie skuszę, a co ;)
Ann - całusy dla Martuni :kiss:
No i mój ptaszek kolejne kółeczko wokół gniazda zatacza... Może tym razem se trafi ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928133 przez Ada2424
Dzięki Dziewczyny :kiss: dzisiaj już troche lepiej się czuje psychicznie, wczoraj wylałam morze łez sama nie wiem z jakiego powodu, po prostu łzy same do oczu napływały. Rano mnie pociągło na wymioty, ale dzięki temu czuje ulge tak jakbym wymiotowała choć nie wymiotowałam no i apetyt też dziś lepszy :) zamówiłam poduszke do spania bo już mi brzuszek zaczynam przeszkadzać jak śpie na boku. W nocy czułam gilgoty na całym brzuchu, zaczęłam się śmiać aż Męża obudziłam :P

Mesy ach ten Patryk :)

Aggi Maksiu jaki już duży :) poszłam za Twoją radą wypiłam wieczorem gorąca herbate z cytryna i miodem, poczułam się dużo lepiej :kiss:

Ula w takim razie musze dowiedzieć się o tych badaniach bo mi gin nic nie wspominał na ich temat :whistle: musze poszukać krwiodawstwa gdzie się u nas znajdują i popytać, dzięki :kiss:

Chudzinka :kiss:

Oj mnie też drażni taka presja otoczenia :evil: u mojej kuzynki było i chyba nadal jest to samo...ma dwie córki i też każdy jej mówi, że muszą jeszcze o syna się postarać jakby to było najważniejsze, nie cierpie takiego gadania. Albo jak ktoś chce lub ma tylko jedno dziecko czy więcej mieć nie może to też takie durne gadanie z każdej strony co to jest jedno dziecko, dopytywanie kiedy będzie rodzeństwo itp. Moim zdaniem to jest każdego sprawa indywidualna i prywatna i inne osoby nie powinno to obchodzić, no ale wiadomo jak jest...wścibskich ludzi nie brakuje.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928139 przez mesy
ferr zjechala do domu , ale pewnie jest pochlonieta zakupami dla malego ;) pewnie jak znajdzie chwile to sie odezwie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928154 przez Ada2424
Ulcia już wiem wszystko, to badanie przeprowadzają najbliżej mnie jedynie w Jeleniej Górze i we Wrocławiu do których mam prawie 100km w jedną strone :( także nie wiem czy je zrobie, Musze z Mężem pogadać jeszcze. Kurcze że też tu bliżej nie robią :unsure:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928169 przez Ada2424
Jaką strone? Nie widziałam jej

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl