BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #928410 przez ann-sunshine
Ula
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Gwiazdka :-* gorąco o was myślimy

Anabelle ja czwartą i piąta dobę przeryczalam w szpitalu. Niby wiedziałam co mnie czeka ale mimo wszystko dół łapał

Zoi super że tak wam dobrze

Mesy i Zoi już widzę jak będziecie reagować po miesiącu, dwóch itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928415 przez ferritka
bry brygada B)

na wstepie ..Gwiazdka, Gwiazdeczka wszystkie tu jesteśmy z tobą i Antkiem :kiss: :kiss:

eej, no wiem że usrałam się z tą kurą w krzakach...ale lepiej mieć takie zmartwienie aniżeli żadne żeby głowe zając cnie :blush: :blush: cieszę się ,że moje rozsterki sprawiły że się uśmiałyście, w sumie to sama się uśmiałam jak dzisiaj wróciłam do tematu...niestety do śmiechu mi nie bedzie podczas nastepnego starcia z bobrem :S
mesy mówisz tylko maluszek paznokietek ucierpiał!!! :woohoo: szczęsciaro...ja się obawiam że podczas nastepnego spotkania z Dr Cudem, zdziwiony zapyta czy byłam na nielegalnych walkach bobrów :blink:

uleczka, ja bym się nie zastanawiała, spakuj kaloszki, deszczówki i nie żałuj sobie...dziewczynki nawdychają się jodu teraz jest go najwięcej, Ty odpoczniesz w basenie, nietopery zajmą się dzieciami....nie rozważaj innej opcji jak tylko urlop :kiss: :kiss:

boziu, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że mam odpuścić , bo zimno, pada ponuro ....ale jak odpuścić jak takie promołszon w tesku :dry: jade zatem, postanowione B)

a i Dr Cud powiedział ,że szyjka nieznacznie się skraca, nie musze leżeć plackiem ale mam nie szalć bo 3 tyg muszę wytrzymać choćby się waliło i paliło!!!! :woohoo: jak 3 tydnie jak to października końcówka będzie??? nie wiem jak mi on to liczy po hebrajsku chyba :huh:

ulka, weź nie świruj bo ja sobie podliczyłam wsio i tak: od stymulacji przytyłam 5 kg. potem sobie schudłam, jak się Kuba zapakował u mnie to było 67 kg...wczorajszy pomiar 73 kg ..więc jak patrząc tak no nie przez palce to styłam 11kg!!!!!!! a plan był zamknąć się w 10 :huh: no ale nie licząc tej sterydowej kuracji to ino 6 kg B) no i tej wersji się będę trzymać :evil:

Julka zdaj raporta, robisz sernik czy rodzisz??

Ann, ło kurcze, Martula nie ma lekko, wiem bo jak mi 8szły to też miałam gorączke zanosiłam się śpikami i byłam nieznośna, a to taki sam ból jest :blush: oby wyszły szybko piękne silne bialutkie i zdrowe :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928416 przez moofka
Ann fajnie, że się z nas uśmiałaś ;) były kombinezony w tesco i takie zimowe i takie jesienne misiowe, także możesz śmiało ruszać korzystać z promołszyn B) to chyba z dwojga złego już lepiej żeby u Martusi to zęby były, kiedyś muszą wyjść :blink:

zoi super, że już w domu jesteście!

ulka buehehe no na pewno urodzisz w 9 miesiącu :woohoo:

mesy ja na przyjęcie do szpitala poszłam po 20 B) a te bąksy to się ciesz, że lecą a nie męczą mu brzucha! Zośka też pierdziała głośno i na dodatek strasznie śmierdząco :P w foteliku 2h dziecko powinno max spędzać, potem musi mieć przerwę - to wg specjalistów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928422 przez mesy
tez bylam wczoraj u tuska :D i tez malemu kupilam cos haha ten to ma sie za dobrze bo dostal dwa pol spoichy kombinezon dresowy , polarowy i czape ;)

ann ale mnie ti cieszy ze maly sie rozwija ;)

moof no te baki masakra hehe a jeszcze sobie jedna noge do gory podniesie i pierdzi haha

czyli wyrobimy sie na spacer w tym foteliku....no chyba ze jakos pokombinuje zjiesc ta gondole...

bella patryka body nie swieca.... tj jakies oszustwo :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928426 przez ferritka
Mesy, pokaż łupy pokaż...czapa mnie interesuje fest, bo póki co Kubie uszy zmarzną bo nie mam żadnej :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928434 przez Anabelle
mesy jawne oszustwo :)
Antkowi misiak po wystawieniu na słońce świecił pół nocy - łatwo było go znaleźć :D

Ann dokładanie miałam to samo. Ryczałam jak bóbr jak już 3,4,5 doby mi mówili, że nie wychodzę, jak wybłagałam wypis to myślałam że sie posikam ze szcześcia :)

Czapki: kochamczapki.pl/rozmiar-czapki-a-wiek-dziecka.php
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928436 przez aggi
mesy Maks też tak pierdzi że nieraz posądzony był mój S albo mój tata hehe... a szczególnie u kogoś na rękach lubi walić tornada :evil: co do nosidła to ja z małym najdłużej byłam chyba z 2h to w nosidle spał. Ale nieczęsto go wożę w tym

ulka kurka wypoczniesz jak nigdy :) zazdroszczę :D

zoi trzymaj się :D

Bella ja też 5 siedziałam i miałam dość....... w 4 płakałam, a w 5 jak mi pediatra powiedziała że wychodzimy to potem spytała czy sie nie cieszę? Bo ja zdołowana byłam od poprzedniego dnia ;)

Gwiazdka trzymajcie się, my zaciskamy kciuki !!!

ferr poka potem co zakupiłaś w teskaczu :D

julka mój miał 33cm obwodu jak się urodził :P
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928444 przez ann-sunshine
Mesy wiem że się cieszysz. Chodzi mi o to że jak takie małe rzeczy cieszą to duże jak będą :-)

A ja się poryczalam jak usłyszałam że wychodzimy.

Martuska 36 cm a Natusia 34 obwód głowy
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928456 przez moofka
mesy zobaczysz jak jeszcze do tych bąków się zacznie uśmiechać :P

julka weź se wózek Wojtkowy na zakupy :woohoo: Zośka miała 32cm główkę.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928472 przez Anabelle
Antek miał głowę i brzuszek 33 cm :) Główka szybko rosła. Na wiosnę na roczek kupowałam mu 46-48 cm, teraz są takie na styk, ale jeszcz nie cisną więc chodzi w wiosennyh jeśli wieje. Musze mu zmierzyć ile teraz ma, bo na zimę muszę czapkę zamówić.
My mamy dwie sztuki z tego sklepu kocham czapki made in poland ;) nic im sie nie dzieje po praniu. Kolor nie wypłowiał.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928488 przez mesy
Julka no nie ogarne tak , ze najpierw stelaz potem gondola a na koncu dziecko :/ bo malego nie zostawie w domu zeby poznosic woza :/ nic no cos pomysle..... inne sobie radza wiec ja tez jakos musze ;)

ferr wyschnie to wysle ;)

julka fajny brzus ♥♥

moof czekam na swiadome usmiechy ;)
bylismy sie wazyc i maly wazy 3820 gram.... a 15 wrzesnia wazyl 3470....a lekarka , ze malo.przybral....i badz tu madry...polozna mowi , ze ladnie przebiera a lekarka , ze troche malo :/ kuzwa on juz 100 ml mleka wali co 2,5-3 godz....
rozmawialam z lekarka na temat szczepien i nie ma nic przeciwko tym na nfz....wrecz mowila , ze bardzo duzo osob teraz tak dzieci szczepi ;)
przy 6 tyg bierzemy rota a pozniej przy nastepnej wizycie te pneumo albo mo cos tam julka wie o co chodzi hehe

ulka zazdraszczam wyjazdu.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928505 przez moofka
Julka aaa jaki fajny Wojtek :woohoo: jest moc :woohoo: a sernik fajny Ci wyszedł :P

mesy z tym przybieraniem na wadze to jest jazda :pinch: Zośka od początku jest drobna i przybiera w dolnych granicach, minimum jest bodajże 125g na tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928507 przez ulka1983
Gwiazdka jesteśmy myślami z tobą i kartofelkiem nie dajcie się :kiss:

Ann
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928508 przez moofka
o proszę Cię Ulka nad czym Ty się zastanawiasz?! jedź jedź jedź ! a jak nie to ja mogę jechać za Ciebie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928509 przez moofka
i 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl