BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #928177 przez Ada2424
Jak o ta strone chodzi www.konfliktplytkowy.ihit.waw.pl to tu też jest tylko podana Jelenia Góra i Wrocław :unsure: kurcze kawał drogi ode mnie :(

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928225 przez ulka1983
hej :) byłam dzisiaj na pobraniu krwi i jakieś liche robią mi się te moje żyły ale chyba do następnego razu coś wyhoduję ;)

Julka tylko niektóre szklanki zachodzą te starsze to chyba jednak wina szkła tak jak mówisz :) jest proszek do zmywarek ? a serek weź jakiś śmietankowy w kostkach ok 250 g i będzie dobrze :)

Moof dla dziewczynki to ja mam chyba z 10 imion ;)

Pinezka to już nie wiem moze tak jak ty mam twardą wodę :S eh jak pójdę na swoje to kupię sobie zmywarkę i nowe szklanki i wtedy będzie wiadomo o co chodzi ;) dla mnie spodnie ciążowe to super sprawa bo nic nie ciśnie pod brzuchem a od dzisiaj w netto mają być getry ciążowe ocieplane :)

Mesy Patryk ma 2 tygodnie ? bo na zdjęciach to wygląda jakby miał co najmniej 2 miesiące taki bystrzacha z niego :laugh: to chyba miał być buziaczek dla ciotek ;)

Ann bo ja wiem czy nietypowe jak przeglądałam kalendarz to nie raz włosy sie jeżyły na niektóre imiona ;) Marcelina to na pewno nie dam na imię bo na liście nie mam :silly: i co Marta ma śliwę ? to co w ciąży można amolem się smarować ?

Martyna na maliny się nie zanosi ?

Zoi super że ładnie się dogadujecie z córcią a czas w szpitalu po porodzie to masakra ale w domu będzie lepiej :)

Aggi jak tak dalej pójdzie to Maks niedługo zacznie raczkować ;) zdolny chłopak :kiss:

Meli dążysz tylko chyba po 20 tyg ciąży jest płatne ok 50 zł ale to już od ciebie zależy :)

Bell u mnie to samo też czuję taką presję że szok :blink: przy drugiej ciąży mówi ,, i co nie udało się , druga dziewczynka " i to obcy ludzie :S a teraz od początku słyszę ,, teraz to musi być chłopiec musi '' i szczerze powiem ze mam tego dość ale jak urodzę to będzie spokój B) a nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć że najważniejsze to zdrowe dziecko a u mnie może być różnie więc co będzie to będzie moje i nikomu ne oddam :)

Ada ja jeżdżę do Kalisza i też mam 100 km w jedną stronę i mąż na moje życzenie bierze urlop ;) pojadę tam jeszcze 3 razy w ciąży i 4 raz po porodzie i nie narzekam bo lepiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć tym bardziej jeśli chodzi o dziecko a jeszcze jak pomyślę przez co przechodzi Gwiazdka to serce mi pęka :( rób jak uważasz :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ej śledzia mi sie chce z cebulką i keczupem :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928229 przez meli1990
Anabelle u mnie nie ma żadnej presji co do płci. to tylko moje marzenie żeby mieć parkę. zawsze chciałam mieć 3 dzieci ale wątpię że się zdecyduje na jeszcze jedno. chyba że będzie wpadka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928233 przez mesy
ulka no cwaniaczek sie robi z niego :P a jak idziemy na przewijak i nie puscimy karuzeli to jest ryk....ale to doslownie w moment....spojrzy na karauzele - nie kreci sie ani nie gra i pozamiatane :/

julka sie kiedys smiala , ze Patryk bedzie mial pol roku ti bedzie chodzil , a 2 lata to bede musiala go do szkoly zapisac hahah

ej mamy powiedzcie mi , bo mam taki lezaczek bujaczek i nie wiem od kiedy mozemy go uzywac cos podobnego ......
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928235 przez meli1990
jak zdążę to pójdę jutro na to badanie krwi bo okazało się że jest nie daleko mnie. a w sobotę zaczynam 20 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928236 przez meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928242 przez Ada2424
Ula no właśnie się dowiedziałam, że jedynie w tych dwóch miejsowościach robią w moim województwie, kawał drogi a ja sama nie dojadę bo nie mam czym znów u Męża w pracy teraz gorący okres i strasznie ciężko o jakikolwiek dzień wolnego, na genetyczne też nie dostał wolnego to musiał na żądanie brać. Także no nie wiem sama co zrobić...popytam jeszcze gina i położną na wizycie co o tym myślą i wtedy zobacze.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928245 przez meli1990
a nie będzie problemu jak nie wpisze na tej deklaracji grupy krwi męża? bo jest problem że nie wiemy jaka ma. a nigdzie w papierach nie pisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928249 przez ferritka
bryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy B) B)

dobra, z tych miliarda stron któreście napisały zapamietałam dwie rzeczy :
1. mega wyrośniety serniczek ,który aż mi zapachniał
2. ochote Uli na sledzie z keczupem :woohoo: :woohoo: aaaaaa mniam!! znaczy nie wiem czy akurat są pycha ale no jakoś mi spasowało :whistle:

Gwiazdka, Maja Gratulacje moje cudne dzielne Mamusie :kiss: :kiss:
Gwiazdka, mocno trzymam kciuki za Antosia i za Ciebie, bedzie wszystko dobrze,zobaczysz :kiss: :kiss: :kiss:

Agni, weź nie piszcz na nietopere, ja z moją wytrzymałam non toper nietoper od kwietnia :sick: więc no zaciś zęby i nie daj się :kiss: :kiss:
a Pola się już Kubie podoba, bo on mi dał znaka że lubi nieco starsze dziołszki ;) ;)

jaaak się cieszę, że już w domu :woohoo: choć nie u siebie, tylko stacjonuje u rodziców, ale no wiecie zawsze lepiej tu niż tam :whistle: choć bez Kręgielka -właśnie przed chwilką pojechał i mi już smutno i tęskno :blush: :blush:

no i szybki raporcik:
mama mooofffka, Ty to masz pamięc bo ja dzisiaj dokładnie wizyte miałam i ...UWAGA!!!! Kuba się obrócił!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: czyli będzie sn a nie cc!!!! uff uff ufff bo wiecie, że ja urodzę migusiem jak Mesy bo ja mam wszystko jak ona bo mi dała takie błogosławieństwo i póki co wszystko mam tak samo - nawet to że mi się na słodkie załaczyło i... narzekanie :whistle:
waży 1750 i standardowo miał piąche na twarzy i nie pokazał, a do odsłuchania przepływów mieliśmy z Dr cudem pięc podejść bo tak mu w sprzęta kopał że nie szło odsłuchać ;) ;)
a no i wiecie no wyprawka!!! jezusie matki i córki jak ja wejde do sklepu to mnie Kręgiel siła z niego wyciąga!! :whistle: szał ciał i mega i w ogóle woow :woohoo: :woohoo: jak ja na to długo czekałam B) B)
z tego wszystkiego to nawet kołyske mam :laugh: no znaczy no bujaczek- leżaczek ooo
wczoraj byliśmy po fotelik, dzisiaj przyszło łózeczko, Kręgiel wraca najpóźniej 10.10 i wtedy wracam do siebie i bedzie wielkie skręcanie gratów... :woohoo: :woohoo:

Chudzinka, Gsia i Gosiak- noooo konkret kroki czyli co krosuje po trzykroć i czekam na kuzynów Kubola jak najszybciej :kiss: :kiss: :kiss:

a że jestem w fazie narzekania to : KUREFKA CO ZROBIC ŻEBY SPAĆ???
no masakra...źle mi sie leży , bolą mnie boki, plecy, pipka jakby mi stado słoni po niej przebiegło i jakby pipki miały kości to bank te z mojej byłyby połamane :S :S jak już znajdę pozycje to...musze siku i znowu się gramole sikam i wracam...zero spania. przez to w dzień jestem wymordowana jakbym cała noc ostry sex z Kręglem miała i po Kreglu z tym całym stadem słoni co mi po pipce latały :blink: jak zyć ????
Julka, no to kiedy rodzisz ?? bo po Julce kto? a po kim ja ?? :blush: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928254 przez ulka1983
Ferr :woohoo: super że jesteś :kiss: czyli łakomstwo cię do nas sprowadziło :P wiedziałam czym cie skusić :laugh: brawo dla Kuby grzeczny chłopiec wiedział że mama czeka aż stanie na głowie ;) a z tym słodkim to co ? nie lubiłaś na początku ciąży a teraz już lubisz ? pewnie że szybko urodzisz :) musisz sie pochwalić zakupami o bujaczek już jest fajny :) no naprawdę marudzisz jak Mesy przed porodem :whistle: przecież po Julce ty a potem Emma ale sie nie odzywa i ja :woohoo:

Meli wpadki sie zdarzają ;) myślę że nie będzie problemu jak grupy nie wpiszesz :)

Ada wątpię żeby gin czy położna w tym temacie wiedzieli bo u mnie to kompletnie zieloni byli :S ja mówię położnej że jestem hpa 1a ujemna a ona że to dobrze :sick:

Mesy Patryk to cwaniak chyba za mamą :laugh: fajnie że tak szybko sie rozwija :) myślę że możesz go kłaść ale na krótko bo to bardziej jak fotelik samochodowy jest wyprofilowane i takiemu maluchowi szybko by mięśnie cierpły może dziewczyny coś doradzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928264 przez martyna_z
Ula testów owu nie robię, chyba już sama ją czuję i wiem kiedy, źle na mnie działały i wolę nie robić, a do testu ciążowego to jeszcze ze dwa tygodnie, więc teraz najgorszy okres czekania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928270 przez ulka1983
Julka nie odczułam że mnie męczysz :laugh: może sie źle wyraziłam dokładnie chodziło mi o twaróg śmietankowy i jak weźmiesz go w rękę to żeby było czuć że jest miękki a nie skała bo nie trzeba mielić ;) ja mam taki

na pewno znajdziesz coś podobnego i jak jeszcze jakieś pytania to śmiało :) dziewczyny nie chcą testów owu wrzucać to będą serniki a co :laugh: dzięki za radę szklanek w tesco nie kupuję :)

Martyna czyli już jesteś po trzymamy kciuki :)
Załączniki:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928275 przez ferritka
B) Ulka, no ba! że wiedziałaś czym mnie zwabić :lol: :lol:
ano nie umiałam paczeć na słodkie a teraz..o właśnie sącze kakało słodkie jak jasny pieron i tak mi smakuje że masakra B) B)
była faza na knopersy potem skitellsy ..doooope mi od tego słodkiego rozerwie :blush: :blush:

eej w ogóle to jak oporządzić bobra żeby mu łat nie zostawić :blink: :blush: bo wczoraj jak się do Cudnego szykowałam to ..zmachałam się nad bobrem jakbym z Chodakowską dwa skalpele pod rząd zrobiła :ohmy: :ohmy: :huh: nie wiem jak to będzie jak pójde rodzić....bedą się ze mnie smiać że bober w krzakach siedzi :whistle: :whistle:

ej bez kitu, teraz moja kolej już po Tobie Julka??? :blush: :blush: o kurefka :huh:

aaa zapomniałam jeszcze Wam powiedzieć że płyn z jąderka Kubusiowego uleciał i jest tylko jego mała łezka która w ogóle nie ma znaczenia, tak rzekł Dr :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928280 przez meli1990
to fajnie że to nie problem jak wszystkiego się nie wpisze. jutro jestem sama z Dominikiem prawdopodobnie to spróbuje z nim pójść. wezmę tylko wózek to będzie grzeczny i mi nie zwieje :)

ferr ale fajny ten bujaczek ile za niego dałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928289 przez ferritka
meli, w markusi jest teraz za 399 zł i dostaje się do niego za 1 zł pałak flexi o taki ...
generalnie to nie miałam w planie kupować tego bujaczka, ale no...jakoś tak jak go zobaczyłam to nie mogłam się powstrzymać :blush: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl