BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #928360 przez gosia28
przeczytałam, jutro odpowiem

co mnie najbardziej nurtuje... gwiazdka plisss odezwij się co u Was :unsure:
nie puszczam kciuków za Antka, wierzę, że jest lepiej :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928361 przez gosia28
chyba trafiła mi się nowa strona... :blink:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928362 przez gosia28
i 3 B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928363 przez ann-sunshine
Kufa Ferr i Moof jestescie nie do podrobienia! Zacieszam do sciany przez was o drugiej w nocy i se dziecko rozbudzam przez to. Majka ty przynajmniej o ludzkiej porze jeszcze a ja po nocy

Ferri grzeczny Kuba

Moof a kombinezony zimowe jakies w tej promocji są?

Gosia wszystkie się o Antka i Gwiazdkę martwimy :-(

Ferr super ze Kubusiowy sprzecik zdrowy. A lezaczek bombowy :-). Ze spaniem niestety pod koniec ciazy tak jest, nic mądrego tu za wiele nie pomoże.

Martucha przylazla z zatkanym nosem, ma 37 czyli albo zeby i przejdzie albo kolejna choroba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928365 przez zoi
Hej. My juz w domku od 12 godzin. Dwie doby w szpitalu to byla masakra. Ja umeczon i Ania umeczon:/
Teraz w domu juz doxhodzimy do sibeie. Dalej czasu brak. Teraz ciagnie cyca to mam chwile. Ale dala mi wziac prysznic....ale bylo cudownie. Na razie jest etap spanie jedzenie. Wtedy doczytalam jddnak ze gwiazdka nic. Dalej nic? Kurde no...ale Antek pewnie jest leczony w fachowych warunkach. Skoro ja nie mam czasu na pisanie to co dopiero gwiazdka ktora kursuje po szpitalach.
Buziale jak zwykle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928366 przez majka1987gnoWlkp
Ann no mam nadzieje ze zęby... Jakie Wam zostały?? Nam piątki.... Już się boję....

Zoi jak fajnie ze juz jesteś w domku... Teraz pięknie wejść w rytm dnia i Będzie ok.

A Gwiazda jak wróci i napisze że z młodym wsio ok ze czasu nie miała na ciotki z forum to wnioskuję dla niej karnego jeża!!! Noś nie wiem jak Wy ale ja mimo wsio się martwię o Antosia....

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928372 przez ann-sunshine
Majka no właśnie piątki idą. Z tego co dziewczyny z dzieciakami w wieku Marty pisały to dolne to zmora a górne nawet nie zauważyły kiedy wyszły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928374 przez ulka1983
Hej :) cos czuję ze niedługo tez dołączę do nocnej grupy na forum :silly:

Ferr nie będzi tak źle a jakby co to nie ty pierwsza i nie ostatnia ;) ej kiedy ty rodzisz bo chyba dopiero po mnie patrząc na brzuch :ohmy: zazdroszczę takiej figurki :) ile przytyłaś chyba malutko ? U mnie komary sie uspokoiły to za to much jest tyle że latem tyle nie widziałam :blink: dobrze ze mam siatki w oknach bo tak to bym nawet okna nie otworzyła :angry:

Julka przed porodem fota by się przydała :whistle:

Bella bez lustra ani rusz :laugh:

Aggi moje dziewczyny tez nogami strasznie wywijały a Natalka od małego kładła sobie nogę na nogę i taka paniusia z niej została :laugh:

Gosia wszystkie z nas martwią się o Antka i Gwiazdke :pinch: a ja jeszcze myślę jak to się u mnie skończy czy też będę przez to przchodzić :side:

Zoi najgorsze za wami teraz odpoczniecie :)

Moof to mnie pocieszyłas z tą naturą bo ja w 9 miesiacu prędzej urodzę niż się ogolę :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928376 przez aggi
witam się :blush:


Ann oby Martę ominęła choroba :S

zoi zazdroszczę 2dób tylko, ja leżałam 5 z Maksem to dopiero była katorga.

ulka hehe te dzieciaczki są nie do podrobienia :D


Ale paskudna pogoda dziś :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928379 przez mesy
ferr dasz rade ogolic sie przed - zobaczysz :) ja sie codziennie na czuja golilam i ucierpial tylko moj paznokc w rece ten najmniejszy :P mysle , ze jak na golenie na czuja to i tak mala strata haha a w dzien jak szlam na przyjęcie na oddzial to wypucowalam sie i wlosy wymylam itp i poszlam kolo 9 na przyjecie :P a niby do 7-30 sa przyjecia na oddzialy :P

aggi patryk tez daje noge na noge ....albo cnotke robi przy przebieraniu haha
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

sprobuje dzis tego bujaczka....on jedt tak samo wyprofilowany jak ten samochodowy fotelik przenosny....i badz tu madry co jest dobre a co nie :^ ile moge trzymac malego w takom foteliku samochodowym ? T idzie w pon do pracy a nie chcialabym zeby nas spacery ominely a z gondola nie poradze sama :(

u nas tez dzis pada , a do przychodni musimy isc....


ale mialam noc ciezka :/ mdlilo mnie jak cholera ...T mi dwa razy kanapki robil :/
Z T ocxywiscie w nocy zgrzyty...... dziala na mnie drazniaca :/ powiem wam , ze marze zeby juz do roboty poszedl....

zoi super , ze juz w domu ;) teraz.lap z Ania wspolny rytm ;) Patryk tez na poczatku jadl , spal i sral , a teraz jak juz widzi dobrze to kuzwa nawet tv musimy wlaczac jak jest jego pora spania , bo on wielce zainterwsowany hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928380 przez ann-sunshine
Też zazdroszczę tym co tylko dwie doby po porodzie w szpitalu były. Ale nieważne, było minęło.

Pogoda pod psem i mój humor też :dry:

A ja swoją w chustę w domu wczoraj zawinęłam i zasnęła, przynajmniej mogłam sobie kolację zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928386 przez ulka1983
Mesy jak taki maluch bąki wali to tylko się cieszyć to tysiąc razy lepsze niż ból brzuszka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928392 przez zoi
Dobrze ze jestescie nawet tak rano. To milo:)
Ja juz umyta po sniadaniu czwkam az mala sie obudzi bo spi juz 2,5 godziny:) ta noc w por ze szpitalna super... podziwiam te ktore byly dluzej. W tym moja mame o a byla 8 dni po cc. To trzeba jednak przwzyc.
Wczoraj sobie poplakalam ale xhyba? Ze szczescia;P
Mesy nie moge sie doczekac jak Ania bedzie taka ciekawska. Juz widze duza roznice w por do pierwszwj doby a fwraz leci nam trzecia. O lapku nie marze na razie wiec fotki nie mam jak wstawic:(
Sciskam wszystkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928394 przez moofka
hej, króciutkie wieści od Gwiazdki i Antka:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


więc trzymamy dalej kciuki!

zaraz Was doczytam.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928399 przez Anabelle
Biedny Antek :(
Gwiadka trzymaj się.

Poza tym zazdroszczę 2 doby po porodzie w szpitalu :) Mnie trzymali 5 dób i myślałam, że to się nie skończy nigdy. Jakiejś deprechy dostawałam ;) Teraz mam nadzieje, że uda się wyjść wcześniej. U mnie nie wypuszczą ze szpitala jeśli bilirubina nie spada, a waga dziecka nie rośnie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl