BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928292 przez meli1990
fajny jest szkoda ze aż tyle kosztuję. znalazłam na internecie że można kupić za 320 zł. ale super to wyglada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928298 przez ulka1983
Ferr patrz u mnie tak samo słodkie jest ble :laugh: jak bym wierzyła w zabobony i patrzac na ciebie to powinnam mieć chłopca ale ma być dziewczynka ;) po takiej długiej nieobecności należy nam się foto brzuszka :whistle: o jajeczka w porządku to super :)

a co do golenia to podpytałam moją położną która jest oddziałową w szpitalu i powiedziała że jedne kobiety sie golą inne nie i przy porodzie to nie ma znaczenia jesli potrzebne jest nacięcie krocza to wtedy tylko ten kawałeczek golą i ta za zgodą pacjentki :) trochę mi ulżyło bo brzuch mnie boli przy goleniu jak próbuję coś zobaczyć a co będzie później :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928300 przez moofka
mesy nie pamiętam od kiedy Zośkę wsadzaliśmy w bujaka, ale pamiętam że dobrze jej się w nim
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
na pewno nie wsadzaliśmy jej na długo na początku.

ferri whooohooo że Kuba fiknął jak trzeba :silly: i że jajeczko zdrowe :) fote dawaj za tak długie zaniedbywanie nas!

jak któraś chce zakupy dla dziecia robić to w tesco jest rabat 30% na f&f, my pojechaliśmy kupić Zośce bluzę a jakimś dziwnym sposobem mężowi kopara opadła przy kasie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928301 przez moofka
dhewsjfiew

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928303 przez ferritka
Ulka, wszystko super fajnie a ja nie dość że im podczas rodzenia bobra w krzakach pokaże to jeszcze rzuce za tych krzaków klockiem ze strachu :huh: więc co za dużo to niezdrowo, muszę się zdecydować czy zostawie bobra czy rzuce klockiem...póki co klocek wygrywa -bo to bardziej ze stachu chyba :dry: więc no :blush: dla własnej świadomości że jak ostatnia łamaga im się na porodówce
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
ze strachu, to przynajmniej
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:woohoo:

Mama mooofka, ale to na dzieciowe szmatki też ten upust??? czy tylko na dorosłe ? bo myślałam ze ten dział małych dzieciów ta zniżka nie obowiązuje :woohoo: :woohoo:

foty nie mam brzucha :huh: bo się w kadr nie mieszcze już :woohoo: ...no dobra ściemniam, mieszcze się ...jutro po jasnemu Wam zrobie foto przeprosinowe :whistle: :whistle:

Julka aż taki stresior masz?? no ja też mam ale póki co równoważy się on z ciekawością ;) ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928308 przez Anabelle
Ja w 8-9 msc goliłam się kładąc sobie lusterko na podłodze i kucając nad nim, jednak z czasem brzuch był tak wielki, że przychodził mąż mnie przytrzymywać, bo kilka razy fiknęłam jak kulka w tył lub przód :P

Ferri dobrze że Kuba się obrócił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928316 przez ferritka
Bella, no musiałaś sama się z siebie uśmiać jak tak koziołka walnełaś...znaczy no teraz pewnie Ci na samą mysl śmiesznie ale w konkretnej chwili do płaczu bardziej było... :lol: no własnie chyba będę musiała wypróbować sposób "kucka na lusterko" :blink:
eh, taka przyziemna sprawa a sen z powiek potrafi człowiekowi strącić :angry:

ja w sobote podjade z mamą zatem i się pokręce po dziale "zakazanym" :evil: dzisiaj na byłam w pepco i no oprzeć się nie mogłam i Kuba ma nową szmatkę B) B)
a macie, skopiowałam z tel ,najnowsze :woohoo: wreszcie mam brzuch większy od bufeta :woohoo: :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928320 przez moofka
tak tak dzieciowe ciuchy też rabatowane :woohoo: a to wiecie miała być bluza a wyszło jeszcze to i jeszcze tamto dla Zośki i mąż ma nową kurtkę, ja 2 bluzy a to jeszcze pampersy w promo.... tesco to zło :evil:

ferri zapodasz se czopka wcześniej i żaden goryl Ci z dżungli nie wyskoczy :P a ja tam rodziłam full nature jeśli chodzi o
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
;)

ooo i jest Kuba na foto B) niezły lans masz mama ferri B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928323 przez ferritka
B) lans lansem, pacz jaką mam dooope jak kim kardaszjan normalnie bez silikonu :whistle: :whistle:
jak to mówią w puszystych kręgach " gruba ,ale z szykiem " cnie :woohoo: :woohoo:
a w ogóle to czuje się gruba i brakuje mi tylko pryszcza na czole do kompletu żeby było raźniej :pinch:

kurcze, Kręgla nie ma dopiero od paru godzin -raptem 4 a ja już tęsknie i nudno mi bez niego :S :unsure: a że jestem płaczliwa to no wiecie ...ostatnio na mam talent się popłakałam jak ten chłopczyk z domu dziecka spiewał... :blush: :blush:

kurka , no to oby w sobote te szalone promołszon było wciąż, zaszaleje :woohoo: :woohoo:
mama mooofffka to że tesko to zło to ja wiem już od dłuższego czasu, boje się czasami do niego wejść :whistle: :whistle:

Julka, ja myslę ,że Tobie to ta promołszyn teskowa teraz potrzebna i bardziej wskazana niż te relanium, bez kitu :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928325 przez moofka
spoko spoko promołszyn trwa 4 dni B) weź jaka gruba.... cyce dobre, doopka też ;) ja to patyczak jestem :pinch:

a Ty laska śpisz z Panem Rogalem? wiesz przytulić sobie możesz w zastępstwie Kręgla a i wygodniej się śpi B)

Julka a Ty nie świruj bo za mądra na to jesteś :P
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928332 przez ferritka
aa co do czopka :blush: no to ja mam taki problem, że jak się zdenerwuje to mi się ręcę trzęsą ale to tak, że nie potrafie nad tym zapanować :unsure: i się boje że jak przyjdzie co do czego to bedę musiała tego czopka połknąć bo znając życie bankowo se nim w cel nie trafie :S :S :S

kurde, jak całe lato komaqra nie wiedziałam tak teraz mam tu jakiś zlot :huh:

no mam rogalskiego, ale jakis taki flak z niego się zrobił, a tak noge przez kręgielka przerzuciłam i było cacy :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928336 przez Anabelle
Ja to w ogóle koziołków się nafikałam w ciąży z Antkiem. Raz na lodzie przez podjazd przejechałam na dupie, innym razem poślizgnęłam sie na wodzie w łazience i zrobiłam szpagat, to się goląc poleciałam na twarz a innym razem w tył się przeturlałam... zawsze potem siedziałam i ryczałam, aż się zanosiłam, że dziudziuś musiał sie wystraszyć i czekałam na ruchy czy żyje. masakra :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928339 przez aggi
odciągam mleczko ale dziś bez mm się raczej nie obejdzie .. także jak mały wstanie to mm
i idziemy razem w kimono, a potem już moje znów będzie dostawał. oby fajnie przespał nockę


Chudzinka Ty to masz pamięć kurka ! Rzeczywiście ferr wspominała coś o wyjeździe...

Ada
gorąca herbata pomaga na wszystko :D dobrze że lepiej się czujesz :)

ulka no jak się go ma na rękach to podskakuje nogami hahaha komicznie to wygląda jak próbuje 'skakać' a potem się krzywi :P

mesy ja młodego dawałam od początku ale na chwilkę tylko bo troszku jednak za 'prosty' ten leżaczek mam. Ale widzę że mi chłop rośnie i pozwalam mu dłużej posiedzieć w tym :) Choć i tak wytrzymuje max 15minut a potem sie nudzi :P no i nadal troche za bardzo na siedząco jak dla mnie ten leżaczek jest

Ferr kobito znalazłaś sie :D suuuuuuper że wyprawka tak Cię pochłonęła :D szalej szalej ! Bo to tylko radość :D super że Kubula dżeczny i się obrócił :blush: u mnie w teskaczu jest 50% zniżki na wszystkie ciuchy dzieciowe :D za 5pak bodziaków młodemu zapłaciłam 27zł :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928344 przez ulka1983
Julka o manio ty naprawdę do porodu idziesz jak wszystko zrobiłaś :blink: to wymyśl jeszcze coś oprócz sernika żeby Wojtka przytrzymać ;) przepis na priv :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #928348 przez majka1987gnoWlkp
Jest 23:28..... Mój mąż obudzony patrzy na mnie jak na idiotke bo leje w majty ze śmiechu nad bobrem, krzakami i całą resztą. Dzięki ferr. Dawno się tak nie uśmiałam ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl