BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #929394 przez ann-sunshine
Ula ja u ciebie nie obstawiam bo nie mam przeczucia.

Julka cudny ten balon

Betka u mnie sie sprawdzilo. Zaszlam dopiero jak przestalam sie starac

Ponezka grratulije kopniakow

Ula ja na ten moment mam tak samo. Dzieci i brzuchy to to co mnie kreci.

Aggi mm musisz przetestowac. Jak sie okaze ze pp tym co podajesz bedzie cos nie tak to zmienicie na inne.

Mesy moze Patryk skok rozwojowy dzis zaliczyl? Bo np widzielismy kiedy Natala miala takowy bo nagle zaczela wiecej siw przygladac, slyszec i wodzix wzrokiem za nami

Dziecko mi sie spsulo. Podczas karmienia o 3 lituje sie i zmieniam pieluche, zapalam wiec swiatlo zeby widziec i przez to mam dwie godziny z glowy. Nie spimy od trzeciej, jest 4:18, juz zasypia ale jeszcze chwile to zajmie

Wczoraj bylo tak cieplo ze zgrzalan sie na spacerze i przez to boli mnie gardlo. Do doopy!

Jwdziemy jutro na maly urlopik, bede po weekendzie. Bede tylko zagladac w oczekiwaniu na Wojtka
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929397 przez mesy
ann Patryk widzi tak od nie calego tygodnia....wodzi oczami za nami strasznie...a jak widzi butelke to malo mu oczy nie wypadna hehe
on w nocy spal 4,5 godz :D szok :woohoo: dal sie wyspac za wczoraj hehe choc kolejna pobudka byla pozniej po 3 godz .... cwaniak po wczorajszym dniu juz nie kweka w kolysce tylko jak sie za dlugo nie reaguje bo sie dociaga kazda minute spania to kuzwa drze sie w niebo glosy....to byl chyba ten jego skok rozwojowy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929419 przez aggi
dzień dobry :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: mesy, julka, ulka1983, Ada2424, monique1983, betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929426 przez ferritka
bry;)

Aggi jeśli takie masz z Maxulem poranki to ja wchodzę w to :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: mały czaruś :whistle: :whistle:

Ann odpoczywaj, odpoczywaj :kiss: :kiss:

już wiem dlaczego natura tak to poukładała, że się w ksiązy w nocy non toper wstaje siku :woohoo: żeby potem przy maluszku szoku nie było że trzeba wstac B)

słonko świeci więc zabieram się za kolejne prańsko :silly:

Moofffka, myślałam że nam tu opowieść o jakimś swoim psychofanie zapodasz a to tatuś był :woohoo: :woohoo:

sprawdziłam, Moniq ja glukoze z obciązeniem miałam w 31 tyg ;)

Pinezkaaaa nooo kopniaki jak zacne toż to piłkarz będzie :woohoo: :woohoo: kolejny funfel do paczki forumowej :woohoo: :woohoo: te nasze cinki z wątku to będą przebierać wybierać w chłopakach :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929427 przez mesy
Aggi ale Maks cudownie sie usmiecha ♥♥♥ kurde czekam az Patryk tak zacznie ;)
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929441 przez aggi
julka tylko później nie będziesz mieć problemu żeby spał u siebie w łóżeczku? ja bym się tego bała. no i łóżeczko ma inny materac itd hmmmmm Maks śpi od początku w osobnym pokoju :) ja właśnie miałam wątpliwości co do tego czy powinien się uczyć z nami spać. hehe czyli jednak rodzić idziesz :D maks cię przekonał czarującym uśmiechem? :blush: :P

ferr jeszcze chwilka i Kubula będzie Ci takie uśmiechy na dzień dobry walił :D tyko kręgla ostrzeż bo tacie Maksiu z takim uśmiechem kupy na ilość robi :D

mesy on zaczął jak miesiąc skończył ale teraz już tak świadomie się uśmiecha i zaczepia :D
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929442 przez ferritka
Julcia, już niedługo bedziesz po wszystkim :kiss:

ja robiłam też glukoze na czczo i pobieranie raz po 2 h

zjem sobie bananka, zamówiłam sobie bluze koc , słonko świeci jakoś to sie dzisiaj potoczy :whistle:

mi się wydaje, że gondola jest jak najbardziej, skoro dzieciątko śpi na spacerze długo w niej to w nocy też da radę...zresztą to chyba chodzi o to żeby było płasko więc luz B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929444 przez mesy
Aggi no nieswiadomki to Patryk wali od samego poczatku ;)

Julka tez mysle ze gondola ok bo sa te kolyski co maja wymiary gondoli ;)
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929461 przez ann-sunshine
Maksiu taki usmiech ze az mgle rozgonil.

Julka teraz na urlopie mala bedzie w gondoli sypiac. A tak na codzien to ja jakos wole male pod bokiem miec i nasluchiwac. Ale to moje widzimisie. A jedziemy niedaleko bo :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929466 przez Ada2424
Aggi Maksiu przesłodki :)

Ann miłego wypoczynku :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929471 przez moofka
aggi ta mina jak do tej pory najlepsza :woohoo: przecudny słodziak :kiss:

julka myślę, że spać w gondoli może byle go tam odkładać i niech kima a nie że wozić i bujać do zaśnięcia. na grudniówkach jest laska, która do tej pory usypia młodego w wózku i potem przekłada do łóżeczka :ohmy: my po remoncie planujemy Zośkę przenieść do jej pokoju ale takiego małego okruszka to nie wyobrażam sobie mieć daleko. daj znać co tam wyszło na wizycie B)

Ann udanego wypoczynku :kiss:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929476 przez ulka1983
hej :) uszykowałam się trochę na wyjazd i już mi sie nie chce B) dzisiaj zebrania dla rodziców o jednej godzinie u Natalii i Kornelii i gdzie tu iść ?

Moof umywalka wybrana ?

Ann piąteczka ;) może nam przejdzie jak już trzecie dziecko będzie na świecie :laugh: miłego wypoczynku żeby dziewczynki były grzeczne :)

Julka ja tez mam nadzieję że wifi będzie i będę mogła kontrolować co u ciebie i Wojtka ;) niektórzy wózka tylko używają na początku więc spokojnie Wojtuś może w gondoli spać :) daj znać po wizycie bo chyba wrócisz :whistle:

Aggi piękny uśmiech u Maksia :) uwielbiam te maleństwa :kiss: jak zobaczyłam zdjęcie Maksa to dostałam kopniaka 2 razy :laugh: moze moje maleństwo sie z nim witało bo teraz cisza :laugh:

Feer dobrze kombinujesz z tym wstawaniem :laugh: ja dzisiaj też miała kiepską noc :S już wieczorem mnie cisnęło w prawym boku i tak całą noc sie co trochę budziłam ale na siku byłam tylko raz ;) ej a u mnie pogoda ble mgła i pokropiło trochę i z praniem uciekałam :P

dziewczyny kiedy wam sie dzidzie odwróciły główkami w dół ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929481 przez ferritka
Ulcia, Kuba obrócił się w 32t6d :lol: i wiesz coo...i do mnie pochmurności jakieś przyszły :blink: no na szczęscie pralki nie wstawiłam, poczekam bo co na dworze wyschnie to wyschnie a w domu tylko się kisi :pinch:

właśnie zdałam sobie sprawę, że od jutra oficjalnie jestem na L4 :evil: z tej okazji dzisiaj zrobie sobie manikir :woohoo:

Julka daj znaka po wizycie ;)

Asia, Ty też daj znaka jak na froncie ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929483 przez ulka1983
Ferr jestem ciekawa czy u mnie się dzidzia odwróci czy też będę miała powtórkę z rozrywki :whistle: ja miałam na szczęście 5 szmatek i teraz muszą w domu doschnąć bo na strych już mi nie chciało się biegać B)

Asia milczy może już pracę zaczęła :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929491 przez mesy
Ulka jade z toba :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl