BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929122 przez moofka
zoi cudna Ania :kiss:

aggi jak masz niedużo pokarmu to może sam Ci zaniknie bez wspomagania. ja tak miałam.

a niesamowicie to śmierdzą kwasy DHA :sick: moje d i k nie śmierdziały.

monique lada dzień i pewnie poczujesz motylki w brzuchu :)

ferri ja to co się nadawało do pralki to wrzucałam. ciekawe jak Kuba będzie wyglądał B)

Asia melduj jak tam negocjacje z
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Zośka zasnęła w poprzek łóżeczka :silly: co za dziecko :P
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929132 przez Ada2424
Dzień dobry :)

Pięknej pogody ciąg dalszy :cheer: wczoraj z Mężem wygrzewaliśmy się na słońcu, dziś też mykam :)

Agni dokładnie, ja pierwsze co poczułam to właśnie takie latające motylki a teraz od wczoraj czuje bardziej puknięcia niż gilgoty :cheer:

Monique i Ty niedługo tez poczujesz, zobaczysz jakie cudne uczucie :)

Zoi piękna Ania :)

Dziewczyny mam pytanko...w czym się pierze misie pluszowe? Można w normalnym proszku np w persil czy trzeba w takim dla dzieci? Kurcze mam cały worek pluszaków i większość jak nówka ale wiadomo trzeba odświeżyć bo kurzem troche czuć. Któraś kiedyś o to pytała chyba Aggi ale kurcze nie pamiętam :whistle:

[/url] [/url]
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929158 przez ulka1983
Julka ?? Czujesz presję :whistle: wiedziałam ze ktos bedzie cie wywoływał ale siedzialam cicho moze jutro bede pierwsza :laugh:

Ferr jak zalatuje to lepiej przepierz na delikatnym i krotkim praniu :)

Ada wypierz na jakimś delikatnym programie żeby mocno nie wirowało i będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929170 przez monique1983
Ula - remont trwa, właśnie mąż maluje ściany drugi raz i będzie już ok, a później koło środy panele. No i w sumie to tyle na razie będzie, część mebli dla dziecka już przyszło, część w produkcji za 2 tygodnie mają być :) Kiedy wybywasz nad morze? :)

Ada , moof - no czekam na jakiś znak ;)

Ada - kiedy masz wizytę u lekarza? ja 14.10 mam połówkowe i nie mogę się doczekać :) jestem ciekawa czy płeć się potwierdzi, bo mam upatrzone rzeczy dla dziewczynki jak coś, ale czekam z kupnem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929171 przez Ada2424
Ula a prać w zwykłym proszku czy lepiej w takim dla dzieci typu dzidziuś lovela?

Monique ja będę mieć wizyte między 15 a 17 października jeszcze mam 13 października dzwonić bo póki co nie rejestrują tak wcześnie. Też się już nie mogę doczekać, najchętniej to bym dzisiaj już poszła :lol: też mam nadzieję, że poznam płeć bo to będzie już skończony 18tc a leciał będzie 19tc. Strasznie ciekawa jestem czy moje przeczucie się sprawdzi ;)

No właśnie Dziewczyny obstawiać u mnie płeć zobaczymy która zgadnie :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929184 przez mesy
zoi Anula slodka ♥♥

aggi bralam tylko w szpitalu i potem odstswilam :P i tak nic w tych cycksch nie mam to po cholere brac tabsy :P bralam bromka ale jesli bedziesz moala brac gadaj z lekarzem zeby przepisał ci parlodel dziala tak samo jak bromek ale nie ma tyle skutkow ubocznych....no i drozszy iest bo za opakowanie 60 zl...ale warto zaplacic. Ja parlodel bralam prawie 2 lata...a bromka jak bralam w szpitalu to sie zle czulam.

patryk dibrze sie ma na mm :P dzis nawet kuwa 3 kupy mi walna :woohoo: aggi jest mleczko z hippa na kolki , wzdecia i zaparcia jak bedziezz przechodzila na mm to ci je polecam. Patryk z brzuszkiem ma sie ok po tym mleczku i nawet perdiatra nam pochwalila to mleczko ...mowila zeby do 3 miesiaca je podawac a potem przejsc na inne zeby minsc ten okres kolek....

julka...no nie była bym pewna ze dziecko do 3 mieisaca sie nie przemieszcza haha my mamy ochraniacz na jednych szxzeblach zeby mlody mial widoki i kuzwa oststnio obudzil sie z glowa kolo szczebelek :woohoo: nie wiem jak on to zrobil ale on ogolnie ruchliwy iest strasznie. ...strsch z niego oko spuszczac jak na przewijaku jest .

ide dzis do ginki ...w ogole przy kapieli znalazlam jednego szwa :S masakra myslalam ze mam wszystkie scisgniete...
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929185 przez monique1983
Ada - ja mam 14.10 połówkowe, a 17.10 wizytę u mojej gin, także mam nadzieję, że coś się wyjaśni :). Musze się jeszcze wybrać tą glukozę zrobić, ale jakoś mi się nie spieszy zbytnio :whistle: Ja u Ciebie obstawiam chłopaka :)

Julka - to chyba mam jeszcze czas :) Pokaż zdjęcie ściany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929189 przez mesy
ulka masz


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929190 przez ulka1983
Monia to idziecie jak burza :woohoo: ja w czwartek wyjeżdżam z samego rana :)

Ada jak nie są mocno brudne to w dziecięcym przepierz :) a jakie madz przeczucie ? Bo ja myślę że
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Julka fajne to było z tym opadnieciem brzucha :laugh: wiemy wiemy nie znasz dnia ani godziny ale wiesz że to nie uniknione ;) ściana skończona a foto nie ma ej w kulki lecisz czy co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929192 przez ann-sunshine
Aggi Ferri mądrze gada, tym bardziej że ty już i tak podajesz trochę mm więc Maksiowy brzusio przyzwyczajony jest. To co najważniejsze i najlepsze już i tak mu podarowałaś przez te niemal dwa miesiące, kochana zrujnujesz sobie zdrowie, a Maksio potrzebuje zdrowej i silnej mamy na wiele wiele lat jeszcze :-*

Moja mama też ani mnie ani brata nie karmiła piersią, bo jak ja się urodziłam to mama była chora i mogła mnie dopiro po tygodniu zobaczyć więc już byłam na butli, a z bratem też sobie nie poradziła, bo nikt jej nie pokazał jak karmić i jakoś brat nie mógł się przyssać jak trzeba więc też był na butli. Odciągała wprawdzie mleko, ale ręcznie więc szybko u niej laktacja się skończyła. I co i ma dwójkę zdrowych dzieci, hmm a właściwie dorosłych już ludzi.

Ada jak pluszaki będą dla ozdoby pokoju to możesz w normalnym proszku, ale jak chcesz żeby dzidziuś miał pluszaki w łóżeczku i blisko siebie to poczekaj jeszcze i przed porodem w dzieckowym proszku przepierz.

Monique a my 14.10 mamy pierwsze szczepienie

Ada dziewczynka

Z tym że dziecko na początku nie przemieszcza się po łóżeczku to prawda, a tym bardziej jak zapakujecie do spania w rożek to nie ma bata żeby do szczebelek dopełzło.

Julia ściana ładna? Coś tam jeszcze w końcu dorysowane jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929194 przez mesy
yhy moze teraz udalo sie dodac zdjecia :/ wkurza mnie to juz ze raz wchodza zdjecia raz nie :huh:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929193 przez ulka1983
Mesy dziekuję :kiss: on jest taki przystojny że napatrzeć się nię mogę :woohoo: slodziak :) a ta kołyska to wielka jest :blink: ja myślałam ze dziecko szybko z niej wyrośnie a jednak trochę z niej skorzysta :)

Dziewczyny a wy u mnie jaką płeć obstawiałyście od poczatku ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929202 przez mesy
ulka niby wymiar 90/40.... no poki dziecko nie skuma ze moze sie podniesc dzieki szxzebelka to moze korzystac z kolyski ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929205 przez ulka1983
Kupie sobie taka sasasa :whistle: niektórzy mówili że to strata kasy bo dziecko szybko wyrosnie ale z czego dziecko nie wyrasta :laugh:

Ej
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
w brzuchu 3 dziecko a mi tak się te maleństwa podobają ze szok :blink: jak mi nie przejdzie to chyba mąż mnie z chaty wywali :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929206 przez mesy
ulka co bys nie skonczyla jak ci na tlc 19-cior haha

no wyrasta ale kolyska tj najlepszy zakup dla malego jakiego dokonalam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl