BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #929299 przez Ada2424
Monique a masz numer do swojej położnej lub ginekolog? Może zadzwoń i zapytaj.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929317 przez ulka1983
Asiaa no nie powiem bez wsparcia ze strony dziewczyn to bym sie nie odważyła na ten wyjazd :) ja tez miałam wrażenie ze Wojtkowy balon leci do mnie :silly: kiedy dokładnie wizyta ?

Ferr taka ściana też by była zarombista :woohoo: a jeszcze 3 d to zwierzaki by były jak żywe :woohoo: dzięki :kiss: :kiss: nie pytam po czym wnioskujesz ;) szkoda że mi tego wcześniej nie powiedziałaś bo zajrzałam dzisiaj do lumpka a tam piękny niebieski pajacyk i co nie kupiłam bo jak ktoś widzi coś niebieskiego u mnie to zaraz słyszę o chłopczyk będzie B) ty jako jedyna u Gwiazdki synusia obstawiałaś i trafiłaś :laugh:
Reszta dziewczyn milczy a to znaczy że ich zdaniem dziewczynka bedzie :laugh: :whistle:

Julka sąsiadka miała 10 dzieci i nawet już nie zdążyli jej do szpitala z ostatnim dowieźć a z 19 porodem to chyba jest tak jak mówisz :S i co głowy ci Gwiazdka nie urwała :P

Monia super ta kołyska :) ja jednak kupię tą co Mesy bo ona z wyposażeniem ok 250 zł a wydatki inne też są ;) dziewczyny na styczniówkach tez juz od jakiegoś miesiaca z glukozą walczą a mamy dopiero teraz 25 tydzień niektóre mniej :S a mój lekarz w tym temacie milczy B)

Aggi ja miałam dla Natalii NAN ale tylko pudełko bo miała zatwardzenie ale jak Maksowi służy to super :) ciekawe ile jeszcze antybiotyków ci podadzą :(

Betka przegląd podbity to najważniejsze :laugh: mi tez pani doktor to sugerowala ze za duzo mysle a wcale tak nie było :angry: ale w 6 cyklu trafiliśmy i to najważniejsze i wam też się uda :) a czy chłopiec czy dziewczynka natura zdecyduje sama ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929318 przez mesy
aggi no mi w szpitalu mowili ze jedno opak starczy... no tak jak julka pisze w glowir sie krecilo i ogolnie slabo mi bylo... dokladanie na noc najlepiej ;)

ferr mnie jakos od polowy sierpnia gonilo :/ ale tak co dwa dni... chodz zdarzało sie ze vodziennie .....
mnie nawet ns porodowce przed lewatywa pogonilo haha

Patryk dzisiaj sie zbuntowal i kwekal mi caly dzien ...nawet na spacerze dal popis :dry: a ja sie tak postaralam i znioslam gondole z wozkiem...a ten szal :/ bylam u ginki przyszlam i T mi go oddal bo tez sobie z nim nie radzil ....masakra jakas :whistle: ciezki dzien dzis Patryk mial.... wkoooorwilam sie i dalam mu 135 ml mleka pokwekal i teraz spi.....daj bog niech pospi chociaz mi do 12 ...eh...... nie no dzis przeszedl samego siebie :/ w dzien pospal mi tyle , ze zdazylam sie wykapac.....a kup to chyba 5 dzis zrobil :huh:

julka fajnie to wyszlo w pokoju Wojtka ;)

Moni ja glukoze robilam w 23 tc ...
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929326 przez ferritka
Ulka :kiss: :kiss: za to że czuwasz cnie :kiss: :kiss:
mogłaś kurefka kupić ten pajacyk.....zawsze jak nie Twój to pacz ile tu kuzynów do obdzielenia jest :evil: :evil: :whistle: :kiss:

Mesy, no to wychodziłoby że tak ok 6 tyg przed porodem się zaczęło u Ciebie!!!! no to brawo , bo to wychodzi na to że zaczęło się i u mnie powoli rozkręcać :blink: :huh:
Patryś czuł, że byliście dzisiaj sami bez T i dał popis żeby Ci się nie nudziło :silly: a tak serio to..ja nie wiem jak bedę sobie radzić z takim kwękającym dzieciem :S chyba się rozpłacze razem z nim :pinch:

w ogóle to cięzko mi się oddycha, chyba mi Kuba w klatce piersiowej siedzi i uciska płuca ..najgorzej jest wieczorem, a nie daj bóg jakbym tak zjadła kolacje, zachciało mi się siku to...można się normalnie udusić :side: hmmm

co to jeszcze miałam??
aaaa naszły mnie jakieś płaczki i się poryczałam, całe popołudnie z dooopy jakaś jestem zrozpaczona, zła i płaczliwa :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929330 przez ferritka
kurefka nie widzę swoich wpisów więc walne jak kompletny świeżak wpis pod wpisem- wybaczcie...

Ulka teraz mnie naszło, ciś jutro po tego pajaca będzie na dzień chłopaka jutro jak znalazł !!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929332 przez mesy
ferr jakos 4 tyg przed ;)

oj poradzisz sobie poradzisz ;) ja nawet dalam sie Patrykowi dzis wyplakac mysle poryczy i sie zmeczy.... a to tak nie dziala....to dziecko jest niezniszczalne :woohoo:
mam nadzieje , ze jutro mi to wynagrodzi i bedzie dzeczny :)
A Patryk chyba czuje ze cos nie tak bo sie T kloce ostwtnio....kloce hm... nawet tego tak nazwac nie wolno bo on mi cos dogada a ja wale focha jak stad do Kielc :P bo juz mnie tez wooorwia :P on jak choragiewka raz taki humor raz taki.... a ja to kuzwa ze stali jestem :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929333 przez mesy
;>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929334 przez moofka
ferri bo to trzeba trzy posty strzelić żeby się nowa strona ujawniła :S

mesy no nie może być non stop różowo :P będzie więcej takich dni :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929339 przez ferritka
no nie :ohmy: no to jak 4 tyg przed to by się u mnie Dr Cud na tej wizycie ebnął o tydzień a z OM o dwa..ni w ząb..może mi coś zaszkodziło :sick: fałszywy alarm :woohoo:

haha ja też zawsze myslałam że jak dziecko sucho ma w gaciach, pełny brzuszek i nic się nie dzieje to płacze bo tak i uj i że jak się wypłacze to się zmęczy i przestanie :blink: czyli ta teoria przy Patryku poszła w krzaki :silly:
weź T walnij żeby nie fikał bo u Ciebie teraz znowu hormony wariują bo wracają do normy i ma Cię nie wkurzać :angry:

: a najbardziej to chce już do siebie wrócić, boziu jak człowiek się odzwyczaja od mieszkania z rodzicami :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929349 przez mesy
T hormony nie interesuja :huh: odgrywa sie za cala ciaze , ze sie zgryzal i byl dla mnie mily .... ale nie ze mna te numery :evil: rano jak eblam focha i sie nie odzywalam to az w dooope wchodzil no ale pozniej zas pokazal :ohmy: ja se go musze wychowac na nowo haha ale dam rade , nie dam sie :D bedzie chodzil jeszcze jak w zegarku :P chlopy wcale nie sa trudne tylko ten zas wykorzystuje moja slabosc :/

ferr mi Patryk tez cisl , ze ciezko sie oddychlo....to macica cisnie na przepone...ciotka mi podpowiedziala , ze jak lezalam , zebym rece nad glowe dawala i mi to pomagalo , bo oddychalo sie lzej ;) ferr wiesz Patryk to czlowiek i tez moze miec gorszy dzien ;) zreszta ten dzien dzis jakis powalony...

moof nie no spoko takie dni sa tez potrzebne , zeby docenic te dni dzecznosci haha nie narzekam , ale jak jutro mi da do biwatu to biore go w auto i robie rundke po miescie hehe ponoc mnie tak dziadek wozil jak dawalam popalic :evil: moze i tu to zadziala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929351 przez Pinezka
Ulka - ja obstawiam lasencje u ciebie, zreszta u Ady tez :) Jakos tyle tych chlopcow juz, ze dla rownowagi dziewczynek wiecej by sie przydalo :)

Gwiazdka - sliczny Antos, i wyraznie mniej opuchniety :kiss:

Zoi - piekne dziecie, dobrze, ze zdazylam zobaczyc zanim fote usuniesz ;)

Chudzinka - jak tam weselicho?

Ferri - fajnie, ze wrocilas na foruma, bo sikam z twoich tekstow :woohoo: A propos - bede dzis musiala bobra oporzadzic, bo powoli sie do tych nielegalnych walk kwalifikuje :woohoo: :whistle: a tu usg niedlugo ;) Wreszcie do mnie zadzwonili z tego szpitala publicznego, mam w ta srode na polowkowe sie pojawic. Prywatne polowkowe 13/10, wiec przynajmniej dziecia w miare regularnie bede podgladac ;)

A dzis - UWAGA - pierwsze dwa kopniaki zaliczylam :lol: :ohmy: Zadne tam motylki babelki, tylko od razu mi maly dwa razy z zaskoku przylozyl :silly:
Podziękowania: ferritka, zoi, ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929369 przez ulka1983
Mesy wirus u nas krąży mam nadzieję że u was to nie to :S czyli Patryk idzie w ślady mamusi i autkiem chce pojeździc :laugh: :laugh:

Ferr teraz piknie ;) zanim ja urodzę to tu wyszystkie chłopy będą duże :laugh: e tam pajaca odpuszczam a swemu chłopakowi juz kupiłam bokserki z napisem super chłopak :)

Pinezka dzieki ma byc to bedzie :) gratuluje pierwszych kopniaków :kiss: to dobrze ci dzidzię prześwietlą jak 2 usg się szykują ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929370 przez Anabelle
Niech mnie ktoś podładuje proszę ;)
Antek zasypia ok 21 a ja najchętniej poszłabym z nim, muszę się jednak dzisiaj wypucować, głowe umyć, jutro jade do ludzi :D
W srode gin, mam nadzieje, że włosy nadal będą świeże :D bez jaj, nie bede 2 razy w tygodniu myć :P

Pinezka jak ci dobrze :D
Też chce kopniaki! A u mnie takie kizie mizie, szuru buru, puku puku - ale grunt, że coś żyje :D

Chciałam was nadrobić, ale jak zobaczyłam z 70 postów to opadłam z sił. Idę się kąpać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929381 przez aggi
moof ciągle się waham ale jestem coraz bliżej podjęcia decyzji. Narazie napewno będzie dostawał w nocy mm. Lekarka w sumie powiedziała żeby najpierw mu wprowadzić jeden taki posiłek a później całkowicie przejść dopiero.. jutro wybieram się do ginka niech mi przepisze tabletki

betka tak wiem o co chodzi przecież niby tak samo jest z dorosłymi jedni jedzą coś czego drudzy nie jedzą a wszyscy żyją tak samo, tylko jakoś tak poruszyło mnie to że jest taki nacisk na karmienie teraz..... ech

ulka wiesz co on tylko w nocy raz dostawał póki co i to nie codziennie. I problemów nie było. Ale lekarka powiedziała że jak będzie tylko takie jadł to może być problem. W sumie póki jest cyc to i trawienie lepsze

mesy dzięki za info :kiss:

moni ja glukozę dopiero chyba w 32? tyg robiłam bo tak mi lekarz kazał


padam z nóg
a niedługo mały się obudzi
mam naciągnięte swoje mleko a później mm w nocy dostanie
antybiotyk zjedzony i zaraz lepiej w cycu
echhhhhh jutro do gina się wybieram

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929382 przez moofka
mesy kiedyś za przeddzieciowych czasów czekałam na autobus i jakiś facet jeździł w kółko po ulicy, mijał mnie ze 20 razy, myślę
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
jakiś a on właśnie dziecko usypiał :side:

Pinezka gratuluję pierwszych kopniaków :)

Miałam iść wcześniej spać a wybieram umywalki :blink:

Aggi będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl