BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #929207 przez Ada2424
Ula moje przeczucie od samego początku mówi mi że będzie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ale zobaczymy ;) dlatego tak ciekawa jestem czy się sprawdzi czy nie :cheer: ja u Ciebie cały czas obstawiałam dziewczynke B)

[/url] [/url]
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929212 przez ulka1983
Mesy :P do tylu nie dam rady z moimi przerwami pomiędzy dziecmi :laugh: ale aż tylu mieli :woohoo: teraz trójka to dużo B)

Julka dobrze kombinujesz z tą wróżką :laugh: a chyba ze tak to czekamy na foto może następnym razem się uda :) Wojtek poczeka na ciocię albo się pospieszy :silly:

Co ma znaczyc ze bałyście się obstawiać :S przeciez kazdy ma swoje zdanie i tyle ;) uświadomcie mnie wreszcie to może wyprawkę kupię :laugh:

Edit

Julka pieknie to wyglada :woohoo: :woohoo: warto było czekac i nic tam nie brakuje no chyba że za jakis czas księżnczka się pojawi ;)

Zazdroszczę tego urzadzania pokoiku dla dziecka bo to taka frajda :silly:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929213 przez moofka
julka no ja myślę, że komu jak komu ale nam tutaj Wojtka pokażesz B) ten balon jest mega :woohoo:

monique a jaką glukozę Ty teraz robisz? tak jak julka pisze na obciążenie to sporo za wcześnie.

ja obstawiam, że teraz się jakieś dziewuszki poujawniają na usg B)

ulka widziałam tą rodzinkę co mesy pisze - niezła jazda :blink: i pokazywali dziadka jak wymieniał imiona wnuków i o jednym całkiem zapomniał :evil: a tatuś w notesie miał pozapisywane daty urodzin co by nie przegapić, w sumie to w każdym miechu mieli imprezę :blink:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929215 przez ulka1983
Moof przy takiej rodzince to bez notesu ani rusz :laugh: to dziadek i tzk byl dobry jak 18 zapamietał :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929216 przez Asiaa
Ula jestem, jestem :kiss: podczytuję, ale weny do pisania brak. Dobrze, że dziewczyny namówiły Cię na ten wyjazd ;)

Wszystkie dzieciaczki śliczne są, te jeszcze w brzuszku i te już na zewnątrz :)
Oczywiście trzymam kciuki by u Gwiazdki kartofelka szybko się poprawiło i za szybki poród u Julki ;)

Aggi jesteś bardzo dzielna, ale może faktycznie lepiej by było przejść na mm byś nie musiała się męczyć. Dziewczyny dobrze piszą, najważniejsze przeciwciała i tak już dostał ;)

Julka ten balon jest super namalowany :woohoo: taki realistyczny ;)
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929217 przez ferritka
Julkaaa aaa skąd masz komodke :blush: :blush:
czaderska ściana, jak bedę Kubasowi robić pokój to też mu coś na ścianie odlotowego walne... może dżungle z zyrafą i słoniem :woohoo: :woohoo:

Ulka ja myslę że u Ciebie synek...ale nie pytaj po czym wnioskuje B) będzie funfelos Patryka, Wojtuli, Maxa, Anteckiego i Kubasy :evil:

Julka opadł Ci już brzuch :P sasasasasasaasasasa


mesy a pytanie z dooopy mam, kiedy się u Ciebie czyszczenie zaczęło??? bo tak mnie dzisiaj naszło że cały czas w kiblu spędzam :whistle: :blush:
A Patryk to cudo nie do opisania ;]] i ma w deche szkarpetunie :woohoo: :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929240 przez ferritka
buu nie lubie nie widzieć postów buuuu :angry: :angry:

haha taa to są święci ,żyją jak Bóg nakazał bez zabezpieczenia bo to grzech...tyle tylko że ta rodzina jakoś sobie radzi, dzieci szczęsliwe, zadbane ,kochane, stać ich na wszystko...ale Julka co fakt to fakt, jak już 19 rodziła to chyba nawet nie poszuła :blink:
hehehe i z tego co kojarze to tam wszystkie dzieci mają imiona zaczynające się na J :woohoo: kurcze blaszka tak wymyśleć 19 imion na jedną literkę to też sztuka B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929241 przez monique1983
Mesy - to mówisz, że zadowolona jesteś z kołyski? :) Cudny ten Twój Patryk :)
Ula - też muszę kupić kołyskę do naszej sypialni, łóżeczko będzie mieć u siebie w pokoju bo w sypialni mi nie stanie. Zastanawiam się nad taką, bo ma ten bezpieczny mechanizm z funkcją blokowania, no ale droższa, bo tamte na allegro chyba koło 300 zł się znajdzie.

www.smyk.com/troll-nursery-kolyska-anna-...0,swiat-niemowlaka-p

Julka - no teraz to zgłupiałam, ale wpisałam w google i faktycznie jest napisane, ze robi się między 24 a 28 tygodniem, to nie wiem dlaczego ona teraz mówiła, żeby zrobić :pinch: Fajnie wyszła ta ściana :)

moof - zaznaczyła mi zrobić glukozę na czczo i glukoza OGTT 75 g po 2 h.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929243 przez aggi
Ann ja tez miałam
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
jak ci trochę na palec spłynie to poczujesz :P fuuuj. teraz mam jakieś
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


ulka
echhh takie rzeczy to mi opowiadają osoby które usilnie chcą bym karmiła.. no cóż już Wam kiedyś pisałam że dowiedziałam się co ze mnie za matka. Echhhh

ferr ja prałam pościele i te osłonki na łóżeczko :) dzięki za te słowa kurka chyba mi brakowało takiego kopa

moofka niby dużo niby nie bo w sumie jak odciągam to butlę naciągnę ale nie zawsze

Ada ja prałam w Loveli i suszyłam na słonku na ogródku a później czesałam je szczotką żeby puszyste były :)

julka własnie ginek mi wspominał o bromku bo to chyba o hamowanie prolaktyny chodzi. Jestem zakochana w tych malowidłach u Wojtusia ! :woohoo:

mesy właśnie mi ginek gadał że można się słabo czuć po tych tabletkach na zatrzymanie.. a powiedz jak bardzo źle się czułaś?? i ile czasu to się niby bierze? urooooooooczy Patryk :kiss: :kiss:


byłam u lekarki
powiedziała że mam codziennie raz dawać mm młodemu
a potem dopiero przejść całkowicie jak się zdecyduję
Narazie mam
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i nic mu nie jest po nim bo kilka razy dostawał już
któraś go podawała???? ale powiedziała żeby potem zmienić na HA
jutro idę do ginka pogadam z nim o tabsach na zatrzymanie
mówił że przepisze jak tylko będę chciała więc tyle dobrze
aha no i znów mam antybiotyk
normalnie lekoholik ze mnie będzie :sick:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929251 przez Ada2424
Monique śliczna ta kołyska, bardzo mi się podoba :)

Dzięki Dziewczyny :kiss: dzwoniłam do Męża ma mi kupić albo proszek albo płyn z loveli albo dzidziusia i jutro biore się za pranie ;) piękna pogoda ma być do końca tygodnia to musze wykorzystać niech schną na ogrodzie bo zimą na grzejnikach kisić pluszaki nie uśmiecha mi się.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929268 przez monique1983
Julka - no właśnie nie, jak robiłam na początku ciąży to pierwszy raz glukoza wyszła mi poniżej normy, jak badanie powtórzyłam drugi raz to w granicach normy. Nie wiem dlaczego tak mi powiedziała, żeby zrobić, jak patrzyłam to spotkałam się na innych forach czy wątkach, że niektóre dziewczyny miały po 20, po 21 tygodniu też robioną, nie wiem dlaczego tak, wolałabym żeby zrobić tak, żeby było dobrze, chyba, że z jakiegoś powodu o którym ja nie wiem, tak zdecydowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929273 przez moofka
ferri Ty uważaj z tym Kubasowym pokojem bo ja już Zośce tyle atrakcji zaplanowałam w jej królestwie że chyba nie pomieszczę :woohoo:

julka ja myślę, że nie tylko 19tego porodu się nie zauważa ale pewnie się nawet nie zauważa kiedy się to dziecko zrobiło :P uśmiałam się z tego że brzuch Ci się oddzielił od biustu :woohoo:

monique może dopytaj ginki kiedy masz zrobić i dlaczego jeśli wcześniej, bo obciążenie zalecają robić 24-28 tc. szkoda by było żebyś musiała powtarzać :sick:

aggi a zdecydowałaś się już przejść na mm? ja nie miałam styczności z tym mlekiem. bądź dzielna i nie daj się omamić innym! to Twoja decyzja :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929278 przez betka81
Hej..hej...hej...

Ula jestem, jestem! Poprzedni tydzień miałam tak zawalony, że ledwo Was doczytywałam ale o odpisaniu to już mowy nie mam bo zajmuje to dużooooo czasu....
Ja już po owu miałam w 11 dc, w 10 dc test pozytywny. I w sobotę byłam u mojego gina. Przebadał, zajrzał wszędzie i był pęcherzyk wielkości 19 mm i w sobotę wieczorkiem pęknął bo bolało ze 2 h.
Rozmawiałam z nim o planowaniu płci...i powiedział mi, że współżycie wcześniej później to nic nie daje bo plemniki docierają w kilkadziesiąt minut ale jest jeszcze okres kapacytacji od 3 do 6h więc z tym dooopa. Trzeba by było stworzyć takie warunki w środku aby przeżyły tylko jedne! A reszta to natura. Była u niego para, która chciała mieć córkę bo w domu dwóch synów. Współżyli przed owu kilka dni i 3 syn się właśnie urodził. Więc to pozostawiam już naturze i tyle.
Przepisał mi luteinę podjęzykowo bleeeee i mam brać przez 8 dni a później odstawić. Lekarz stwierdził, że u mnie wszystko jest pięknie i książkowo i w moim wieku to powinnam zajść w ciążę na pstryknięcie palcem....ale ja nie zachodzę bo podobno za dużo myślę. To tyle u mnie.
Ula wypocznij nad morzem!
Cały czas trzymam kciuki za Antka Gwiazdkowego!

Dzieciaczki Nasze forumowe wszystkie są boskie i takie śliczne :kiss:

Aggi przestań! Moja starsza też była tylko na MM i wcale nie jest przez to gorsza od innych dzieci a nawet niczego jej nie brakuje bym powiedziała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929286 przez meli1990
to teraz ja zgłupiałam bo lekarz mi kazał zrobić po 21 tygodniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929298 przez monique1983
Meli - też mam zagwozdkę z tą glukozą, tak myślę, że najwyżej tego nie zrobię na tą wizytę, tylko na następną, pewnie nie będzie pamiętać czy mi to teraz zlecała czy nie, a z drugiej strony myślę, że może powinnam słuchać swojego lekarza. Sama nie wiem, jeszcze mam chwilę czasu to zobaczę, co zrobić. Na jdnej stronie znalazłam taką informację "W ciąży wykonuje się test przesiewowy między 24 a 28 tygodniem ciąży (czasem lekarz zaleca zrobić to badanie nawet wcześniej, można też spotkać się z informacją, że powinno być zrobione między 21 a 26 tygodniem). "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl