BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 6 miesiąc temu #929600 przez monique1983
Dzięki dziewczyny, że posprawdzałyście jak to było u Was z ta glukozą. Z tego co widać to lekarze różnie zlecają jedni przed 24 tygodniem, inni po 28 tygodniu, czyli nie zawsze w tym przedziale 24-28 tydzień. Stwierdziłam, że skoro mi zleciła to zrobić teraz, to zrobię przed samą wizytą, chyba wie co robi. Najwyżej jak trzeba będzie to powtórzę później.

Ann, Ula - miłego odpoczynku dziewczyny :)

Ula - ja też nie rozumiem tego zjawiska z wybrzydzaniem płci. Szkoda, że niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy jakie to jest szczęście donosić ciążę, a potem urodzić zdrowe dziecko, ehh szkoda słów...

moof - a ciotki pozdrawiają Sofiję :kiss:

Julka - hehe, to się nie zapatrz czasem :P
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929603 przez mesy
Julka to ze nie ma teraz skurczy to nie znaczy ze to sie nie zmieni :P mi polozna mowila , ze mieli taka pacjentke co o 18 zero skurczy miala a o 12 w nocy na porodowce wyladowala :P wiec miej sie na bacznosci :P

Taa tez to slyszalam ze jak sie farbuje wlosy w ciazy to bedzie sie mialo rude dziecko :P

A teraz uwaga , uwaga ....Patryk wazy 4120 :woohoo: polozna powiedziala , ze super przybiera na wadze i jak go tydzien nie widziala to pierwsze co jak go zobsczyla to powiedziala ze pulpecik nam rosnie :D
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929620 przez monique1983
Dziewczyny w poniedziałek w Lidlu będą ciuszki niemowlęce jak by ktoś był zainteresowany :)

www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=431
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929622 przez martyna_z
Witam wszsytskie i przesyłam buziaki dla dzieciaczków :)

Proszę mi tu bez marudzenia miejscówki zwalniać ;P bo ja w przyszłym tygodniu testować będę, mam nadzieję że tym razem zaskoczyło, jakieś takie optymistyczne myśli mi po głowie hulają :) Może dlatego że jak się nie udało to po @ idę zaraz do gina i jakoś mi to humor poprawia...

Co do wyboru płci to osobiście znam dziewczynę, która kilka nocy przepłakała że będzie miała drugiego chłopaka... Szkoda gadać. Same dobrze wiecie że niejedna wiele by dała żeby w ogóle urodzić zdrowe dziecko.
Ja zawsze chciałam mieć pierwszą dziewczynkę, ale to tylko taka chęć, bo gdyby był chłopak to byłabym tak samo szczęśliwa. Teraz w zasadzie to już nie wiem co bym chciała, czy chłopca czy dziewczynkę.

Ferri Ty chińczyka a ja mulata :) Moja mama mi tak wkręciła, że mam murzyna sobie szukać bo mieszane dzieci są takie śliczne i koniecznie żeby miał kręcone włoski ;)
A ja chciałam piwnookiego i wyszłam za bruneta, byłam przekonana że piwnookiego, a teraz trzy lata po ślubie dopatrzylam się że on ma oczy niebiesko-zielone i może lekko wpadające w brąz, taki kolor trudny do określenia i mu powiedziałam że składam pozew rozwodowy bo myślałam że ma inny kolor oczu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #929627 przez moofka
tatuś zabrał Zośkę na spanko to czytam :)

Ulka umywalka wybrana, jeszcze tylko milion innych rzeczy i będzie spokój :side: nie mam pojęcia kiedy Zośka się obróciła, w 32tc miałam usg i już była głową w dół i tak została do końca. a ten nowy chętny niech spada na drzewo a nie się wciska na Twoją miejscówkę :ohmy:

ferri z tym sikaniem to ja pamiętam, że pod koniec to masakra była bo przy myciu rąk znowu mi się lać już chciało :pinch:

Asiaa a jak ja wcale nie farbuję włosów to cooo?! Zośka łysa powinna być?! :woohoo:

julka a rozwarcie jakieś już masz? :huh:

mesy to kawał chłopa już masz w domu B)

Zośka dziękuje za pozdrowienia i buziaki ;) ona jak się dorwie do klawiatury to uruchamia takie opcje co ja nawet nie wiem że takie istnieją :whistle:

zrobiłam dzisiaj mężowi na dzień siusiaka ciastko 3bit i się zaraz porzygam bo zjadłam wieeeeelki kawałek :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929648 przez mesy
Aggi namierzylam cie :evil: :whistle: :whistle:
Moof no kawal , kawal.... az sie boje co bedzie za miesiac jak on tak przybiera na wadze :dry: ale dobrze przynajmniej zdrowy ;)

Martyna hehehe zes dowalila z tymi oczami :P

Moof o mamo ale bym zjadla takiego 3bita :whistle: smaki robisz :P
Jutro chyba se kupie jakies ciasto... jak tak dslej pojdzie to nic nie zrzuce z nad programowych kg... poki co stracilam tylko te 7 kg co w szpitalu zostawialam i waga ani rusz :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929650 przez moofka
mesy dla Ciebie i innych łasuchów ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:
Podziękowania: mesy, monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929667 przez ulka1983
ogarnęłam 2 zebrania w sumie łatwo poszło ;) skarg na dzieci nie było to na wycieczkę zasłużyły i jeszcze dostałam jak w jednej tak i w drugiej klasie funkcję skarbnika bo tak rodzice sie do tego rwą że szok ale wolę to niż zebrania na które muszą chodzić przewodniczący klas :sick:

Mesy co ty teście to chcą żebym jechała bo dziećmi nie będą się musieli cały czas zajmować :P pięknie pulpecik przybiera ;)

Asiaa coś czuję że dobre wieści mi na imieniny przyniesiesz :) ale czad z tymi włosami :woohoo:

Julka nie dam sie ;) Wojtek poczeka aż wrócę :whistle: swój wątek miesieczny lubię ale ostatnio dołączyły takie osoby że jakoś nie chce mi się zaglądać ale polubiłam pare dziewczyn więc będę zaglądać chyba ze ciśnienie mi skoczy ;) ciekawe jak to mężowi wytłumaczysz jak Wojtek będzie czarny :laugh:

Ferr jest taka koleżanka i lubię ja ale ostatnio rzadko zagląda :) Kuba granatowy :blink: no niezłe te dzieci teraz będą nam sie rodzić foto musicie wstawiać zaraz po porodzie :P

Moni ja dziś miałam mnóstwo pytań dotyczących płci mojego dziecka B) jak urodzę kogo innego będą męczyć :laugh: dzięki za info o lidlu :)

Martyna trzymamy kciuki :kiss: ciężkie przypadki się zdarzają ;) no mamusia niezły pomysł miała :laugh:

Moof umywalka to tylko wierzchołek góry lodowej wiem coś na ten temat ;) to moje dziecię ma jeszcze czas na fikołka B) ale z ciebie kuleżanka o 22 częstujesz mnie ciastem :P nie korci mnie słodkie ale dziękuję :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929675 przez emma
Ula,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jula, dziękuję za ostrzeżenie, choć nie brałam pod uwagę tych placówek, bo jestem przekorna i unikam tego, co modne ;-) byłam na wizycie i dr przekonała mnie do Kasprzaka, a pod uwagę brałam jeszcze Inflancką.

Aggi, twój synek ślicznie się uśmiecha :-)

dobrej nocy wszystkim!
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929680 przez aggi
julka napewno niedługo się rozhula na całego zobaczysz :) !

ferr hahaha uwielbiam Twoje wywody :blink: :woohoo:

moof buziaczki dla Zosieńki :whistle: mniaaaaaaaam jakie ciacho :woohoo:

julka mesy dobrze gada a ze mną jak było zero czegokolwiek wizyta u gina a tu proszę pięknie wody zaczęły odchodzić hahahaha byś widziała moje zdziwienie i potem tekst do gina 'cudotwórca!' hahahha

martyna mi się bruneci o ciemnej karnacji z ciemnymi oczami zawsze podobali a mój mąż blondyn niebieskie oczy hahahaha także też prawie spełniłam swoje marzenia :P a dziecię jest podobne do mnie ale oczy i siusiaka ma tatusiowe :P

mesy spoko niby przy karmieniu się chudnie a ja po szpitalu miałam wagę jak przed ciążą a teraz 2kg przybrałam :S nie widzi mi się to no ale ja cały czas w ciastkach siedzę....... non stop jak nigdy :pinch:

ulka dziwne przypadki się trafiają ale masakra bez przesady taaaaaaakie pierdoły pisać :dry:

emma to jego ulubione zajęcie ostatnimi czasy :D dzięki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929702 przez aggi
ostatnia i pierwsza ;)
Dzień dobry B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929734 przez Agnilla
Jula kuwa :lol:
EJ muszę napisać do moderatora, suwaczek mi się spsul,jakie kuwa 3mce :ohmy:
Pediatra kazał zmienić smoczki w butelkach na większy przepływ a ja przeżywam jakby mi dziecko maturę pisało :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929749 przez ferritka
Julka hahahah no obrazek adekwatny do aury i dzisiejszego samopoczucia :lol:

jak mi coś wlazło w boczek :ohmy: chodzę że nogę lewą ciągnę za sobą, fajnie kufa a dzisiaj muszę w miasto wyruszyć :S nie dość że gruba to kulawa :angry:
jedyny plus tej pogody to to że kupiłam se fajne buty na jesień to se dzisiaj w nich pośmigam na lansie :woohoo:

aaaa październik!!!!!!!!!!!!! a to znaczy, że za 30 dni listopad!!!!!aaaaaaaaaaaaaaa czymcie mnie bo pękne z zachwytu :woohoo: :woohoo: ale mnie się coś zdaje, że to właśnie mój miesiąc jest :blush: coś za mną 27.10 chodzi

hahaha martynka, taaa piwne oczy..chyba jak Twojego wyhaczałaś to sama cała piwna byłaś :lol:
Aggi a Ty to masz tak jak ja..ja lubie taki typ Kolina Farella a Kręgiel świński blondyn :blink: ale nie wymieniłabym :blush:

Agni, weź Petunia za chwile Ci z kawalerem na niedzielny obiad przyjdzie !!! :woohoo: jak to leci!!!!

Mesy, jaaaa fajnie Patryk przypakował :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929757 przez ferritka
Julka na 14.11...ale nie czuje tej daty nic a nic...w ogóle to jeszcze tyle czasu jest a ja spanikowana że to już ten czas :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929759 przez ferritka
i 5 ....

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl