BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 4 miesiąc temu #948990 przez Ada2424
Dziewczyny może Wy się orientujecie...po obciążeniu glukozy po 1 godz 153,50 norma do 160, po 2 godz 130,20 norma do 140 jest ok czy podejrzenie cukrzycy?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948992 przez meli1990
sama dałaś sobie odpowiedz podając normy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948999 przez Ada2424
Meli ale nie wszędzie w laboratoriach normy są takie same i dlatego zgłupiałam i sama już nic nie wiem

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949034 przez betka81
Hej, hej hej

zancik i jak śliwki pomogły czy jeszcze nie próbowałaś?

aggi to Maks grzeczniutkie dziecko jak towarzyszył mamusi u fryzjera. Ja musiałam małą zostawiać z moją mamą lub z M jak miałam wypadzik do fryzjera.
Aggi mi się wydaje, że za dużo spędzam czasu pod kocykiem bo niewiele jem a pupa rośnie :(

Ada dla mnie glukoza też była ochydztwem z odruchem wymiotnym to piłam ale ja na pomysł z cytryną wtedy nie wpadłam.
A łóżeczko śliczne i ta zieleń prezentuje się zajefajnie.....
Hemoglobina w ciąży leci strasznie ja zawsze miałam sporo poniżej normy.
A co do glukozy to lekarz będzie się pewnie sugerował normami podanymi w Twoim laboratorium, tymi jakie masz na wynikach podane więc się nie martw.

martyna oby w sobotę nie było kumulacji :S

A ja dzisiaj miałam chyba lepszy dzień bo zrobiłam 2 prania i posprzątałam mieszkanie i jeszcze miałam Igę cały dzień ale normalnie odcinek krzyżowy błaga męża o zaje....... masaż bo chyba przegłam z tym sprzątaniem.
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949070 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

padłam ha ha ha ha ha Wojtuś wymiata :laugh: :laugh: :laugh:

Ada cukry w normie

Betka oby dziś było ciut lepiej jak wczoraj ;) i tak każdego dnia

Gosia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949078 przez aggi
cześć :kiss: :kiss: :kiss:
kawka już za mną ;)
Maksior obok mnie łobuzuje.
Jeśli wstawanie w nocy zalicza się pod skok rozwojowy to właśnie go mamy ;)
no chyba że z głodu ta pobudka o 1;30 bo w sumie jakoś mało jadł przez dzień...
No więc nocka u nas 20-1;30-6;30-8 ;) a pospałabym jeszcze ojjjjj.... szczególnie widząc
-5 za oknem :evil: :evil: :evil:

Ada śliczne łóżeczko super się z zielenią komponuje :) mi glukoza smakowała bo mi zimną zrobiły a na zewnątrz upał był :P lemoniadka :D Oby wyniki były ok :) co do wyników wydaje mi się że po 2h ciut za wysoko ale po 1h nie miałaś robione? Mi wyszło też po 2h prawie tak jak norma czy nawet ciut wyżej miałam już nie pamiętam, ale gin powiedział że po 1h było super więc po 2h mam się aż tak nie sugerować. Że niby dlatego każe robić po 1h i po 2h. Nie martw się na zapas :kiss:

mesy to chyba mój się w Patryka bawi :D pobudka w środku nocy :P

meli ważne że jest super już z wynikiem ! Ale teraz to odpoczywaj :*

betka w Twoim stanie takie sprzątańska urządzać ! Zwariowałas :D Ale ja to samo robiłam w ciąży... :P

julka ja taką spiralkę na łóżeczko chciałam kupić, fajnie się sprawdza??? WOjtek cudny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949080 przez mesy
Julka Patryk też tak jęzora pokazywał :P

AGGI No Patryk miał 2 noce takie :P A WCZORAJ poszedł spać o 21 jak starszak :D nie chciał za cholerę zasnąć prędzej :P ALE pospał do 6-50 zjadł meee i o 8 mi zasnął i teraz spi ;) my dziś mamy usg bioderek...az sie nie chce w taką pizgawicę wychodzić z domu :/ wózek od 6 w aucie i chyba mi ta zamarzie :evil: dobrze , że śpiworek z niego wyciągłam :P

AGGI my mamy pałąk nad łóżeczkiem i Patryk potrafi leżeć w łóżeczku i 2 godziny gadać do misiów :P
WCZORAJ JADŁ nogę misia hehe


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tu zadowolony Patryk po jedzeniu :evil:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


debiut w koszulce :P OD 2 dni nie nosi bodów :P ale dziś wracamy do starych zwyczajów :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949081 przez natkka
Julka wojtek cudny :) i tak ma dużo lepszy stosunek do skoków rozwojowych niż ja do kolejnego dnia w pracy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949085 przez zancik
Betka może już ten zły czas u Ciebie minął i teraz będzie tylko lepiej :) jeszcze śliwek nie próbowałam ale wczoraj najadłam się rodzynek i mnie ruszyło :laugh:
Julka dzięki za rady na pewno wypróbuję ;) Wojtuś cudowny :kiss:
Mari wizyte mam 30.12 no nie moge sie doczekac :)
Mesy Patryś też cudowny :kiss:
Martyna czekamy na maliny ;)
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949095 przez aggi
mesy trzymam kciuki za bioderka :) Jaki pałąk macie?? Maks ma karuzelę ale chyba się mu znudziła :P Ja mam wózek od wczoraj w garażu więc też go przymroziło pewnie ;) na ostatnim foto ma minę jakby Ci chciał wpitolić za tę koszulkę coś w stylu 'jaki mały?!' ile masz stopni w domu że w koszulce go masz? Moja mama się mądrzy że zimno młodemu w krótkim rękawie :blink: mamy gdzieś 23-24st.............
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949103 przez mesy
pozniej ci foto Aggi na fb wysle ;)

mamy wlasnie 22-24 stopnie w domie ;) w dlugim bylo by mu za ciepło ;) optymalna temp dla takich dzieciow to 23 stopnie ;) raczki przeciez tak nie marzna jak nozki ;)
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949112 przez Ada2424
Ja tak na szybko... Aggi miałam robione po godzinie i po dwóch godzinach tu masz to co jest napisane w wynikach z mojego laboratorium: po obciążeniu glukozą po 1 godz 153,50 norma do 160, po 2 godz 130,20 norma do 140 niby mieści się w normie, ale sama już nie wiem :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949128 przez moofka
hej laski :) podczytywałam wczoraj ale mieliśmy remontowe problemy i pół dnia spędziłam wisząc na telefonie :S ale już wszystko naprostowane tyle że będziemy mieli małe opóźnienie :pinch:

julka ja też się bałam tych długich czarnych okresów ale Zośka marudziła tylko tam gdzie jest zaznaczony sztorm więc może i u Was nie będzie źle ;) Wojtek rewelacyjny na foto :woohoo:

mesy ostatnia mina Patryka mnie rozwaliła :woohoo:

w ogóle to pewnie by się nieźle chłopaki forumowe pokumplowały, jakoś mi tak pasi że Wojtek z Patrykiem by sobie samochodziki pożyczali (albo wyrywali ;) ) :)

Mari jak zrobisz pompony to się pochwal :) mi może dzisiaj dowiozą kolejna porcję tiulu i ruszam z kolejnymi :cheer:

zancik jak Zośka była mała (matko jak to brzmi :side: ) to dawałam jej śliwki w słoiczku i taaaaakie sranie miała :laugh: niech i Ciebie to spotka :woohoo:

Ada fajny kącik :) ja praworęczna jestem i u nas łóżeczko w drugą stronę stoi bo mi łatwiej Zośkę odkładać :)

Asiaa heloł co tam u Ciebie?

no i zabijcie mnie ale nie wiem co jeszcze miałam pisać :whistle:
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949130 przez monique1983
Julka - ooo to widzę, że nie tylko ja miałam zalecaną tą witaminę D :) Fajne te zabawki :) A Wojtek niezły as hehe :laugh:

Mesy - ale Patryk już duży chłopak, fajne minki :cheer:

Dziewczyny jak długo stosowałyście pieluchy 1, te od 2-5 kg? Chciałam kupić kilka opakowań na początek ,ale znowu żeby się nie okazało, że szybko na 2 przejdzie i będą niepotrzebne.

A mnie od kilku dni bolą węzły podżuchwowe z lewej strony i coś dziąsła spuchły i kurcze tak myślę, że to może jakiś stan zapalny od zębów. Jutro wybieram się na wizytę do dentysty, niech na to zerknie :pinch:
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949134 przez mesy
Moni my używali 1 przez miesiąc pozniej 2 zuzyliśmy 3 paczki...teraz jesteśmy na 3 i w sumie pójdą nam 4 paczki i przechodzimy na 4..... bo 3 już są na styk...
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl