BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955285 przez Patikierc
Asiaa- Hej,i tak zrobię narazie z wyliczeń komputerka owulka za trzy dni a na testach cisza.. wiec narazie ćwiczę i wykorzystam wejścia na to co mam.

Hahah choć nie powiem że nie zaspokajam swoich żądzy haha,bo powiem wam że po odstawieniu anty jestem jak bogini hahah..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955288 przez Patikierc
Sandruska1995-weź nie gadaj :P już gratulowałam i podpisze się pod koleżanka wklej tescik:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955291 przez Patikierc
Pinezka- a ile przytyłaś? chyba nie dużo?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955295 przez Ada2424
Pinezka waga super nic się nie martw :) ja nie wiem co Ci ginekolodzy się tak wagi czepiają, jak nie za mało to za dużo :huh: u mnie mówi ze książkowo bo od 2 miesięcy przybieram po 0,5 kg na tydzień czyli 2 kg na miesiąc i licząc od spadku wagi po wzrost do dnia dzisiejszego to przytyłam 7 kg ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955297 przez Pinezka
No kurna naprawde, komentarze czasem mi rzucaja takie, jakbym nie wiadomo ile wazyla :dry: Zaczynalam od 56 kg, na poczatku spadlo mi do 54, teraz jest 66 kg, czyli 10 kg od mojej wagi wyjsciowej, a jakies 12 kg od najnizszej. Gin mi mowi, ze ladnie w normie. Dopiero od miesiaca nie mam talii :pinch:
A ty Ada super, 7kg tylko?
No ale najwazniejsze jest, zeby dziec i mama zdrowi byli, kilogramami extra zajmiemy sie po porodzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955301 przez Anabelle
Ale wam fajnie :) Tak mało tyjecie ;)
Ja niestety cały III trymestr mogłabym jeść nutellę i popijać kakao -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955304 przez Sandruska1995
Ok jutro zrobie i wkleje , :)
Ja w ciąży z małym zaczęłam od 45 kg do porodu szłam z wagą 55 kg , czyli przytyłam 10 kg . A synek urodzil się 3330 g i 55 cm :) Odrazu wróciłam do swojej wagi , taką chyba mam naturę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955322 przez aggi
dzień dobry
ale mam marudę w domu ;) skok się chyba zaczął na dobre


Ann ma rację sierpniówki na fb grupę mają nawet mnie tam ściągnęły to znaczy że jest dobrze :P

Agni mam to samo ! Gadam że brzuch muszę zrzucić a tu co rusz coś słodkiego albo inne śmiecie wpierdzielam :pinch: :pinch: przytulam :*

Pinezka to junior kruszynka będzie :) swoją wagą się nie przejmuj bo raz gadają że za mało raz za dużo a wg mnie jest tak że ile masz przytyć to tyle masz przytyć i już bo każdy organizm jest inny :)

Sandra ja zaczynałam z 50kg skończyłam z 58,5 :P A teraz mam 54 jak w połowie ciąży i przeżyć tego nie umiem ;) no ale moja wina ewidentnie bo tydzień po porodzie waga już była jak przed ciążą.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955334 przez zancik
Hey Kobietki :)
ale sie tu ruch ostatnio zrobił kurde nie nadażam wszystkiego czytać :( Mam nadzieję,że w koncu jakiś pozytywny test tu się pokaże ;) Na 16 wizyta u gina juz nie moge się doczekać jak zobaczę w końcu dzidzi :) :) oczywiście zdam relacje jak wróce ;)
Pinezka nie przejmuj się gadaniem pielęgniarek olej to niech się soba zajmą wredoty jedne ;)
Ulcia Pati jest przecudowna :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Sandruska wklej testa tutaj taka tradycja ;)
I nie pamietam co komu jeszcze miałam napisać :(
MIŁEGO DZIONKA WAM ŻYCZĘ :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955344 przez ann-sunshine
Dzień dobry

Pinezka 10 kg to idealnie. Tak jak Ada pisze 2 kg na miesiąc na końcówce to norma.

Sandra nie da się porównać tycia i zrzucania wagi gdy ma się 17 i 30 lat. Pogadamy jak mając te 30 będziesz się odchudzac. Dawaj nam tu testa to my ci powiemy czy w ciąży jesteś :-p

Zancik trzymamy kciuki. Trochę ci zazdroszczę teggo pierwszego podgladania

Ale depresyjna pogoda buuuuuu
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955348 przez Sandruska1995
Ćwiczyłam wczoraj zeby zrobic zdjecie testu , moj M sie pytal czy napewno dobrze sie czuje latalam bo clym domu przez 20 minut i co dupa, tego bladziocha na zdjeciu nie widac. Postanowilam ze rano powtorze, wstalam o 8 i poszlam zrobic a tam , nawet cienia drugiej kreski. Nie wiem o co chodzi . :/ Dzis moj 26 dc - 11 dni po owulacji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955351 przez zancik
Ann a ja mam stresa mam nadzieję,że wszystko bedzie ok :) Oj a pogoda naprawdę depresyjna ja juz chcę wiosnę ;)
Sandruska trzeba powtorzyc test albo poczekać do @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955365 przez aggi
zancik trzymam kciuki za wizytę i oczywiście czekamy na fotkę maleństwa :D

Ann u mnie też taka pogoda :(

Sandruska może to nie była ciążowa krecha tylko ta druga co tam jest? Jak się przyjrzeć to na każdym teście widać tę drugą, która pod wpływem danego hormonu ciemnieje. Przynajmniej mi się tak zdarzyło raz a w ciąży nie byłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #955368 przez ann-sunshine
Sandra czekaj do terminu @ i się wyjaśni

Aggi a widziałaś prognozy pogody? Załamałam się, ma tak być do czwartku!!! a w nocy bezchmurne niebo :evil: :evil: :evil:

Zancik kazda z nas się stresowała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955371 przez Ada2424
Zancik spokojnie kochana :kiss: ja do tej pory stresuje się przed każdą wizytą, wszystko będzie ok czekam na wieści i foteczke :)

Sandrusia i po co było ci robić test przed @ teraz tylko mętlik w głowie sobie narobiłaś, czekaj zawsze do terminu @ i dopiero rób test, wtedy wszystko jak na dłoni ci wyjdzie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl