BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 11 miesiąc temu #650618 przez ferritka
tylko za kostkę, opcji nie ma B)

frog dowaliłaś z tymi zwieraczami :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #650619 przez Agnilla
Dag bez jaj nic nie ugram ;)
no ja te trampki wczorajsze to niskie wzielam. a dzis portki co sobie kupilam w cropp'ie, to takie boleczudijan ;) zajebiaszcze :)

normalnie jeszcze bromergonu nie wzielam a juz mi sie humory zmieniaja :P


jeśli od wczoraj schowały się ( tak jak ja za drzewem, jak było bieganie na wf'ie :P ) jakieś żołnierzyki to właśnie z premedytacją ubiłam je gorącym prysznice, i like it :lol:

dobranoc Wam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650691 przez Kaś_O
Ann no właśnie dowiedziałam się tego po fakcie, na pogotowiu lekarz mi powiedział że jak paracet nie działa to mniej wiecej po 2h mogę podać ibuprofen i tak na zmianę jakby zaszła potrzeba. Na razie gorączka znika i wraca. Czarek je mniej ale je i pije. Lek podajemy jakoś raz na 8h albo więcej więc nie jest najgorzej. To pierwsza jego jakakolwiek choroba i szczerze mówiąc jak termometr wskazał mi 40 to byłam biała z przerażenia. Ale już łobuzuje ostro w dzień więc wraca do siebie :)

Niestety temp dopadła i mnie :| jestem strasznie zła bo czuję się bez życia całkowicie, ledwo siedzę pod kołdrą z ciepłą herbatką i co chwila zasycha mi w gardle. Na razie termometr wskazuje 38/37,8 więc mam nadzieje że więcej nie zobaczę. Dostałam kanapeczki z czosnkiem od męża i herbatkę z miodem. Mam nadzieję że pomoże.

Ann normalnie trzymam wszystkie kciukasy za Twojego synka :D

Moofka nie martw się, ciąży zalety wszystko na nią można zrzucić :P ja w sumie nie jem jakoś więcej chociaż czasem mam ochotę na jakieś smakołyki. W sumie przez mdłości to momentami nie mam w ogóle ochoty na jedzenie. Najchętniej to bym z wyra czasem nie wychodziła ale niestety z Czarkiem ciężko się przeciwstawić jak bierze za rękę i ciągnie do zabawek.

Kurde mam nadzieję że ta temp nie zaszkodzi maleństwu :| jakoś tak wchodząc w ciążę byłam pewniakiem a teraz dygam o wszystko :( dziewczyny może macie jakieś doświadczenie z temp w ciąży??

Witaj Edyta, niestety nie pomogę bo się na tym nie znam, ale ściskam mocno i naprawdę masz super podejście mocnej kobitki. Sądzę że faktycznie teraz masz jeszcze wysoki poziom hormonu co może fałszować wynik. Bo jak już z Moofką sprawdziłyśmy jak się robi testy owu w ciąży to wychodzą 2 kreski, nie maliny ale 2 kreska się pojawia.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650692 przez ann-sunshine
Kaś biedulinko 3maj się dzielnie. Dobrze by było gdybyś mogła tę gorączkę wyleżeć i wyspać. Przy synku będzie ciężko. Byłam chora w 8 m-cu ciąży i czosnek, miód i cytryna, woda morska do nosa + tantum verde do gardła, na gorączkę w razie konieczności paracetamol i dużo snu to jedyne na co lekarz mi pozwolił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650723 przez edytaaa
Dzień dobry:) bardzo dziękuję wszystkim za rady i odpowiedzi. To ja faktycznie teraz jeszcze nie będę szaleć, poczekam do pierwszej @ (mam nadzieję, że się wreszcie pojawi....)i wtedy ruszam z testowaniem na całego. W takim razie do zobaczenia za jakiś czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650725 przez edytaaa
Kaś, ja jak swego czasu przez chwilę byłam w ciąży i dopadło mnie przeziębienie, to brałam takie tabletki dla kobiet w ciąży-prenalen grip albo jakoś tak. Ale to w sumie są same naturalne składniki-czosnek, malina, coś tam jeszcze-które można normalnie wcinać i nic nie łykać. Ja brałam, bo za czosnkiem nie przepadam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #650853 przez lilijka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #650876 przez mloda
Musze się Wam dziewczyny pochwalić :)
ogólnie to z narzeczonym mamy małe zoo :P
kury (jedna siedzi na jajach i będą pisklaki)
króliki (niedługo będą małe narzeczony chce hodować żeby nasze dziecko dobre mięsko jadło)
a ja mam papużki faliste i nie mogłam doczekać się pierwszych pisklaków... pierwsze ok 15 jaj wywaliłam bo zmarzło przez zime ale zniosły następne i tak czekałam czekałam aż się dzisiaj doczekałam!!
dwie papużki mają po 1 pisklaczku :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650880 przez ann-sunshine
Młoda super :-) to roboty macie pewnie sporo z takim zoo. To jeszcze tylko wam "pisklaczka" brakuje ;)

Lil, no kurcze, patrz, też się trochę obawiam, że z pierwszym nie było problemów, a teraz się wszystko rozjechało i już tak prosto nie będzie. No nic, daję sobie czas na zaskoczenie bez wspomagaczy do końca wakacji, a jak się do tego czasu nie uda, to też idę sprawdzić czy jaja rosną jak trzeba. A za ciebie, i pozostałe regulujące cykle i stymulujące jaja (Agi i Iss) trzymam kciuki, oby to wasze czekanie było jak najkrótsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #650883 przez Agnilla
Lil, chyba mi nic innego nie pozostalo :unsure:
ale fakt, te 3 kg w dol to ja bym chciala ;)
zaraz biore kalendarz i musze podliczyc co i kiedy, bo mam sie zglaszac do gin w konkretnych dniach, a ze do niej to sie zapisuje duzo do przodu wiec zaraz policze i jutro z rana ide sie zapisac. a najlepsze jest to, ze mam dzis 29 dc a w ogole sie na okres nie czuje. gdyby nie to, ze podbrzusze mam wywalone i twarde, to zero objawow. ba, cycuchy pameli byly kiedys tam jeden dzien a potem znowu luz, nawet maz dzis stwierdzil, ze to nie sa okresowe :P nic mnie nie boli, nie kłuje. zarąbiście...tylko żebym ten okres dostala, a nie ze mi zaniknie, bo to juz bedzie jazda. a czasem se mysle, o mowila ze jaj nie mam a przeciez w ciaze zaszlam w Mrągowie :P
mloda, nooo kongratuluje ;)
nie mam na tym kompie, wkleilabym Ci moje dzieci :) 3 nimfy ;) tzn. od wyprowadzki mojej mieszkaja u rodzicow, ale zajebiste sa ;)
Ann, dzieki :* ale ja na serio musze chyba sie wyzerowac. a tak bym chciala juz sobie kocyki poszyc ;)
Ferri, jak sobie przypomne to nasze chorowanie, bez lekow, bo to na ciaze :lol: naiwne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650889 przez mloda
Agnilla ja też mam 2 nimfy :) siedzą w wolierze z falistymi na dworze, do tego mam jeszcze yorka, owczarka podhalańskiego i kota ;p

u mnie powinna być owu w najbliższych dniach... dzisiaj 11 dc a niby na 13dc powinna przypadać... będziemy testować będziemy widzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650914 przez MoNiaaa
mloda rzeczywiscie neizle zoo macie:P pisklaczek slodziutki
mi sie strasznie nimfy podobaja ale w bloku to srednio i pewnie od rana sie dra a ja lubie pospac jak mam wolne :P

nie wiem czy sie juz wam zalilam ale wczoraj mialam mega stresa bo pokazalo mis ie trocje krwi oczywiscie czarne mysli od razu mialam ale okazalo sie ze to polecialo bo sie zadrapalam jak sobie luteina wkladalam i teraz juz ok ale i tak sie martwie czy wszystko ok..? robilam rano test i 2 krecha jest ale nie tak intensywna jak kontrolna a to juz 5 dni po @ co sadzicie?

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650934 przez Agnilla
myślę Monia, że się za bardzo nakręcasz, sorry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650950 przez moofka
Monia nie szalej! Jest krecha i jest dobrze :) nie stresuj się na zapas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650963 przez ann-sunshine
Monia wiem że się zamartwiasz i się boisz ale krecha jest. Malina nie musi być bo to nie test owu ;) będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl