BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

11 lata 5 dni temu #651999 przez moofka
no następna nooo, proszę mnie nie denerwować! my jesteśmy grupą wsparcia i razem z Wami czekamy na Wasze owu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652049 przez Dagnes
Moof a co to za pakiet? Może coś podpatrzę od ciebie żeby przyoszczędzić.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652061 przez moofka
ja mam pakiet z pracy w luxmedzie, za 3 dychy miesięcznie mam wszystkie wizyty i badania za free. teraz na pewno mi się przyda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652065 przez Dagnes
O widzisz, bo ja też mam zamiar robić w luxmedzie. Koleżanka całą ciążę tam robiła badania ale nie miała żadnego pakietu i mi mówiła ostatnio że na te moje to ponad 200 zł muszę szykować. A jak się wykupuje ten pakiet? W placówce?

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652068 przez Dagnes
Teraz doczytałam, że masz z pracy więc ciekawe czy indywidualnie też można.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652179 przez ferritka
bry :))
Kaś ,ja odczytuje testy po 10 min bo wcześniej to ja nie mam nawet testowej kreski, potem pojawiają się po kolei :cheer: czary B) B)


a ja se testuje ale jakoś specjalnie nie przykładam do tego wagi, bo gdyby mnie Aga nie pytała który to dzień cyklu to bym nie wiedziała :cheer: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 9 lata 4 miesiąc temu #652182 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652259 przez moofka
Dagnes pewnie mają jakieś pakiety indywidualne ale sądzę, że ceny dużo wyższe. firma w której pracuję jest całkiem spora i dla dużej liczby pracowników są wynegocjowane te pakiety.

witaj julka! pisałam dopiero co że my tu jesteśmy grupą wsparcia i można do nas o wszystkim i o niczym :) uważam, że dobrze że się w końcu odważyłaś pójść do ginekologa. to normalne, że boisz się diagnozy ale nie panikuj! każda z nas się tu czegoś boi a reszta potrafi pocieszyć i postawić do pionu więc dobrze trafiłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #652285 przez Agnilla
A tam będę bezplodna to sobie przynajmniej kupię bilety na bora bora, może być w jedną stronę:P właśnie pedaluje na rowerze bo był spontan w macu :D Jula dobrze, że do nas wpadłas , sernik masz? ;) nie denerwuj się iss nie ma @ a ja nie mam jaj :P czyli od wczoraj jadę na bromergonie bo mam podwyższoną prl . A tak w ogóle to chyba doszło u mnie do niepokalanego poczęcia bo dziś 30dc a ja @ nie mam ;) pewnie jutro pojutrze się pojawi:/badaj się czym prędzej i nie zapomnij o serniku ;)
Halo halo Kaś!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652286 przez mloda
czesc julka! nie możesz z góry zakładać najgorszego :( będzie dobrze :) zobaczysz!! starasz się od stycznia a ja znam pare co starała się 10 lat i ma teraz syna a badali się i lekarze twierdzili że są obaj 100% zdrowi więc nie każdej kochającej się parze w owu może się udać.

u mnie dziś kolejne narodziny
narazie 2 ale jutro chyba będą kolejne

pisklaki :kiss:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652291 przez gosia28
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: napisałam takiego posta, o takiego długiego i mi skasowało. Tera nie wiem co miałam napisać.

Pierwsze co. Julka witam, mam nadzieję, że z nami zostaniesz i będziesz dzielić si,ę swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Powiem Ci tyle, że ja miałam kilka dobrych miesięcy monitorowanych w sensie wizyty u gina- będzie owulacja(trzeba działać) i wizyta potwierdzająca owulkę, a jednak w ciążę nie udawało się zajść. Więc nie jest to tak, że baraszkowanie w dniu owulacji=ciąża. Jeżeli sytuacja się przeciąga należy zbadać drożność jajowodów. Idź do dobrego gina, który Cię poprowadzi jak należy.

Pojawił się temat pęcherzyków.
1 sprawa pierwszy dzień @ liczy się od krwawienia, NIE PLAMIENIA!!!! i po 17.00 godzinie liczy się od dnia następnego!!!
2 pęcherzyki rosną na dobę ok. 2-3 mm więc lili ważne ile miały mm podczas badania, dwa dni różnicy to dużo!!! Pomyśl, licząc 3 mm dziennie to jest 6mm za dwie doby. Więc powiedzmy, że miały po 15 mm, gin uznała, że nie będzie owulki, a tu dwa dni i mają 21mm i jest git :) trzymam kciuki mocno, gorąco :)

ja dziś byłam u gina.
Infekcja wyleczona:)
Owulację stwierdził, że była :)
Małpiszona nie ma :dry:
33 dc :ohmy:
test ciążowy negatywny :angry:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652331 przez lilijka
gosia28 napisał:

Pojawił się temat pęcherzyków.
1 sprawa pierwszy dzień @ liczy się od krwawienia, NIE PLAMIENIA!!!! i po 17.00 godzinie liczy się od dnia następnego!!!
2 pęcherzyki rosną na dobę ok. 2-3 mm więc lili ważne ile miały mm podczas badania, dwa dni różnicy to dużo!!! Pomyśl, licząc 3 mm dziennie to jest 6mm za dwie doby. Więc powiedzmy, że miały po 15 mm, gin uznała, że nie będzie owulki, a tu dwa dni i mają 21mm i jest git :) trzymam kciuki mocno, gorąco :)


no właśnie nie wiem dlaczego ja od plamienia liczyłam a to plamienie to jak pamiętacie było u mnie 2 czy 3 dni nawet więc wychodzi na to, że byłam u ginki w 14 dc a powiedziałam jej że w 17 i może dlatego stwierdziła brak owulki. To było 4 dni temu więc może coś mi urosło ale nie chcę się nakręcać...Tak czy siak praca domowa odrobiona kryzys zażegnany :)

Gosia pamiętaj, że niektórym testy ciążowe tak szybko nie wychodzą- mi dopiero 5 dni po terminie @ :) więc jest nadzieja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652333 przez lilijka
Agnilla napisał:

A tak w ogóle to chyba doszło u mnie do niepokalanego poczęcia bo dziś 30dc a ja@nie mam ;) pewnie jutro pojutrze się pojawi:/badaj się czym prędzej i nie zapomnij o serniku ;
Halo halo Kaś!!


Może coś na wczasach zmajstrowałaś? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652359 przez Agnilla
nie wiem, ale od 3 dni nie bylam w kibelku i brzuch mam jak w 3 m-cu :/ ostatnio miałam to brazowe cos przepowiadajace i dostalam po 31 dniach, teraz nie mam nic. pozostaje czekanie. chyba czas do loza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652372 przez gosia28
brązowe coś przed @ nie jest niczym dobrym. Zazwyczaj świadczy o niedomodze lutealnej i jeżeli się powtarza trzeba skonsultować z gin.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl