BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

11 lata 5 dni temu #651291 przez Agnilla
dzień dobry :)
laski, jak Wy sie tak martwicie o ciaze, to sobie pomyslcie, co musimy przezywac my Iss, Lil i ja. cieszcie sie kazdym dniem, zdrowo odżywiajcie, odpoczywajcie i będzie good :kiss:
Młoda, mnie się wydaje, że jesteś jeszcze przed owulką. ja takie bladziochy ma przez pół cyklu, a owulki wcale. dziś bądź czujna, być może dziś zobaczysz dwie malinowe krechy a to będzie oznaczało, że owulacja będzie w ciągu 24-36 godz :)
miłego dnia ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651295 przez MoNiaaa
mloda chyba rzeczywiscie jesczez troche do owulki

agi to nie chodzi o to ze zakladamy najgorsze ale jak sie w koncu dostanie taki skarb i sie tyle na niego czekalo to czlowiek drzy zeby go nie utracic
u mnie odkad krwawienie ustalo to jestem spokojna :)

a krwawienie w 2 ostatnich ciazach oznaczalo u mnie to ze nie ma juz dzidzi :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651314 przez issska1986
hej,

Moniś, ja nie byłam w ciąży ale chyba też bym się zamartwiała, ale pozytywne myślenie robi cuda :lol: :lol:

mloda, jeszcze nie owulka, musi być ciemniejsza lub takiego samego koloru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651338 przez Agnilla
wiadomo, że każdy się martwi, chodzi mi bardziej o to, że nakręcanie się nic nie pomoże, a wręcz może zaszkodzić, nerwy nie wskazane w Waszym stanie :) bedzie dobrze, zobaczycie mamuśki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651467 przez lilijka
Dziewczynki HELP HELP HELP!!!

Pomóżcie proszę bo nie wiem co jest grane :( :( Od początku...
Okres dostałam 23 kwietnia (jeśli liczyc od plamienia) i poszłam do ginki 17 dnia cyklu i powiedziała że mam dużo pęcherzyków, żaden dominujący i z owulki nici i żebym wzięła CLO następnym razem.

Dzisiaj mam niby 21dc i zrobiłam test owu i dwie maliny! Od wczoraj śluz płodny. Co jest grane? Jeśli liczyła bym nie od plamienia to bym miała dzisiaj 19dc czyli akurat owulka bo cykle mam 32 dniowe.

Czy to możliwe żeby mi urosły te pęcherzyki? Albo się baba pomyliła ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651471 przez MoNiaaa
lili ginka zawsze mogla sie pomylic albo pecherzyki szybko podrosac ja sie nie znam dokladnie oze gosia ci tu powie ale jak masz maliny i sluz to do dziela!!!!teraz czekamy na maliny na ciazowym!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651480 przez Agnilla
Lil, mnie też Gosia mówiła, że pęcherzyki mogą dorosnąć, więc się niczym nie stresuj tylko działaj!! jeeeeedziesz ;) aja trzymam kciuki, bo jak nie ja to chociaż Ty pokaż, że masz jaja ;)
a ja dziś 30 dc, jutro/pojutrze zawita waćpanna @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651496 przez lilijka
MoNiaaa napisał:

lili ginka zawsze mogla sie pomylic albo pecherzyki szybko podrosac ja sie nie znam dokladnie oze gosia ci tu powie ale jak masz maliny i sluz to do dziela!!!!teraz czekamy na maliny na ciazowym!!!


Dziękuję kochana:) A Ty się już nie stresuj- wszystko będzie dobrze. Nie można myślec negatywnie.

Agnilla płakac mi się chce pierwszy raz maliny widzę na owulacyjnym (zeszły cykl się nie liczy bo to przez furaginę:) No ale mogłyby tak urosnąc? Ginka była pewna... Czy te dwie maliny to zawsze na owulacje są? K...coś nie wierzę :lol:
Kochana jakby to była prawda i by się udało to wysyłam Ci pocztą CLO i resztę testów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651502 przez MoNiaaa
lil widocznie podkarmilas je swoja wiara skoro sa maliny to powinna byc owulka do tegu sluz wiec masz 2 pewnosc dzialaj ile wzlezie a noz sie uda :)

lil nie mysle negatywnie staram sie naprawde pozytywnie nastawic na te 9 miesiecy :)
nie mam zamiaru sie uzalac itp dopoki nie wystapi znowu jakies krwawienie bo to jedyny objaw ktory wywoluje od razu lzy!! ale oby jzu nigdy wiecej!!!!

lilka to mozesz jeszcze dos tyczniowek dolaczyc!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651503 przez Agnilla
no i mamy świadków, wzbogacę się :D
nie ważne co mówiła gin, może miała wadę wzroku ;) jak masz i maliny, i sluz to zajeżdżaj starego, jesteś w tym najlepsza :P moja idolko ;)
ja trzymam mocno kciuki!! i będę teraz odliczać dni do Twojej @, która nie nadejdzie!! :)
ps. mam nadzieję, że się już pogodziliście, jak nie to macie ku temu okazję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651525 przez lilijka
)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651530 przez moofka
lil może Ci się owu przesunęła i pęcherzyki później urosły, są wskazania do działania :silly:

ja dzisiaj mam wolne a zachrzaniam jak mróweczka, od rana nic tylko sprzątanie, a na 16 idę do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #651534 przez Agnilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dag mowi, ze jej sie sprawdza i ma juz na mysli kolejna, ktora zajdzie, moze jej o Ciebie chodzilo ;) nie nakrecaj sie tylko dzialaj :) powiedz mu, ze okej, wybaczasz mu ;) ja bym polecała co 2 dni, daj się zregenerować :)

moof, tylko nie przesadzaj tam za bardzo! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651536 przez lilijka
moofka napisał:

lil może Ci się owu przesunęła i pęcherzyki później urosły, są wskazania do działania :silly:


możliwe całkiem bo może nie powinnam liczyc od plamienia tylko od normalnej @ i może jak ona usłyszała że to 17dc to stwierdziła no way owulacji nie będzie :)

Ja Ci już to pisałam żebyś się nie przemęczała! Nadstawiaj gołe dupsko! :laugh: Masz byc nieskalana pracą- pamiętasz? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #651542 przez lilijka
Agnilla napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pamiętam jak pisałaś o tej akcji :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dag mowi, ze jej sie sprawdza i ma juz na mysli kolejna, ktora zajdzie, moze jej o Ciebie chodzilo ;) nie nakrecaj sie tylko dzialaj :) powiedz mu, ze okej, wybaczasz mu ;) ja bym polecała co 2 dni, daj się zregenerować :)


Bo Dag usłyszała że CLO zarzucę i stwierdziła że mi pęcherz giganty porosną :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl