BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #963957 przez Ada2424
Pinezka bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Asiaa trzymam z Julitka mocno kciuki :)

Aggi zdrówka dla przystojniaka Maksia :kiss:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963977 przez majka1987gnoWlkp
szyfrem walicie a ja się muszę domyślać :) dobrze że inscenizacje już tu miałyśmy bo bym w życiu nie skumała o co kaman :D
Asia mono zaciskam :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963984 przez gwiazdka2014
Hej

WOJT jaki juz duży... Ale się zmienił

Asiaa musi się udać....

Chudzinka w walentynki test??

Widzę ze inscenizacja się utrzymuje... moja mała pomyłka :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963985 przez natB
Aggi dzięki za pamięć, miałam do Was pisać w sumie... ale zawsze coś... u mnie cisza, spokój... złapałam ostatnim czasy lekkiego doła, owu nie było, ciąży też nie... także walczę dalej, odstawiłam hormony, bo po co mam się faszerować i liczę na cud... za bardzo mnie sprawa przerosła no i tyle :]... skończyła się @ i stwierdziłam, że jeszcze jeden cykl przetestuje, a i kupiłam inofolic... czekam na przesyłkę... nie zaszkodzi, a może pomoże...

z lepszych info dziś jadę z Władem na zajęcia "Akademia Roczniaka" w sumie kawał drogi od nas, bo jakieś 50 km, ale nic bliżej nie ma... dziś temat "gotowanie" także 3majcie kciuki za humor małego, wrzucę później foty...

Patikierca ja wierzę, że kropek będzie... głowa do góry... bardzo Tobie kibicuję :*:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963999 przez joanna1991
Witajcie laski. Oto relacja z wizyty od ginki..a wiec dawka leku na tarczyce zmniejszona,bromergonu mam brac polowe tabletki, macice i sluz mam "piekna" , pytala sie mnie czy dobrze policzylam kiedy mialam @ bo pecherzyk jeszcze nie pekl i kazala mi brac Duphaston przez 10 dni, a jak do maja nie zajde w ciaze to pomysli nad inna strategia.. szczerze to chyba sie troche podlamalam,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964003 przez Sandruska1995
Joanna Trzeba być dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964012 przez Miluniaa
Joanna rozumiem CIebie najgorsze jest to czekanie a sie chce teraz juz... a tu po owulce trzeba czekac na okres jak przyjdzie znow schodzi miesiac i tak w kolko ... no ale nie ma rady trzeba . Mam nadzieje , że nasze czekanie w koncu zostanie wynagrodzone takze glowka do gory trzmam za Ciebie kciuki ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964015 przez mesy
Asia trzymam kciuki:)

Chudzinka jak tam u Ciebie na froncie ? Czekam i czekam na efekt :)

Agg i zdrówka dla Maksa...pat też poległ :S. Gada przez nos :huh: osluchowo niby ok....kaszlu nie ma a spikow jak nie było widać tak ich nie ma :/ ma suchy katar :/ dziś będziemy się inhalowac....


Dziś pat zjadł swoją pierwsza zupkę jarzynowa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964017 przez Sandruska1995
Chyba czas wstrętnych choróbsk :evil: Mój mały też dziś rano wstał z kaszlem , zapchanym noskiem i gorączką :(
Muszę go wykurować do piątku bo ma bal przebierańców . Teraz sobie śpi już od godziny 11 , tak mi go szkoda jak ten kaszelek go męczy , a po weekendzie pewnie czeka nas lekarz :angry:

Chudzinka Jak u Ciebie? Właśnie czekamy na efekty :kiss:

Pati I jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964019 przez joanna1991
Dzieki dziewczyny za wsparcie :*
MILUNIA kochana zobaczysz ze jeszcze w tym roku zafasolkujemy. Musimy tak myslec bo trzeba :)

A zapytam was moze to glupie pytanie ale chcialabym wiedziec a na google glupot sie naczytam wiec wole zebyscie mnie doinformowaly :) co sie dzieje jak pecherzyk graffa mi peknie? No dzis niby mam 18 dc a w 20 dc pekaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964020 przez Miluniaa
Wtedy gdy pęknie pęcherzyk oznacza to, że nastąpiła owulacja, czyli uwolnienie dojrzałej komórki jajowej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964037 przez gwiazdka2014
Joanna ja byłam u lekarza po mojej owulacji po przytulankach, a on do mnie ze pecherzyk nie pękł o nic z tego nie będzie w tym miesiącu.... mmmhmmm moje dziecie ma zaraz 5 mcy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964077 przez Agnilla
Asiaa mowie do Poli ze ma trzymać kciuki a ona paluchy zaciśnięte do buzi wsadzila i tylko 'ja ja ja'.także wie co ma robić ;) :kiss:
Joanna dupek to nasz forumowy kumpel, wielu, nas pomógł, głową do góry! :kiss:
Pati oby wszystko dobrze się ulozylo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964090 przez martyna_z
Wszystkim chorym dużo zdrówka, szczególnie dzieciakom, buziaki :kiss:

Asiaa trzymam kciuki!

Wczoraj odpuściliśmy przytulanie bo zmęczeni obydwoje, nie było sensu. Dziś test też negatywny, dziwne to wszystko, ale przytulańce już były bo mamy dość tego czekania na owu. I tak są niewielkie szanse na ciążę wiec nie ma co się dodatkowo frustrować.
Joanna, Milunia w końcu każdemu się uda, nie ma innej możliwości :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964100 przez Chudzinka
Joanna, czemu się łamiesz, przecież zbiłaś ładnie hormony, owu zaraz będzie, jak pęknie pęcherzyk (i chyba chodziło Ci o to, że pęka zazwyczaj, jak ma 20mm, a nie 20 dnia cyklu??), potem Dupek zadba o jakość fazy lutealnej i będzie git, nie bojaj :)
Pati, jakieś wieści?
Asiaa - no i jak tam?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl