BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #969239 przez zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969245 przez natkka
zancik - śliczny ten twój brzuszek :)
sandra - dziewczyny mają rację, jeśli masz infekcję, to możesz zarazić męża a on będzie zarażać ciebie, co przy ewentualnym zaciążeniu może być problematyczne, miesiąc przerwy to nie jest dużo. Ja mam teraz półroczną przerwę, ale dzięki temu wyluzowałam :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969247 przez Asiaa
Ula słodka jest ta Twoja najmłodsza pociecha :) :kiss:

Natkka jeszcze trochę i będziesz mogła odetchnąć, a na egzaminie na pewno sobie poradzisz :)

Zancik ładnie już brzuszek widać :)

Chorującym życzę zdrowia!

Udanego weekendu :)
Podziękowania: ulka1983, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969251 przez Sandruska1995
zancik ale fajny brzusio :) Ja mam synka Natana i każdy się śmieje ze dobrze mu dalismy na imię , bo to taki Natan szatan jest :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969255 przez Ada2424
Zancik fajny brzuś :)

A ja Wam powiem, że mój gin leczy oboje przy infekcji, tak zapobiegawczo. Zawsze jak ja miałam jakąś infekcje to Mąż razem ze mną przechodził kuracje.

[/url] [/url]
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969262 przez Miluniaa
Dziewczyny ktore brały clo powiedzcie jak sie czulyscie ? Ja w pierwsze dnie bylam super zadowolona nic mi nie bylo oprocz sennosci moglam przespac caly dzien ale z dnia na dzien czuje sie gorzej dzisiaj to moja 6 tabletka a ja sie czuje rozkojarzona ide po cos zapominam po co nie moge sie skupic na jednej rzeczy i cala w srodku sie trzese ... mialyscie cos takiego ? Myslicie ze to moze byc po tych lekach ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969264 przez Sandruska1995
Dziewczyny patrzcie moj test owu dziś z godziny 10:30. Jutro powinny być maliny .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969277 przez aklim88
Żancik - brzusio super, juz sie nie mogę doczekać kiedy mój taki bedzie

Sandruska - co do tego chłopaka, to skończenie 18lat nic nie zmienia. Chopak musiałby sie usamodzielnić, co w dzisiejszych czasach nie jest takie proste, a to tez mogłoby nie dac mu spokoju.

U mnie chyba grypa żołądkowa :blink: Alę od rana brzuch boli i wymiotowała juz kilka razy, ale miała pusty żołądek co ciekawe. Sama woda poszła. Dlatego sie obawiam. Jakby cos leżało jej na żołądku, to bu juz to zwymiotowała. A najlepsze, ze była szczepiona na rotawirusy i zawsze jak my chorowaliśmy, to ona była zdrowa. Chyba ze tutejszy szczep wirusa jest inny niż w PL. Nie wiem co zrobić zeby sie nie zarazić. Bo miec grypę żołądkowa w ciazy... O matko! Ale chyba nie ma na to mocnych



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969302 przez natkka
Ada - to masz bardzo mądrego gina, bo ja miałam już 3 i żaden jeszcze nie leczył przy okazji infekcji mojego męża, chciaż jak dostawałam maście to i mężowi kazałam się smarować tak na wszelki wypadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969307 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny! Ja w końcu wolne :) ale jutro do pracy znów :( muszę szybko się nauczyć wszystkiego żeby poprowadzić zmianę, na samą myśl brzuch mnie boli :) przy okazji umowę o pracę dostałam :) ostatnio od kilku dni szczęście mnie nie opuszcza, ale dobrze bo humor mi się poprawił :)




CHUDZINKA coraz to lepsze wiadomości od ciebie <3

ZANCIK daj nam chwilkę czasu a zobaczysz wszystkie wam tu posypiemy teściorami ciążowymi :D hi hi Ale twój brzuchol szybko rośnie :)

ALKIM ale twoja ciąża szybciutko się rozwija :D jeju to już 8 tydzień ! :woohoo:

SANDRA moja koleżanka będąc w ciąży dostała infekcji i doszło do takiego stopnia że w 29tyg urodziła synka, łobuz jest silny i coraz lepiej wygląda ale co ona przeżyła to nie chciałabym. więc dziewczyny dobrze radzą żebyś przeczekała z miesiąc aż sobie kochana wszystko wyleczysz i będziesz spokojniejsza. Nie pomyśl sobie że chcę cię straszyć bo nie o to chodzi ale chcę dobrze :*

ULA wspaniałą masz rodzinkę :* A Patrycja to normalnie cudo :*

ANN widzię że u was teraz choróbsko panuje :( Zdrowiejcie :*

NATTKA powodzenia na egzaminach ! :*
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969312 przez zancik
Sandruska mam nadzieję,że nie bedzie szatan jesli bedzie chlopiec :lol: ;) no owu u Ciebie sie zbliza :)
Joanna no czekamy wszystkie na wasze testy ciążowe ;)
Aklim i Twój brzuś nie długo taki będzie ;) jak Ala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969318 przez Sandruska1995
zancik mój to po tatusiu taki jest :P Jak jest sam ze mną w domu to anioł , a jak wróci M z pracy to wszystko robi to samo co on. Nawet muszę mu już spodenki po domu ubierać bo widzi że on też ma heh :silly:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Moje dziecko zrobiło mi dziś protest i jestem w szoku choć pozytywny, kazał zdjąć sobie pampersa poszedł do łazienki zawołał mnie i kazał wyjść , a ja patrzę przez dziurkę a on zrobił
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
, podtarł się papierem zszedł spuścił wodę i wyszedł zadowolony :woohoo: Potem dałam mu nocniczek to robił ładnie siusiu i chodził bez pampersa. Godzinę temu kład się spać to chciał żebym mu założyła , ciekawe czy mu się nie odzwidzi nocnik jak wstanie. Ale będę szczęśliwa jak wkońcu się pozbędziemy pampersów :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969330 przez zancik
Sandruska no to super postęp :) Mój chrześniak ma 3 latka to siusiu już sam idzie do wc i robi nawet deske sobie sam podnosi :) a jak chce kupkę to tylko woła żeby mu pampersa założyć ;) Mój M to znowu jest uparciuch straszny ale ja chyba gorszy hahahah :laugh: :P Jak to się mówi jaki ojciec taki syn ;) Super,że maja ze soba taki dobry kontakt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969348 przez aklim88
Żancik - Ala tak sobie. Wybraliśmy sie na zakupy i na szczescie miałam torbę foliowa w samochodzie - przynajmniej było w co łapać... W ogóle wyglada na chora, co jej sie rzadko zdarza, bo osępiała jest przeważnie jak temperatura jej podchodzi pod 40st. Nawet zasnęła w samochodzie, co juz sie bardzo bardzo długo nie zdarzyło. Nie spi w ciagu dnia odkąd skończyła 2 lata.

Sandruska - gratulacje dla Natanka. Mój siostrzeniec skończył w grudniu 2 lata i od niedawna tez protestuje przeciwko pampersom. Zakładają mu tylko gdy wychodzą gdzieś na dłużej i do snu.

My juź dawno zapomnieliśmy jak wyglądają pampersy. Nawet na noc juz nie używamy. Zaprowadzamy Alę do toalety na śpiącego jak sami już mamy iść spać i do rana wytrzymuje. Oczywiście nieraz zdarzy sie wpadka, bo np. Za późno po nią pójdziemy, ale rzadko to się zdarza.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969363 przez emilia1410
Zancik ale ladny brzuszek;))
Sanda no jutro powinny byc maliny;))
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl