BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #969660 przez joanna1991
MELI ale masz słodziaków w domciu :* Współczuję ciężkiego porodu i strach o maleństwo, na szczęście już jest wszystko w porządku i jesteście wszyscy razem w domku :*

PATI no ładne maliny :D no właśnie pochwal się jak urządziliście sobie łazienkę :D

PINEZKA no to masz przeboje z Juniorkiem :) wykorzystuje sobie też to że przy okazji do mamuni się poprzytula :) :*



Ja za nie długo do pracy... aż się nie chce.. ale coż.. dopiero w środe wolne bo w zeszłym tygodniu miałam tylko 1 dzień wolnego.. Ciekawi mnie czy w tym miesiącu będę miała maliny tak jak sobie policzyłam, w sumie moja @ zaczęła regularnie przychodzić.. Zostały mi 4 testy owu i chyba muszę sobie dokupić..

Miłego dnia kobietki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969665 przez emilia1410
aggi no ja nwm a jaka jest roznica miedzy niemowlem a noworodkiem??
patikiers ja tez biore duphaston juz 4 miesiaca na szczescie ostani. A jak sie jest w ciazy to okres po duphastonie sie nie pojawi??
Sandusia byle owocne starania były:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969676 przez aklim88
Emilia - noworodek je tylko mleko i dostaje je bardzo często. Co kilka godzin.
A niemowlę juz od 4-6 miesiąca zaczyna jesc papki oprócz mleka. Ma większy żołądek, wiec na raz zjada wiecej i na dłużej mu starcza - przynajmniej teoretycznie.
Częstotliwość podawania posiłków zależy od dziecka, każde ma inne potrzeby.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: emilia1410

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969682 przez Sandruska1995
U mnie dziś jeszcze konkretniejsze maliny spojrzcie . 16 DC dzis. :cheer: a mój M do pozna w pracy ale nic wykorzystać go jak wróci :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969687 przez natB
czytam Was na biezaco, ale w sumie nie nadazam z pisaniem i sie nie udzielam... ale jedna sytuacja mnie tak zbulwersowala,ze ciezko nic nie powiedziec...

Sandruska bije do Ciebie... sry ale rece opadaja... czy ja dobrze wyczytalam, masz infekcje, jestes na lekach, a wspolzyjesz z mezem!! czys Ty dziewczyno oszalala :D ola Pana na serio nie wierze... a cieszysz sie z malin, jak glupi do sera... no nie dziwie sie, ze stale bywalczynie albo pouciekaly, albo udzielaja sie pewnie na fb... pelen szacunek na prawde, ale Twoja niedojrzalosc nie ma granic XD... "mimo wszystko chce dziecko i heja.. czy zdrowa, czy nie, ale chce tup tup"... Twoj maz, Twoje zdrowie i Twoje przyszle dziecko, alejestes bardzo ale to bardzo nieodpowiedzialna... aaaaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969689 przez Sandruska1995
natB sorki ale chyba nikt tu z nas ginekologiem nie jest i nie rozumiem twojego komentarza. Skoro gin powiedział ze mogę działać mimo malej infekcji wiec w czym problem? :dry:

Hmm. Ja jakoś widzę ze się udzielają i nie maja jakiegoś problemu z odpisywaniem po ludzku .... Chyba ze pisze sama ze sobą haha ? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969691 przez Anabelle
Tak tak, ja sie jeszcze trzymam, tylko w weekend była imprezka urodzinowa i w ogóle nie zaglądałam. Chyba czopa śluzowego wczoraj widziałam w toalecie ale nie podbarwionego krwią wiec w sumie nadal nic nie wiadomo :P
Skurcze mam troche w brzuchu, głównie w pachwinach, a już 5 marca pełnia - ciekawe czy małego to ruszy czy bedzie miał w tyłku :P
Dzisiaj zaczął mi się 38 tc z OM i 39 tc z USG. Człowiek siedzi jak na bombie :D


Pinezka ale ci zazdroszczę, że juniorek skońćzył miesiąc. Ja najgorzej wspominam pierwsze 2 msc przy Antku więc nastawiam się dość bojowo na początek :)

Zancik tobie też meeega leci :) Już z górki :)

Myślę, że NatB chodzi o stare stałe bywalczynie które pisały tutaj baaardzo dużo a poznikały. Ja też często czytam, ale czasami stwierdzam, że nie ma sensu odpisywać :P
Co do infekcji to teoretycznie podczas infekcji leczeniu powinien być poddany także partner, a starania na okres leczenia przełożone. Początkowo infekcja dróg rodnych przy braku wykształconego łożyska czy nawet kosmówki, może wpływać negatywnie na procesy komórkowe oraz zagnieżdżanie. Możliwe są też wady genetyczne w wyniku nieprawidłowego podziału komórkowego. Do tego dochodzi sprawa, że będąc w ciąży leczenie jest dużo delikatniejsze, pH bardziej korzystne dla bakterii, a infekcja dużo trudniejsza do wyplewienia i może się ciągnąć przez całą ciążę, co super korzystne nie jest. Warto zapewnić dziecku możliwie najlepszy start, niż zagnieżdżanie w miejscu podrażnionym przez infekcje bakteryjną bądź grzybiczą.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969696 przez natB
przepraszam nie znalam definiocji "malej infekcji"... jak sobie poczytasz w internecie przy kazdej infekcji
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Po drugie fakt nie jestem gin, ale jestem kobieta... swiadoma kobieta i matka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969698 przez natB
Anabele ano dobrze, ze nie tylko ja mam takie zdanie uf.. widzisz doczytalam o tej infekcji dopiero po napisaniu moich wypocin :P... zycze Tobie Anabel szybkiegorozwiazania :)... podczytuje czesto watki i widzialam foty, ktore wrzucasz :) syn cudo rosnie, a gniazdko Wasze lozkowe godne :D takze oby szybko bobo chcialo wyjsc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969702 przez aklim88
Dziewczyny macie jakieś sposoby na mdłości i zgagę? Jem często małe posiłki, pije napar z imbiru i wymiękam.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969705 przez Ada2424
Natb w 100% się z Toba zgadzam! :) i dobrze myślisz, jakiś czas temu przeszłyśmy na fb bo tu już nie dało się wytrzymać czytając takie bzdury... ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969708 przez Sandruska1995
Dziękuje za rady dziewczyny. Tyle z mojej strony na ten temat. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969713 przez natB
Sandruska bardzo bym chciala, zebys to na prawde wziela do serca i potraktowala jako "rade" a nie to, ze chce Ciebie gnoi czy wyzywac czy wstrzynac awantury, bo ja akurat duzo potrafie ogarnac, ale niektore zachowania wolaja o pomste do NIEBA... sama bylam w ciazy i powiem Ci tak, na swoim przykladzie.. bylam mloda glupia, chcialam dziecko...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
kazda nawet najmniejsza infekcja jest to zagrozenie... czy to tak ciezko zrozumiec... mloda jestes, nie mozna miec tu teraz wszystko, zaraz... zwabi Ciebie miesiac przerwy? nie rozumiem po prostu Twojego postepowania...
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969716 przez Sandruska1995
Rozumiem Cie :) nikt nie chce przecież źle tylko dobrze radzi. :)
Nie zbawi, tylko chęci w moim przypadku to siła wyższa.. :unsure: ale teraz wiem że mogę sobie kłopotów narobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969726 przez Anabelle
Nat leci czas jak szalony ;) na pewno dam znać jak bedzie po - fotka małego bedzie bankowo ;)
Ja sie jednak mało udzielam. Pisze głównie na fb lub mamazonce.
A łóżko... mam nadzieje, że nasze łóżko 2x2 m pomieści dwóch rozbójników i nas :P bo nie wiem czy robią wieksze łóżka :D :D ale ja uwielbiam mieć dziecko przy sobie. Nastolatek to tylko patrzy, żeby go z mamą nie zobaczyli :P

Pozdrawiamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl