BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #969937 przez Ada2424
Sandruska skoro robisz po swojemu to po jaki ciul tu piszesz i oczekujesz od nas rad :laugh: smieszna jestes po prostu :laugh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969939 przez Sandruska1995
Po co się stresowac? :cheer:

Będę od dziś tylko pisała tylko co u mnie i tyle.. I odpisywala na posty. Żeby wam nie " zasmiecac " :silly:

Dziś chyba jakiś fatum , wy po mnie jezdzicie i ktoś nam w auto przywalil na parkingu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969955 przez Chudzinka
Cześć, widzę, że wiosenne burze nie tylko za oknem :-) Ale się wiosny doczekać nie mogę!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aklim, biedna Ala, mam nadzieję, że dasz rade jutro polozna załatwić, przecież już tak długo czekasz na ta wizytę. Ja tez apetytu nie mam, ale na szczęście mdlosci mam bardzo niewielkie. A Ty wymiotujesz, czy tylko Cie mdlosci i zgaga męczą?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Joanna może te kilka testów wystarczy ;-)
Miłego dnia!
Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969956 przez ferritka
cały czas -bardzo długi czas - gryzę się w język żeby tu nie napisać, ale w końcu to "mój" wątek więc mam prawo :whistle:
Aggi ale one mają swój wątek, przecież założyło go, żeby tu z nami nie pisać, nie chciały do nas dołączyć chciały same sobie..no i luz. Wtedy mi się oberwało jaka to jestem zimna sucz, obsmarowały mnie , wypisywały wiadomości na priv etc...
a teraz przyszły tu, zaśmiecają wpisami słodkopierdzącymi "powodzenia" "uda się" to odpowiedź na wszystko, nic nie wnoszą. od pewnego czasu jest tu milion wpisów o niczym :ohmy: tylko głaskanie się po słodkopierdzących pupciach... wątek stał się kompletnie niepoważny.. z założycielek i starych bywalczyń nie ma tu już prawie nikogo, bo z powodzeniem zabiłyście mega fajną grupę wspaniałych mądrych doświadczonych dziewczyn. Owszem, pisałyśmy tu też o głupotkach, ale na miłość boską , jakiś poziom wypowiedzi tu był, wszystkie byłyśmy zgrane i jedna za drugą jak jeden mąż skoczyłaby w ogień. razem tu śmiałyśmy się, wspierałyśmy i płakałyśmy.....

żal mi wątku, dużo tu naszych historii i pięknych wspólnych chwil...
a teraz zastanawiamy się jak pousuwać stąd nasze wpisy, bo jest nam wstyd...

Sandrusia..Ty jesteś ewenementem. Dużo tu było dziewczyn dziwnych i porąbanych,ale Ciebie podziwiam! gdzieś ty się uchowała dziewczyno to bez kitu nie wiem :blink: Wybacz, ale śmiem podejrzewać że jesteś podstawiona i przyszłaś tu żeby dziewczyny wkur*iać :evil: :evil: taka nasza forumowa "Mamy cie" ..

nie napisałam tego żeby wchodzić z wami w konwersacje, nie oczekuje dialogu. gdybym go chciała ,pisałabym z wami słodkopierdzące pościki o sexiku i gratulowałabym każdego nawet złamanego paznokietka..

Dziewczyny ze "starej Gwardii" błagam chodźcie do nas na fb..tam jest jak za starych naszych dobrych czasów.

ściskam i co złego to nie ja B) B)
Pozdrawiamy z Prezesem SŁODKOPIERDZĄCO <3

P.s joanna1991 ściskam i pięknego szybkiego rozwiązania ..niechaj Ci się trafi taki okaz jak mój Prezes ;) ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: julka, aggi, ulka1983, martyna_z, joanna1991, MARI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969957 przez Asiaa
Meli najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło :) Słodziaki masz w domu :)

Ann jutro wieczorem idziemy pogadać z lekarzem.

Pinezka a Junior urodził się przed terminem?

Anabelle jaka fajna czapka u Twego starszego :)

Brown witaj :)

Aklim zdrówka dla Ali i powodzenia na wizycie ;)

Chudzinka fajnie że weekend taki udany :)

Ferri :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969958 przez natB
Joanna widzisz musialam ominac to info, bo tak weszlam w watek widzisz :P... nie bylam w stanie chyba wszystkiego czytac heh :)... a co do testow, ja zamowilam 50 kolejnych i czekam na przesylke i ruszam do boju :)... powodzenia :)

Chudzinka ola pana u Ciebie juz 7 tydzien :D zaczyna sie robic powaznie... fajnie, ze tak wszyscy z Wami przezywaja cieszcie sie, placzcie do woli, nalezy Wam sie :)..

wywolalam burze i nie wiem, czy potrzebnie... bo ta burza juz nie pierwszy raz :P ale jak to mowie po kazdej burzy przychodzi slonce, nawet na chwile :P :P...

aggi wspolczuje chorobsk :( u nas na szczescie zro infekcji... na razie zwlekam ze szczepienie mmr i trzecia dawka tego tam kolejnego bo boje sie ze jak pojdziemy do przechodni to Wlad sie czyms zarazi, a panuja w kolo rozyczki, krztusce i odry... masakra jakas ://... takze czekam do konca marca i idziemy... u nas nie ma podzialu w przychodni na chore i zdrowe maluchy, wszyscy sa tak samo umawiani :/... zdrowka dla Maksa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969959 przez zancik
Ło cholerka ale się tu dzieje :woohoo: :woohoo:
Bella Antoś słodziak :kiss:
Brown 24 Witaj :)
Martyna działajcie działajcie owocnie oczywiście :) Trzymam kciuki ;)
Ferr co u Was? dawno Cie nie było :(
Aggi to czekanie na kasę jest najgorsze :evil: :evil: No to już połowa leci czas jak szalony oby druga połowa też tak zleciała ;)
Aklim ucałuj Alę bidulka :kiss: :kiss:
Gwiazdka a co u Was?
Sandruska sorki,ale dziewczyny maja trochę racji w tym co piszą.....Niektóre się nic nie udzielają bo pewnie szkoda im słów jak muszą sie powtarzać itd.Radzimy jak możemy,ale jak Ty i tak robisz po swojemu to nie ma się już czasem po prostu cierpliwości :whistle: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969971 przez Sandruska1995
Nikt nie każe czytać wam na sile moich postów :silly:
Ale posmiac się można z co niektórych wypowiedzi teraz :P

Piekna pogoda hah :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969977 przez aklim88
Chudzinka - mam tylko mdłości i zgagę i żołądek tak mi się skurczył,że jem mniej od Ali gdy jest zdrowa. nie wymiotowałam jak na razie (odpukać) ;)
W ciąży z Alą, to nie miałam żadnych dolegliwości. Pod koniec tylko byłam zapuchnięta. Mój mąż się śmieje,że ciekawe ile tych fasolek tam rośnie skoro teraz takie wzmożone dolegliwości ;)
Cieszę się,że bardzo Chudzinek/ka Ci nie dokucza za bardzo ;)

Ala ma gorączkę i jakimś cudem udało mi się ją położyć spać. Jak ten wirus na mnie przejdzie... o la boga z tutejszą służbą zdrowia... nie chcę nawet o tym myśleć..

Sandruśka - lepiej słuchaj bardziej doświadczonych, bo za niedługo nikt nie będzie na Twoje posty odpisywał...



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969979 przez Anabelle
Łooo nawet Feritkę przywiało :P i bardzo dobrze! ;D
Nie wiedziałam, że prezes to już taki dorodny 3, 5 miesięczny mały człowiek :) :) :)


Chudzinka aż się uśmiechnęłam do monitora po twoim poście.
To taka piękna, czysta radość w rodzinie. Coś niesamowitego - warto przeżyć i samych takich pięknych chwil ci życzę, bo zasłużyłaś! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969980 przez joanna1991
AGGI no mówie ten czas leci jak szalony :) A jak człowiek już się uspokoi i tak nie myśli to już w ogóle :) Ja również trzymam kciukasy za was :*

ADA no właśnie wszystkich mi was tu jakoś brakuje :( kiedyś jak kilka dni mnie nie było to miałąm do nadrobienia z 200 postów a teraz z 20 chyba najwięcej...

CHUDZINKA aż dreszcze mnie przeszły jak napisałaś że wszyscy się cieszyli i wzruszyli. to musi być coś niesamowitego! :*

NAT no ja się zastanawiam czy jeszcze sobie zamówić czy poczekać, w sumie czekałam ostatnio 2 dni to nie jest aż tak długo, ja też ci życzę powodzenia :)

ZANCIK ty już 19 tydzień, kobieto jak szybko leci ci ta ciąża :) hi hi,

Miłego dnia kobietki :* Ja lecę do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969983 przez Ada2424
Aklim i Sandruska będzie sama sobie monologiem bueeehehe :laugh: :laugh: zdrówka życze :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969991 przez Sandruska1995
Koniec tematu
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
więc weźcie już się
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
uspokójcie bo mnie to nie rusza wręcz przeciwnie :silly: :silly: :silly: :silly:
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970011 przez Sandruska1995
julka . Normalnie Cię Lubię ;) ( masz wiadomość na priv )

Chyba przywykłam do tego już, ale mnie to jakoś nie rusza. Każdy niech się zajmie swoim tyłkiem. A jak komuś się nie podoba to co piszę to niech nie komentuję i tyle na temat... A pozatym wy TYLKO mi radzicie a to co ja robię to moja własna wola . Wszystko na ten temat .. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970013 przez natB
Julka jestem, bo jestem... tłumaczyć się chyba nie muszę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl