BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #970126 przez zancik
popycham :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970132 przez Sandruska1995
Koniec kłótni. ? :dry: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970158 przez magmus88
ciuuups :D co tu się dzieje....

Pewnie jestem jedną "z tych nowych" niezbyt mile widzianych ale kurcze... szkoda wątku :( Mam nadzieje ze co poniektóre zostaną i będzie z kim podyskutować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970167 przez Chudzinka
Ej, laski, bo mi się nie wolno denerwować ;-) Ja postaram się wspierać dalej na ile potrafię, ale specem w każdym temacie nie jestem :-) także ile mogę, to pomogę. Jak czas pozwoli, to będę zagladała jak do tej pory :-)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970174 przez aggi
Dzień dobry! Pisałam pisałam i mi skasowalo. No i jak tu się nie wkurzac? ;)
Pogoda okropna, Max kaszle. Grrr wiosny!!!


aklim nie martw się jak będziesz potrzebowała rady to jestem pewna że zawsze ktoś pomoże :-) na kiedy masz gina? Masz już termin?

bella ja też z sentymentu zaglądam :side: jednak tu w natłoku wiadomości są nasze historie... :-)

moofka bingo!

pati mi też właśnie skasowalo post :P dużo tu dziewczyn czytało o kupach hehe a teraz same mają dzięki testom temat kup w domu 24 na dobę :D więc poczytać zawsze warto, napewno się przyda! :-)

mesy dobrze gada :-) nie jesteśmy tu od wczoraj a od paru lat nawet i bardziej przyjacielski mamuskowy ten wątek, oczywiście testy owu również bywały bo dzięki nim mamy teraz te kupy w domu :-)

zancik ja też zanim zaszlam to czytalam tu a czasem dnia brakło bo tyle stron naprodukowanych :D

magmus no co ty nie mów tak! Jak testowanie u ciebie??

chudzinka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970179 przez Patikierc
Dzień dorby! Po burzy zawsze wstaje słońce B) mam nowego suwaczka mam nowego suwaczka :lol:!! To jest dopiero dziecinne zachowanie :lol:

Aggi- kiedy was te kaszle i inne temu podobne przypadłości opuszczą? Zwariować można jak się umęczycie!
magmus- ty głupot nie gadaj tylko powiedz co z włosami :lol: zawsze kasuje w naj mniej odpowiednim momencie :blink:

Dziś paskudnie,a ja dzis mam wolne jade na badanie okresowe do pracy,znaczy myśle że jade ale jeszcze nie wiem czy pojade gdyż iż nie wiem czy to dobry moment na RTG płuc a napewno będą chcieli zrobić.. i nie wiem co począć.. jak myślicie? iść ale powiedzieć jak sytułacja wogląda czy poczekać 12 dni do testowania i jak będe wiedzieć wtedy iść...?

chudzinka,aklim- jak się czujeta? :kiss:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970180 przez aggi
Pati śliczny suwaczek :woohoo: :woohoo: hehe :) pogoda okropna ja już nie wiem co począć z tym kaszlem...' sodoma i gomoria ' :evil: ale lekarka powiedziała że zdrowy... echh i komu wierzyć? hm hm hm no nie wiem co z tym badaniem Twoim ale wydaje mi się że nie powinno być aż tak szkodliwe ? Mogę się oczywiście mylić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970184 przez Patikierc
własnie zdanie są podzielone,myśle że pojade przedstawie sytułacje i coś mi powiedzą myśle że jak lekarz to nie idiota choc.. to polska :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970194 przez Patikierc
.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970196 przez Sandruska1995
patikierc ale ladny suwaczek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970197 przez Patikierc
ej ale chyba mogę pisać sutułacja? :lol: wiesz ciężko powiedzieć czy będę czy jestem miałam owulacje niedawno,i dlatego pytam co myślą koleżanki bardziej doświadczone na ten temat..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970201 przez aggi
pati właśnie to jest Polska :unsure: wg mnie chyba powinno się zgłosić że jest możliwość bycia w ciąży, ale najwyżej przełóż badanie na wtedy kiedy będziesz pewna hmm? możesz tak? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970207 przez aggi
julka czepiasz się :P ale co do doświadczenia w temacie szpitali itd to masz rację nie ma większej skarbnicy wiedzy od Ciebie :)

więc Pati słuchaj co julka gada bo ona wie 100% :)
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970208 przez aklim88
Aggi - dzięki za wsparcie. Do położnej idę dziś na 15. Przeprowadzi ze mną wywiad o chorobach w rodzinie, poprzedniej ciąży, weźmie mocz na badania i skieruje na inne badania. Opowie jak ciąża w UK wygląda i co najważniejsze umówi na USG w 14tc.
Co z Maksem - jaki ma ten kaszel? Suchy, mokry? Dajesz mu jeszcze jakieś syropy wykrztuśne? Ma katar? Jak długo trwa jego kaszel? Kaszle w nocy czy w dzień?

Pati - piękny suwaczek, co do RTG to tak jak Julka pisała. Może mogą zrobić Ci jakieś inne badanie zamiast tego RTG albo będą mogli je pominąć, albo tak jak Aggi pisze, zmień termin tych badań o ile możesz

Magmus - ja też tu jestem od niedawna i mam nadzieję, że o mnie nie chodziło.

Mnie męczą mdłości i zgaga, co do zgagi, to myślę, że jest za nią winny wirus panujący u nas w domu, bo mój mąż miał wczoraj zgagę, a dziś w nocy go mdliło. Ale zostaje dzisiaj w domu, wiec bedzie mógł sobie trochę odchorować.
Ala wygląda dzisiaj lepiej. Chciała żeby jej parówkę ugotować i nawet je. Zobaczymy co będzie potem.
Ja o suchym chlebie i wodzie ostatnio, bo nic innego nie mogę przełknąć. Mam nadzieję, że to przez tego wirusa i za niedługo wróci mi chociaż minimalny apetyt, przejdzie zgaga, a pozostaną tylko mdłości, które mi przechodziły po zjedzeniu czegoś.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970212 przez Patikierc
no i wszystko wiem o to chodziło.. :) wiem o tym że nie można w ciąży,tylko nie byłam pewna jak to będzie jak powiem że mogę być w ciąży ale teraz już wiem B) myślę że pójdę i powiem jak sprawa wygląda to chociaż mi zrobią inne badania..
Julka- dziękuje za odpowiedź,o to chodziło żeby dokładnie się upewnić jak sprawa wygląda :) zawsze lepiej znać kilka zdań na ten temat ;) człowiek czuje sie pewniej wtedy..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl