BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 miesiąc temu #970083 przez MARI
popycham :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970085 przez zancik
Podbijam pytanie Mari :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970088 przez natkka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970094 przez natB
Ferritka nie przypominam sobie, żebym na Ciebie "nakrzyczała"... zamętu wcale tu nie zrobiłam... może teraz faktycznie wyszło z tego znowu jakieś "halo", ale zamęt tu już od dawna był wprowadzony... z resztą, co ja Ci się tłumaczę... nie mam lat nastu, a i tak na forum udzielam się od ho ho, a mam prawo wypowiadać się na innych wątkach niż "mój" także w miarę możliwości to robiłam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970095 przez mesy
Widzę że wszystko zostało napisane w temacie ;)
Napiszę tylko tyle , ze też tu nie przychodzę z powodu poziomu na forum....a ty Sandra dziewczynko może tak trochę więcej kultury ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970101 przez Sophie25
Jejuuuuuuu dziewczyny jakie Wy wulgarne jesteście i Hamskie w stosunku do Siebie jad poprostu sie wylewa az przykro tutaj czytac co poniektóre posty a ja kiedys chcialam sie tutaj zapisac :O
Czasem czytałam o testach owu i teraz zaszokowałam się :O
Widac ten wątek powinien zostac zamkniety :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970102 przez aklim88
A tak lubiłam to forum :( :( nigdzie nikt mi tak nie pomoże jak tu :(



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970103 przez Sophie25
i pomysleć ze poniektóre z Was są matkami :O :O
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970108 przez Anabelle
aklim ja tam sobie pisze na mamazonce :P
poznałam tam sporo fajnych mam, z którymi nie raz i nie dwa spotykałyśmy się na żywo :)

sporo mam mam w znajomych na fb to sobie utrzymujemy kontakt - aczkolwiek szkoda, że wątki umierają, ludzie uciekają.

ja jednak zaglądam chyba z sentymentu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970109 przez moofka
I pomyśleć że co niektóre wyrażają swoje opinie nie udzielając się wcześniej na wątku :blink:
Podziękowania: mesy, Anabelle, aggi, Ada2424, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970113 przez Patikierc
tyle się napociłam pisząc skasowało mi posta.. opad szczeny :lol:

w skrócie,jestem tu od pewnego czasu udzielam się i teraz po tych waszych wypowiedziach zastanawiam się czy moje posty też nie są głupie czy nie odstaja od normy bo co to znaczy że to był kiedyś inny ten wątek lepszy? jeśli sandra coś pisze a nie chcecie na to odpowiadać poprostu ignor,i już.. może mam wiecej cierpliwości.. albo większy luzz..

też siedząc tu nie udzielałam sie czasami bo wątek testów i czasu testowania przechodził,pory karmienia,kupek,zupek ale nie denerwowałam się czytałam uczyłam sprzyda się to mam nadzieje za jakiś czas B)

nie chce zeby ktoś mnie źle zrozumiał ale szkoda wątku bo fajny chyba był.. dalej tu lubie wpadać i czytać i wypowiadać się.. ale nie wiem czy teraz na temat :blink:

szkoda.. może ktoś tu się ostanie i będzie z kim popisać o codzienności o oczekiwaniu,testowaniu i innych przydatnych rzeczach..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970115 przez mesy
Pati co ty chcesz przecież temat kup jest fajny hehehe
No był tu taki i inny temat a tylko dlatego ze jesteśmy tu wszystkie nie od dziś i generalnie wątek opierał się na każdym temacie a nie tylko o testach owu ;) jak będziemy szły tym tropem to 99 % wypowiedzi jest tu nie na temat ;)
Nie chodzi o to jakie tematy są tu poruszane tylko w jaki sposób....bo ileż można odpisywac na posty typu...dziś się staram ...a jutro już jednak nie bo mam taki kaprys...I tak w kółko dzień w dzień z ggodziny na godzinę....non stop to samo ;)
Ja cię rozumiem , ze trochę cię irytuje dyskusja mam na temat jedzenia , srania itp ...sama jak nie miałam młodego też mnie takie tematy draznily.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970116 przez Sandruska1995
jeśli sandra coś pisze a nie chcecie na to odpowiadać poprostu ignor,i już.. może mam wiecej cierpliwości.. albo większy luzz.. dokładnie. :side:
Ja tu będę sobie podczytywała. Zamęt totalny :blink: I po co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970119 przez Patikierc
mesy-zgadzam się z toba kupy są fajne :lol: ale nie mam nic przeciwko takiemu pisaniu bo tak jak mówie to mi sie sprzyda na zaś :) nie irytuje mnie to B) a ja lubie jak są tu rózne tematy poruszane bo zawsze czegoś człowiek się dowie,przynajmiej ja tak miałam bo zaczynając starać sie o dziecko byłam totalnie zielona co jak po co dlaczego,po poronieniu tez u was miałam wsparcie bo też to co niektóre przezyły i jestem za to wdzieczna dlatego szkoda mi tego wątku..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970124 przez zancik
Pati mi tez szkoda tego wątku bo dziewczyny naprawde sa bardzo pomocne i pomogly i to bardzo a tez gucio wiedziałam jak zaczełam się starać dzięki dziewczynom sie nie poddałam i walczyłam i się udało :) Lubiłam czytać o wszystkim co pisały bo zawsze można było się dowiedzieć czegoś ciekawego i śmiesznie czasem tu było :laugh: Ja na pewno bede tu zaglądała bo się przyzwyczaiłam ;) Niepotrzebny ten zamęt dziś tutaj został wprowadzony,ale cóż już po ptokach ;) :lol:
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl